Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Neste - zależy gdzie. W Kaliszu nie polecam, spotkałem się już w wieloma problemami po tankowaniu tam, za dużo wody leją...

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak widać dużo zależy od lokalizacji a nie od firmy :mysli: w naszym pięknym kraju już nic mnie nie zadziwi.

Opublikowano

stacja Auchan Poznań

ON - 3.99

PB - 4.05

sorki...ale ktos tam tankuje AUDI :gwizdanie: ? ja osobosice na stacjach typu żabka carefour oszołom neste i inne kosmodromy nie zatankowalbym .

tez bym sie nie odwazyl :)

Opublikowano

stacja Auchan Poznań

ON - 3.99

PB - 4.05

sorki...ale ktos tam tankuje AUDI :gwizdanie: ? ja osobosice na stacjach typu żabka carefour oszołom neste i inne kosmodromy nie zatankowalbym .

tez bym sie nie odwazyl :)

A ja tankuję czasem na Neste i jest na prawdę okej. Nie narzekam, auto jeździ dobrze i jest całkiem zrywne. :good:

Opublikowano

wszystkie stacje opuścciły ceny na paliwa a Shell w poznaniu :mysli: kurde w miejscu a konczy mie się ropka a różnica 25 gr to sporo na litrze poczekam do jutra.

Opublikowano

Wszystkie ceny spadły, bo baryłka ropy stoi naprawdę nisko.

Ceny Pb, mogą zejść nawet poniżej 4 zeta

Opublikowano

no w końcu cena baryłki soada szybko jak cholera a cena litra na stacji tak w żółwim tempie :angry:

Opublikowano

no w końcu cena baryłki soada szybko jak cholera a cena litra na stacji tak w żółwim tempie :angry:

Bo jak idzie ropa w dół to na stacjach mają jeszcze ogromne zapasy tej drogiej.

Jak ropa idzie do góry to akurat zupełnie przypadkiem zapas tej tańszej kończy się na drugi dzień i trzeba podnieść cenę na stacji :kox:

Opublikowano

no w końcu cena baryłki soada szybko jak cholera a cena litra na stacji tak w żółwim tempie :angry:

Bo jak idzie ropa w dół to na stacjach mają jeszcze ogromne zapasy tej drogiej.

Jak ropa idzie do góry to akurat zupełnie przypadkiem zapas tej tańszej kończy się na drugi dzień i trzeba podnieść cenę na stacji :kox:

dokładnie tak jak piszesz robią sobie co chcą a lać i tak trzeba :kwasny:

Opublikowano

ORLEN/BLISKA odolanow

ropka... 4.03,- :naughty: rozpieszczaja nas :decayed:

Opublikowano

Wszystkie ceny spadły, bo baryłka ropy stoi naprawdę nisko.

Ceny Pb, mogą zejść nawet poniżej 4 zeta

Oby to była prawda , dużo poniżej 4 :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Ja lałem wczoraj 95 za 4.19 na BP. Nie pamiętam kiedy ostatnio tyle paliwko kosztowało :>

Opublikowano

na Neste teraz jest przy płaceniu kartą 5 gr taniej :) do konca listopada :good:

za PB 98 płaciłem 4.29 zl

Opublikowano

a ja miesiac temu postanowilem tankowac TYLKO 98

nie bede sie chrzanil z paroma zlotymi na jednym tankowaniu

auto sie juz "przestawilo" na wiecej oktanow i tak juz zostanie

Opublikowano

JET Zabrze ul.Miarki:

:PB98:-4.01

PB 95-3.89

ON -3.74

Widok coraz milszy dla oka i lżej dla portfela.Ale SHELL I BP twardo 95 ponad 4 trzymają :bicz:

Opublikowano

JET Zabrze ul.Miarki:

:PB98:-4.01

PB 95-3.89

ON -3.74

Widok coraz milszy dla oka i lżej dla portfela.Ale SHELL I BP twardo 95 ponad 4 trzymają :bicz:

o kur.ka ale cena dobra :shocked: a co do shella i bp to norma im się nigdzie nie śpieszy.... :thumbdown:

Opublikowano

Auchan Modlińska

Wawa

ON - 3.95 :decayed:

Niech leci ...na pysk :kox:

Opublikowano

Bo BP i Shell mają napewno jeszcze dużo zapasów starego droższego paliwa :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Lublin Neste 2.11.2008

ON - 3,86

E95 - 4,08

E98 - 4,11

Opublikowano

tradycyjnie już Żory StatOil

ON 3.89

PB95 3.95

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.