Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wczoraj tankowałem na Shellu ON za 5.30 (stacja na krajowej 10, gdzieś między Wawą a Toruniem, nie pamiętam miejscowości)

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Statoil Skawina

Magiczne 5 zł/litr przekroczone :wallbash::kwasny::angry:.

PB95 5,05 zł/litr

P.S. Kiedyś ktoś wrzucił ciekawe zdjęcie na temat tankowania :przebiegly:

a tu tankowanie z innej strony: http://biznes.onet.pl/atrakcyjne-tankowanie,18493,3018910,5244956,fotoreportaze-detal-galeria :decayed::naughty:

Opublikowano

BP Krk Bora Komorowskiego PB95 5,05 a 98 Ultimate 5,35 :wallbash:

Chyba zacznę tankować w MPO bo mają to same paliwo a dużo taniej.

Opublikowano

Widzicie Panie i Panowie co się dzieje. Może by jakiś bunt, protest?

2009 rok PB95 3,40 zł/litr

2011 rok PB95 5,05 zł/litr

Tu nie chodzi tylko o paliwo, wszystko teraz drożeje. Nawet zwykła woda Cisowianka. 2010 rok - 0,98 zł, 2011 - 1,29 zł

Państwo z Nas doi kase, aż miło i wciąż im mało bo co chwile powstają jakieś nowe podatki czy podwyżki. Ostatnio jakiś wymyślili podatek bankowy. Teraz w planach mają jakiś podatek internetowy. Spalić Wiejską !!! :good::rant: :ranting1:.

Kto za? :wink4:

Opublikowano
Spalić Wiejską !!! :good::rant: :ranting1:.

Kto za? :wink4:

JA!!!

Mało :confused4:. Min 20 tyś klubowiczów i wjazd na Sejm :hi:.

Aż mnie trzepie kiedy patrze na rosnące ceny i jak rząd okrada Nas z naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Najgorsze jest to, że wypłaty są na śmiesznym poziomie. Czas to pieniądz. Nie możemy tak bezczynnie siedzieć i patrzeć jak Nas okradają. Trzeba działać...

Opublikowano

Auchan Białystok ON 4.79

Opublikowano

Shell Expres Belgia ON-1.36 euro ... :kwasny:

Opublikowano

PO ebany kraj... :wallbash:. Sami widzicie co się dzieje. Od siedzenia na stołkach i nadmiaru kasy w głowach im się pier oli... :disgust:.

Opublikowano

Jeszcze tylko zostało im do sprzedania Jasna Góra i lasy państwowe.

Bo cała reszta poszła już za bezcen.

Zresztą w tym kraju się nic nie opłaca, więc wszystko sprzedają a później są tego skutki.

U nas w Zawierciu wszystkie zakłady wykonczyli. Wcześniej Huty Zawiercie nie opłaca się utrzymywać, teraz prywaciarze ze wschodu kupili i im się jakoś opłaca.

Pozatym widze po tych zakładach co upadają, to wszystko jedna mafia, Ci sami ludzie, jeden drugiego wciąga na członka :polew: do rady nadzorczej. Mają po 200- 400 tys rocznie i wykanczają po koleji państwowe zakłady pracy. Czy to FUM w Zawierciu, czy PKS itp. Tak to sie kręci. A później są efekty drożyzny, bo nic sie w tym kraju nie opłaca, lepiej sprzedać Niemcowi surowiec, Niemiec go kupi, przerobi i sprzeda, zarobi na głupim polaczku. Tak samo PKP pada, to niech przegonią wszystkie TIR-y z naszych dróg i niech to idzie wszystko pociągami, kolej zarobi i odciążą nasze kiepskie drogi.

Opublikowano

ON wczoraj na totalu - 1,41 E :angry:

Opublikowano

Wczoraj SHELL Gdańsk przy łostowickiej 4.99zł diesel ekstra... :wallbash:

Opublikowano

NESTE

PB95 - 4,97

ON - 4,90

Opublikowano

Dzisiaj we Wroclawiu Shell V-Power 5.22 !!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Shell ON 4.90 :gwizdanie:

Opublikowano

Bielsko-Biala , BP ul. Krakowska ,ON 4.99 , jeszcze nigdy mi się tak ręka nie trzęsła jak kartę podawałem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Zielona góra - Orlen przy oś.Pomorskim Pb95 4.99 a LPG 2.57 :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.