Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ORLEN PANASÓWKA - 3,99zł ON - 14.08.2016 :)

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja ostatnio tankowałem na Orlenie Verva ON za 4.07 zł/l po pobraniu kuponu :)

Opublikowano

W Tarnowie nie przekracza 3.90zl za ON.

Opublikowano

A podtlenek drożeje.. ciekawe czy to powiązane z tymi opłatami dla dystrybutorów gazu co mają wejść w życie. #dobrazmiana

Opublikowano

Niestety ale ceny poszły w górę, jeszcze 3 tygodnie temu w Ustroniu Morskim tankowałem po 1,66zł, teraz 1,85zł :kwasny:

Opublikowano

Dzień w dzień coraz drożej, jakaś makabra. Już 30 groszy podrożało i końca nie widać, też się zastanawiam z czego to wynika, przecież nie ma jeszcze tej opłaty wprowadzonej dla dostawców.

Opublikowano

No nie ma niby jeszcze, ale wiesz... ceny można ponieść. Jak zwykle będą powtarzać, że przecież to nie dotknie obywateli. Taki ch*j, na końcu i tak zapłacimy MY. Ale jest #500+ jest #dobrazmiana nic tylko się cieszyć.

Opublikowano

Pultusk Orlen

Ropa 4.44

Ben 95 4.47

Opublikowano

on 3,92

lpg - 1,81

łódź

z nowa ustawa paliwową lpg zaczyna drożec....

Opublikowano

Zobaczymy kiedy wystopuje.

Opublikowano

jak osiągnie 2,90 pln....

Opublikowano

Może i tak ;) .Ale ,że wtedy ropka będzie po 4-4,25 jak dziś?Nie sądzę. :kwasny:

Opublikowano

W moich okolicach gaz już po 1,92zł

Opublikowano

Trochę tych samochodów z gazem w PL jest... oni kuzwa doprowadza do tego, ze kazdy bedzie jezdzil klekotem, ktory kopci co nie miara.

Edytowane przez MikelA4

Opublikowano

mysle, że ropa w okolichach 4 zł sie utrzyma. za to lpg podskoczy tak, ze już nie bedzie sie opłacało na nim jeździć...

Opublikowano

Czytałem, że podobno ma zacząć się stabilizować cena lpg.

Opublikowano

dziś zapowiedzieli kolejne podwyżki ON o około 10gr/litr

Opublikowano

http://natemat.pl/187295,dobrze-to-juz-bylo-pis-przeglosowalo-projekt-ustawy-ktora-zrewolucjonizuje-rynek-lpg-w-polsce

Wygląda na to, że opłat w wysokości 20mln zł jeszcze nie ma, ale lada chwila będą. Tymczasem litr LPG pnie się w górę.

Podziękujmy wyborcom PiS, zwłaszcza tym omamionym programem 500+ i zapewnieniom, że na wszystko starczy kasy z budżetu w którym zawsze i tak brakowało.

dobrazmiana

Opublikowano

Ustawia juz podpisana, to jedno. A druga kwestia to, ze LPG jest nie na rękę koncernom paliwowym.

Opublikowano

http://natemat.pl/187295,dobrze-to-juz-bylo-pis-przeglosowalo-projekt-ustawy-ktora-zrewolucjonizuje-rynek-lpg-w-polsce

Wygląda na to, że opłat w wysokości 20mln zł jeszcze nie ma, ale lada chwila będą. Tymczasem litr LPG pnie się w górę.

Podziękujmy wyborcom PiS, zwłaszcza tym omamionym programem 500+ i zapewnieniom, że na wszystko starczy kasy z budżetu w którym zawsze i tak brakowało.

dobrazmiana

A niby skad masz taka pewnosc ze to na 500+? Jak PO rzadzilo to byla wacha po 6zl .jakos nie bylo pieciu stowek dla rodzin .tylko podwyzki vat i characze z kazdej strony .dodam jeszcze ze wacha jest tansza niz za rzadow tych rusko-niemieckich przydupasow .zreszta co w tym dziwnego ze paliwa drozeja jak okres wakacyjny w toku .a jeszcze dowalili info o ustawie to juz koncerny i sprzedawcy paliw sobie sami pondniesli ceny

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.