Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie zastanawia tylko jedno niby stacje mają takie małe marże a w tym samym miescie są duże róznice w cenie, wczorja tankowałem ON za 4,81zł a w innej dzielnicy miasta juz ON po 5,03zł. Albo maja lepsze ceny zakupowe ale poprostu nas tak kroją :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja siedze w branży i Ci obiecuje że takie są mniej więcej marże, czasami stacja ma promocję na jeden rodzaj paliwa może stąd taka cena diesla, praktycznie z zerową marżą, albo to jakaś marketówka była ...??

a 20groszy na litrze to moim zdaniem nie jest krojenie.... kroją Ci którzy biorą te ponad 2 złote :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a ja siedze w branży i Ci obiecuje że takie są mniej więcej marże, czasami stacja ma promocję na jeden rodzaj paliwa może stąd taka cena diesla, praktycznie z zerową marżą, albo to jakaś marketówka była ...??

a 20groszy na litrze to moim zdaniem nie jest krojenie.... kroją Ci którzy biorą te ponad 2 złote :gwizdanie: :gwizdanie:

A to swoją drogą, państwo nas kroi w imie dziury budżetowej :disgust:

A stacja to 123 ze statoil :wink4:

Opublikowano

Jest jeden bardzo duży pozytyw tej drożyzny... Luzik na mieście :good:

Opublikowano

Jest jeden bardzo duży pozytyw tej drożyzny... Luzik na mieście :good:

no nie wiem w szczecinie jak były korki tak są nadal, a jest nawet gorzej, bo większość jeździ wolniej aby mniej palił ..... ze świateł to połowa rusza chyba z III biegu

Opublikowano

Nie ma plusów drogiego paliwa... :gwizdanie:. Automatycznie we wzrostem cen paliwa rośnie cena artykułów spożywczych, AGD itp. itd. :hi:, a samochodów będzie przybywać bez względu na to ile będzie benzyna kosztować. Ja jak pracowałem jako mechanik samochodowy koło ronda matecznego w Krakowie 2 lata temu to koło godziny 7:20 praktycznie korków nie było, a teraz są straszne korki... :rolleyes:

Opublikowano

wczoraj Verva ON 5,19

Opublikowano

wczoraj Verva ON 5,19

promocja :) na bp w starych babicach on ultimate 5.29 :OMG:

Opublikowano

ja sie tankuje na orlenie 4,95 masakra i czasem skusze sie na bio po 4,29 na BP chyba :mysli:

Opublikowano

wczoraj Verva ON 5,19

promocja :) na bp w starych babicach on ultimate 5.29 :OMG:

To BP jest jedyna stacja w okolicy az do orlenu w wawie a w druga strone w lesznie nic nie ma.

Stad cena kosmiczna :D

Ja tam dalej tankuje na shell :P Pb 95 5.19L

Opublikowano

wczoraj w Warszawie na Wylocie na Gdańsk tankowane na BP ..BP Ultimate za ON 5.02 :polew:

Opublikowano

Według prognoz paliwo ma dobić do 7.50, także jedyne wyjście to V8 + lpg i taki będzie mój następny wybór :cool1:

Opublikowano

Według prognoz paliwo ma dobić do 7.50, także jedyne wyjście to V8 + lpg i taki będzie mój następny wybór :cool1:

to jak tyle będzie kosztował ON to mój ojciec będzie wydawał ok 730-740zł na stacji tankując Q7 :wallbash:

Opublikowano

dlaczego paliwo jest takie drogie? żeby saleta mógł sobie motorkiem po australii pomykać...

http://orlenaustraliatour.pl/

:kox::wallbash:

Opublikowano

orlen u mnie w miescie zwykłe on 5.09

Opublikowano

Według prognoz paliwo ma dobić do 7.50, także jedyne wyjście to V8 + lpg i taki będzie mój następny wybór :cool1:

to jak tyle będzie kosztował ON to mój ojciec będzie wydawał ok 730-740zł na stacji tankując Q7 :wallbash:

Pozostaje tylko współczuć :tongue4: :tongue4:

:wink4:

Opublikowano

bliska odolanów

PB- 4.95

ON 4.99

Opublikowano

U mnie ON 5.05 ;( załamka na całego co dostawa to po 5-6gr w górę idzie ciągle.

Opublikowano

Shell ON: 5,09

PB: 5,12

:shocked:

Opublikowano

statoil stargard

pb95 5,20

on 5,09

jest gdzies drozej ??? :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.