Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaka chińska zaraza? baryłka spadła w dół tylko czekać aż na stacjach skończą się rezerwy kupione drogi i będzie można tankować to tanie paliwo :grin:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
13 minut temu, 3r4 napisał:

jaka chińska zaraza? baryłka spadła w dół tylko czekać aż na stacjach skończą się rezerwy kupione drogi i będzie można tankować to tanie paliwo :grin:

A jak wytłumaczyć sytuacje gdy baryłka idzie w górę to na stacjach nikt nie czeka aż się skończą  rezerwy kupione niższej cenie tylko od razu walą ceny w górę? Widzę ze lpg po 1.99 zł .... U mnie po 2.38 zł. W Kołobrzegu pewnie po 2,50 zł,ale to najdroższe miasto w PL jeżeli chodzi o ceny paliwa.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
2 godziny temu, 3r4 napisał:

jaka chińska zaraza? baryłka spadła w dół tylko czekać aż na stacjach skończą się rezerwy kupione drogi i będzie można tankować to tanie paliwo :grin:

Niektórzy to mają spore zapasy chyba. Na Tesco 98 po 4.95, a na Orlenie 5,35 :decayed:

Opublikowano
8 godzin temu, pila24 napisał:

A jak wytłumaczyć sytuacje gdy baryłka idzie w górę to na stacjach nikt nie czeka aż się skończą  rezerwy kupione niższej cenie tylko od razu walą ceny w górę? Widzę ze lpg po 1.99 zł .... U mnie po 2.38 zł. W Kołobrzegu pewnie po 2,50 zł,ale to najdroższe miasto w PL jeżeli chodzi o ceny paliwa.

jak wytłumaczyć? rżnięcie klientów, zatankować i tak musisz ;) 

Opublikowano
20 minut temu, 3r4 napisał:

jak wytłumaczyć? rżnięcie klientów, zatankować i tak musisz ;) 

Rżniecie przy akompaniamencie rządzących którzy duszą z kierowców ile się da i więcej ☺

Opublikowano

W opolu u szwagra 1.90 a wrocław 2,30coś. Banda której niema kto od koryta wycedzić

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Orlen, 17 marca, Żory/Śląskie 

Pb95 4.35

ON 4.53 

Lpg 1.92

Można tankować! 

 

Opublikowano

na przymarketówkach auchana już nawet poniżej 4.00 za pb95 :D 

Opublikowano

W niemcowni ON spadł z 1,40 na 1,05

Opublikowano
W dniu 18.03.2020 o 14:52, Hugo napisał:

received_1017480795319636.jpeg

A ja głupi w sobotę za 4.81 tankowałem szczęśliwy że 95 tanio:facepalm:

Opublikowano

w Rzeszowie na stacjach typu Auchan, Leclerc, źródełko itp ceny w granicach 4-4,2, 

a Orlen (który zapowiedział ogromną obniżke cen) ~4,7 :P

Opublikowano

Dzisiaj w Auchan w Rumi tankowałem po 4.03 ON

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zaraz będzie tańsza benzyna od lpg ?  w Koszalinie chyba po 4,30 

Opublikowano

a u nas w RZ po 4.4...

Opublikowano

Bydgoszcz - Toruń ponad 4,5 zł:facepalm: a LPG 1,98 zł

Opublikowano

Dziś tankowałem we Wrocławiu na Shell 

95 za 3.95/L

Gaz 1.80/L

Opublikowano

W Grudziądzu dziś na Orlenie 4.40zł ON ale sukcesywnie spada w dół ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.