Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BP Łódź Aleksandrowka - Pb95 5.13 PLN :facepalm:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuwa mak trasa pozn - środa ON 5.11 a Pb95 5.21. Nie jeździjcie tamtędy.

Opublikowano

Kudowa Zdrój Shell ON: 5,12

Bliska ON: 5,04

Opublikowano

Nie wiecie może jak wyglądają ceny przy granicy np. świecko?

Opublikowano

Nie wiecie może jak wyglądają ceny przy granicy np. świecko?

jechalem w poniedzialek i tankowalem na orlenie z swiebodzinie ON po 5.09

dalej do swiecka ceny w granicach 5.05 oczywiscie ON

Opublikowano

Neste ON 4.94

wczoraj na TVN Biznes jakiś spec mówił że rząd mógłby obniżyć podatki na paliwo

odp gościa z PO - "nie,bo to jeden z głównych dochodów państwa" :wallbash:

Opublikowano

lipiec 2010, remont drogi, korek, stałem w tym miejscu 20 minut, panom się nie paliło do pracy, ale teraz bardziej interesuje mnie prawa część zdjęcia... i to wtedy było DROGO :shocked:

ARANObraz_hxxeqep.jpg

Opublikowano

Według prognoz paliwo ma dobić do 7.50, także jedyne wyjście to V8 + lpg i taki będzie mój następny wybór :cool1:

Jak dalej wszyscy będą o tym gadać i takie przewidywania robić to koncerny i sprzedawcy zrobią wszystko żeby to się sprawdziło - takie gadanie jest żenujące.

Opublikowano

Według prognoz paliwo ma dobić do 7.50, także jedyne wyjście to V8 + lpg i taki będzie mój następny wybór :cool1:

Jak dalej wszyscy będą o tym gadać i takie przewidywania robić to koncerny i sprzedawcy zrobią wszystko żeby to się sprawdziło - takie gadanie jest żenujące.

Prognozy i aktualne ceny paliw mają znikomy wpływ na popyt ze strony takich drobnych nabywców jak my. Od kilku lat ceny ropy na świecie to jedna wielka spekulacja i nie da się znaleźć żadnego uzasadnienia takich wzrostów cen, także rzucane z rękawa prognozy nie mają żadnego wpływu na to jak będzie wyglądał rynek paliw w przyszłości, bo koncerny i tak mają swoje plany na najbliższe kilka lat.

W przypadku innych dóbr, np. cukru, zgadzam się z Tobą.

Opublikowano

lol nie no przegięcie jest :/

U mnie Głowno

Orlen. ON=Pb95 5.03

Bliska 5.01 tak samo równo z 95

Jeśli chodzi o benzyniaki trzeba na piryt się przerzucić :decayed: zamiast w gardło to do baku.

Opublikowano

Najlepiej siedzieć cicho i nie gadać, że paliwo będzie po 7 czy 8 zł/litr albo cukier po 6 zł kg. Koncerny to podchwycą i będzie tak jak w przypadku cukru po 5 zł... :rolleyes:

Opublikowano

u mnie wczoraj orlen ON - 4,94 :gwizdanie:

Opublikowano

Elbląg LOTOS 5,09 :gwizdanie:

a w piwnicy po 3,85 :naughty:

Opublikowano

Auchan Kraków-Bonarka

PB95 4,95 zł/litr

Statoil Skawina

PB95 5,13 zł/litr

Opublikowano

Chełm Lotos ON 5,03 zł/l

Uganda ON 4.00 zł/l .... 4,20 zł/l

Opublikowano

A ja dzisiaj zauważyłem lekką korektę "w dół"

Łódź Shell Limanowskiego Pb95 5.07 (wczoraj 5.13), analogiczna sytuacja BP Aleksandrowska :good:

Opublikowano

A mnie zastanawia coś... trzy lata temu, kiedy ropa była bardzo droga (prawie 148$ za baryłkę), ON kosztował ok 4,60, Pb 98 dochodziła do poziomu 4,95 - 4,98, a Pb 95 nie przekraczała 4,90 za litr... Euro kosztowało powyżej 4 zł, a USD oscylował w okolicach 3,2 - 3-5 zł.

Jak to jest że wtedy ceny na stacjach mogły być "w miarę normalne", a teraz, kiedy baryłka ropy kosztuje 111 - 112 $ na stacjach ceny wyskakują powyżej 5,15zł/l?

Opublikowano

W Szwecji benzyna kosztuje 14 koron za litr czyli jakieś 6 zeta z haczykiem, także w Polsce jeszcze nie najdrożej :wink4:

Opublikowano

dzis latałem skodą siory wiec na tesco tankowane :decayed: pb95 za 5.04

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.