Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed chwila orlen na grabiszynskiej wroclaw - v power diesel 5,79 :decayed: Suuuuper partia kur.... hehe

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
v power diesel 5,79

jak żyć panie premierze, jak żyć... :confused4:

Opublikowano

Dolewałem niedawno tego szlachetniejszego diesla na Shellu za niecałe 6.00zł :shocked:

Dokładnie 5.93zł

Opublikowano

V-Power Racing na Shellu w Rudzie Śląskiej - 6,23zł :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

V-Power Racing na Shellu w Rudzie Śląskiej - 6,23zł :wallbash: :wallbash:

to paliwo zawsze było mega drogie.. pamiętam jeszcze jak ja zalewałem Vervę ON za 4,20, a mój brat lał V-Power Racing za ponad 5 zł

Opublikowano

Ja dzis zalalem do pelna, w sumie tylko 45 litrow weszlo, za 5.47 zl. Orlen Olkusz.

U mnie jest chyba zmowa cenowa, bo na StatOilu tez 5.47 zl.

I teraz sobie oblicze ile na pelnym baku przejade :)

Opublikowano

Ja dzis zalalem do pelna, w sumie tylko 45 litrow weszlo, za 5.47 zl. Orlen olkusz

Ja też dzisiaj zalałem do pełna :decayed:

neste1.jpg

A tutaj ceny z Neste z dzisiaj :wallbash:

neste2.jpg

Opublikowano

Ponoć w Grudniu mają znów być podwyżki :P Lepiej się teraz przed tym zabezpieczyć.

Opublikowano

Ponoć w Grudniu mają znów być podwyżki :P Lepiej się teraz przed tym zabezpieczyć.

ciekawe jak :mysli:

zalejesz cysternę i postawiesz pod domem

:)

Opublikowano
v power diesel 5,79

jak żyć panie premierze, jak żyć... :confused4:

jeden w telewizji się tak spytał i trzepało go CBA :decayed: to są niewygodne pytania kierowane do premiera :cool1:
Opublikowano

Dzisiaj na orlenie w Działdowie tankowałem za 5.55 zwykłą ropuchę .

No cóż - urok taniego państwa . Wszystko po 5 zł i nie tylko :)

Krzysiek

Opublikowano

Jako , że mam w komputerze wklepane wszystkie tankowania to z ciekawości zerknąłem na listopadowe ceny z poprzednich lat i prezentują się one tak :

'05 - 3,79zł

'06 - 3,64zł

'07 - 3,96zł

'08 - 3,70zł

'09 - 3,75zł

'10 - 4,25zł

'11 - 5,47zł

Opublikowano

No to trzeba przyznac że za PIS ceny byly najlepsze :gwizdanie:

Opublikowano

a co my możemy poradzić :decayed:

wszyscy leją i jeżdżą, marudzą że drogo, ale bez tranportu nici.

Opublikowano

No to trzeba przyznac że za PIS ceny byly najlepsze :gwizdanie:

tak, jakby to miało coś wspólnego. to za SLD było w ogole bajkowo

ostatnio widziałem ON po 5.79....

Opublikowano

Ponoć w Grudniu mają znów być podwyżki :P Lepiej się teraz przed tym zabezpieczyć.

ciekawe jak :mysli:

zalejesz cysternę i postawiesz pod domem

:)

Niestety cysterny nie mam, a jakbym mial to bym hurtowo kupil od orlenu za 4,5/ za litr :)

U mnie zabezpieczenie to zalanie do pelna baku :)

Opublikowano

Lukoil Piaseczno (wczoraj) Pb 95 - 5,29[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:20_________________________________________________

Jako , że mam w komputerze wklepane wszystkie tankowania to z ciekawości zerknąłem na listopadowe ceny z poprzednich lat i prezentują się one tak :

'05 - 3,79zł

'06 - 3,64zł

'07 - 3,96zł

'08 - 3,70zł

'09 - 3,75zł

'10 - 4,25zł

'11 - 5,47zł

czyli 2010 i 2011 wskazuja, ze zielona wyspa to bujda na resorach

oczywiscie mozna porownywac, ze mimo kryzysu Polacy mieli "lepiej", ale tego "lepiej" jako wlasciciel firmy nie odczulem

Opublikowano

Ty, wlasciciel 1 osobowej firmy :polew: 10-11 to tez okres zajebistego wzrostu walut, a wlasnie nimi placi sie za barykli.

Opublikowano

Ty, wlasciciel 1 osobowej firmy :polew: 10-11 to tez okres zajebistego wzrostu walut, a wlasnie nimi placi sie za barykli.

alez oczywiscie, ze to wina wzrostu walut

dlatego domagam sie silnej zlotowki!!! :naughty:

Opublikowano

Ty, wlasciciel 1 osobowej firmy :polew: 10-11 to tez okres zajebistego wzrostu walut, a wlasnie nimi placi sie za barykli.

Taaa... a nie pamietacie jak dolar kilka lat temu tez kosztowal 3zl i wiecej a euro stalo nawet ok 5zl? Akcyza, podatki - tutaj jest wieksza czesc ceny paliwa / litr. Jeszcze zeby drogi byly jak na zachodzie to bym zrozumial podatek drogowy w paliwie, jeszcze zeby autostrady byly bezplatne... akurat jesli chodzi o motoryzacje to w polsce jest ch**jnia z grzybnią.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.