Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tankowałem wczoraj na orlenie w Suwalkach gaz po 2.39 i zamieniłem słowo z pracownikiem stacji , stwierdził że do końca roku benzyna i ropa ma kosztować 6 zł a gaz 3 zł .

 

To jest jakaś masakra .. ! 

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jest to co ja pisałem parę miesięcy temu. Niech będzie więcej programów XYZ+... Rząd musi skądś zabrać by dać. Szkoda, że zabiera nie tym co trzeba. A jak wzrośnie cena paliw to usługi i towary też pójdą do góry. Pytanie tylko do jakiej wartości jesteśmy wstanie "znieść" te ceny paliw... W przeliczeniu pensja statystycznego kowalskiego a ile może za nią kupić paliwa. To jego ilość względem krajów zachodnich to jesteśmy na samym końcu stawki. Mimo to, że w pl mamy "jeszcze" względnie tanie paliwa.

Opublikowano

od nowego roku i tak przecież wchodzi +10groszy na litrze ;)

Opublikowano
Godzinę temu, 3r4 napisał:

od nowego roku i tak przecież wchodzi +10groszy na litrze ;)

Aż tak bardzo Cię to cieszy?

Opublikowano

W ciągu tygodnia trochę spadło, ale ropa droższa niż benzyna

Opublikowano

 

W dniu 7.10.2018 o 10:41, Aleq napisał:

To jest to co ja pisałem parę miesięcy temu. Niech będzie więcej programów XYZ+... Rząd musi skądś zabrać by dać. Szkoda, że zabiera nie tym co trzeba. A jak wzrośnie cena paliw to usługi i towary też pójdą do góry. Pytanie tylko do jakiej wartości jesteśmy wstanie "znieść" te ceny paliw... W przeliczeniu pensja statystycznego kowalskiego a ile może za nią kupić paliwa. To jego ilość względem krajów zachodnich to jesteśmy na samym końcu stawki. Mimo to, że w pl mamy "jeszcze" względnie tanie paliwa.

Opierasz się na swoim przekonaniu a nie na faktach.

Fakt jest taki, że tak kształtowały się ceny ropy w ostatnim roku na co rząd i jego socjalne programy wpływ ma żaden.

image.png

 

Mnie tylko zastanawia wzrost ceny LPG...

Opublikowano

Opieram się na tym co słyszę, widzę/czytam.  Myślisz, że te +10gr do ceny paliw to jest niby po co?  Istnieje taki trend, jak  wzrasta koszt wytworzenia jakiegoś "dobra" to podnosi się cenę +parę % może nikt nie zauważy...

Zobacz na sytuacje, że araby zmniejszyli wydobycie ropy. Przez to wszystko co z ropy drożeje.  Podobno Międzynarodowa Agencja Energii ma interweniować w tej sprawie.

Edytowane przez Aleq

Opublikowano

@Emejcz nie gadaj, że Ty za piśem jesteś? :facepalm:

Opublikowano

Jestem za Polską tylko i wyłącznie, a sprzeciwiam się każdej opcji podtrzymującej w naszym kraju kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym :)

Nie mogę jednak milczeć gdy sugeruje się nieprawdę, bo wzrost ceny paliw o 1.5zł nie jest dziełem PIS'u tylko w zdecydowanej większości uzależniony jest od globalnych cen :P

#R

Edytowane przez Emejcz

Opublikowano

Gaz dłuższy czas w centrum 2.39, a na wylocie 2-3gr taniej. Pocieszające jest to, że nie boli portfel tak jak miałoby się tankować benzynę :D

Jak wyżej wspomniał @Dominik93 , że 3 i 6zł, to ludzie będą zmuszeni jeździć oszczędniej albo zaczną kombinować gdzie załatwić taniej paliwo ?

Opublikowano

ON-5,04

PB-4,99

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ON 5,22 w przeciągu tygodnia codziennie drożała o 2 gr ?

95 5,18

Opublikowano

I dalej twierdzicie , że 500+ jest za darmo? :facepalm:

Opublikowano
16 minut temu, k232 napisał:

I dalej twierdzicie , że 500+ jest za darmo? :facepalm:

dolar drogi i ropa czego sie spodziewales?

Opublikowano
1 godzinę temu, Wihajster napisał:

dolar drogi i ropa czego sie spodziewales?

:grin:

Opublikowano

Suwałki LPG Shell - 2.48 zł, pniemy się w górę ... 

Opublikowano

LPG to jakiś żart.

3zł do końca roku coraz bardziej realne.

Opublikowano
W dniu 27.10.2018 o 12:21, Dominik93 napisał:

Suwałki LPG Shell - 2.48 zł, pniemy się w górę ... 

To i tak dobra cena , u mnie na bp czy Orlen LPG po 2.57 ?

Opublikowano

Cena benzyny, zmierza do ceny LPG :grin: Verva 98 po 5,24 ?

Opublikowano

u mnie zwykłe 95 na shellu 5.05 zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.