Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te 5złych jeszcze jakoś przegryzłem ale :rant: :rant: :rant: widzieliscie te spekulacje że może być nawet po 9.40 co to k...a ma być a zarobki te same :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te 5złych jeszcze jakoś przegryzłem ale :rant: :rant: :rant: widzieliscie te spekulacje że może być nawet po 9.40 co to k...a ma być a zarobki te same :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To jest najgorsze... Wszystko drożeje, a zarobki na tym samym poziomie...

Statoil Skawina

PB95 4,95 zł/litr... :wallbash::kwasny::disgust:

Opublikowano

Tutaj cos takiego macie :tongue4:

http://www.cenapaliw.pl/index.php?l=10

Opublikowano

Idzie wiosna czas zacząć się wozić komunikacją miejska :P jutro idę doładować kartę :gwizdanie:

Niedawno widziałem dobry demotywator podpisany mniej więcej tak "Nie sztuką jest mieć samochód, sztuką jest mieć za co wlać benzynę". :wallbash:

Opublikowano

Dobrze powiedziane :confused4:

Opublikowano

Idzie wiosna czas zacząć się wozić komunikacją miejska :P

Lub zrobic krok do przodu :)

Kupic skuter :)

3L /100 :kox: :kox: :kox:

wiec w miesiacu wychodzi drozej niz karta miejska ... ale komfort i wolnosc nie do opisania

Opublikowano

Nawet na stacji tesco już jest 4,81zl za ON w Lublinie

Opublikowano

W Przeworsku wczoraj 4,88 ale już na BP Wierzbna 4,98. Masakra

Opublikowano

Żegocina i stacje ościenne ON po około 4.89 :confused4:

Idę klepać kosę i kupuję bilet na wiejską ;(

Opublikowano

te 5złych jeszcze jakoś przegryzłem ale :rant: :rant: :rant: widzieliscie te spekulacje że może być nawet po 9.40 co to k...a ma być a zarobki te same :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

;( :slina::shocked::wallbash: :wallbash: :wallbash: k**wa :evil:

Opublikowano

Chyba jak dojdzie do 6zł za ON to trzeba zmienić 1.9 TDi na 1.8T z LPG :P

Opublikowano

2.51 :oklaski:

Opublikowano

Ja tam widziałem ostatnio gaz po 2,29 na wyjeździe z Lublina na trasie Lublin-Warszawa

Opublikowano

poprostu trzeba by chyba wyjść na ulice jeszcze trochę to k...a wjadę na autostradę oczywiście zapłacę za nią k.....a i w połowie drogi stane w poprzek i wstrzymam ruch w ramach protestu bo to co sie dzieje to jakaś k....a masakra

Opublikowano

poprostu trzeba by chyba wyjść na ulice jeszcze trochę to k...a wjadę na autostradę oczywiście zapłacę za nią k.....a i w połowie drogi stane w poprzek i wstrzymam ruch w ramach protestu bo to co sie dzieje to jakaś k....a masakra

Popieram :hi:. To już jest nas dwóch.

Opublikowano

Nie chce mi się wieżyc ale możliwe że dojdzie do 9 zł. ;( ale to już musi by ściema :chytry:

Opublikowano

poprostu trzeba by chyba wyjść na ulice jeszcze trochę to k...a wjadę na autostradę oczywiście zapłacę za nią k.....a i w połowie drogi stane w poprzek i wstrzymam ruch w ramach protestu bo to co sie dzieje to jakaś k....a masakra

Popieram :hi:. To już jest nas dwóch.

no moze zrobimy ogólnopolski strajk :tongue4: flagi a4 klub i heja po autostradach i wszedzie z resztą 20km/h albo stop w poprzek na tych pięknych autostradach...

Opublikowano

Zazwyczaj jak jadę w strone Katowic autostradą A4 to lewym pasem jadą niedzielni kierowcy, kierowcy ciężarówki biorą się za wyprzedzanie innych ciężarówek, albo jakiś #uj wyjedzie, nie popatrzy się i trzeba gwałtownie hamować... :angry::kwasny:. Według mnie na autostradzie powinny być 3 pasy, a nie 2... :hi:.

Opublikowano
:mysli: :mysli: a my mamy autostrady :mysli: :mysli: :polew: :polew: v max 130 czy 140 bo się pogubiłem :polew: :polew: 2 pasy :polew: :polew: i jeszcze k...a płatne :wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: :polew: to autostrady :polew: :polew: :polew: :bicz:tym k....a pożal się boże politykom...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.