Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj tankowałem na Orlenie Pb95 za 4.31

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie ON 4,55 :( jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie przemyśleć inwestycję w rower albo w hulajnogę elektryczną...

Opublikowano
2 godziny temu, manjaro napisał:

U mnie ON 4,55 :( jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie przemyśleć inwestycję w rower albo w hulajnogę elektryczną...

Nie przesadzaj, teraz i tak jest jeszcze tanio w porównaniu do tego co było :)

U mnie ON 4,3 PB95 4,5 LPG 2,10 i tylko to paliwo mnie interesuje :banan:

Opublikowano
W dniu 9.12.2020 o 12:12, pelonek1 napisał:

Nie przesadzaj, teraz i tak jest jeszcze tanio w porównaniu do tego co było :)

U mnie ON 4,3 PB95 4,5 LPG 2,10 i tylko to paliwo mnie interesuje :banan:

No wiem, ale zawsze mogłoby być taniej, z 4,3 ON to bym nie narzekał :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
3 godziny temu, Wihajster napisał:

on- 4,66zł

W Wawie lałem po 5.07, a w Łodzi po 5.05 :whistling: To promocję masz hhahahahah

Opublikowano
13 minut temu, Hugo napisał:

W Wawie lałem po 5.07, a w Łodzi po 5.05 :whistling: To promocję masz hhahahahah

Prezes w naszym Lublinie na AL. Kraśnickiej  ropa 5,05  zł 10 dni temu. B)

Opublikowano

Zacząłem pracę na stacji paliw we wsi u siebie.

Paliwa z Lotosu

PB- 4.95 zł

ON B7- 4,95 zł

ON B0- 5,05 zł  (czysta bez dodatków BIO)

 

Kolejna dostawa i będzie trochę drożej.Idzie w górę non stop.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

5,12 ropka  na Circle Ka w Lublinie wczoraj  .

Robi się ciekawie  w tym tempie.  :whistling:

Opublikowano

Pamiętam jak niecały rok temu po montażu instalacji LPG (początek maja 2020) tankowałem LPG po 1,45, teraz jest 2,49. Jak widać cena wzrosła o ponad 70%, chore to jest, jednak trzeba się z tym pogodzić i tankować, nie ma wyjścia.

Opublikowano

5zł przebite chyba w całym kraju już.

Opublikowano
11 godzin temu, jedenastka napisał:

5zł przebite chyba w całym kraju już.

U mnie jeszcze na stacji w hipermarkecie e.leclerc jest za 4.87 ?

Opublikowano
11 godzin temu, jedenastka napisał:

5zł przebite chyba w całym kraju już.

Na Shellu dzisiaj:

LPG - 2,49

ON - 4,94

PB 95 - 4,96.

Ostatnie podrygi poniżej 5 zł raczej.

Opublikowano

Ja od wtorku podnoszę o 5 groszy.Nie ma wyjścia.

Jutrzejsze ceny zakupu są wyższe niż wczorajsze ceny brutto sprzedaży.

A gdzie zysk ???

Co te pisiory odwalają to się w pale nie mieści.

Edytowane przez Fido

Opublikowano
5 minut temu, Fido napisał:

Co te pisiory odwalają to się w pale nie mieści.

Muszą na 14 emeryturę zarobić. Dobra zmiana dla emerytów i znów będą mieli na kogo głosować.

Opublikowano

Ja tam w polityke się nie pcham ale to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Jesteśmy małą lokalną stacją ale co się zarobi to trzeba dołożyć do zakupu nowego towaru.

Dokłada się do zakupu towaru a gdzie na życie i wypłaty + inne rzeczy ???

Podnieśli by raz na 2 miesiące to by jakoś to ogarnął.

A nie co dostawa to inna cena.

Podurnieli już.

Mus wyjść na ulicę.

Edytowane przez Fido

Opublikowano
2 godziny temu, Fido napisał:

Ja tam w polityke się nie pcham ale to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Jesteśmy małą lokalną stacją ale co się zarobi to trzeba dołożyć do zakupu nowego towaru.

Dokłada się do zakupu towaru a gdzie na życie i wypłaty + inne rzeczy ???

Podnieśli by raz na 2 miesiące to by jakoś to ogarnął.

A nie co dostawa to inna cena.

Podurnieli już.

Mus wyjść na ulicę.

Jak ktoś się interesuje właśnie polityką i zmianami jakie są właśnie wprowadzane w naszej cywilizacji Łacińskiej( czyli Europa,US) to ma świadomość rewolucji w której tradycyjna motoryzacja i prywatny transport nie ma służyć dla plebsu. Stąd parcie na elektryki,niekończące się podwyżki paliw itd. Aż do wygaszenia całej gałęzi. Nowy piękny ład...

Edytowane przez pila24

Opublikowano

ps. Elektryki u nas zasilane są węglem kamiennym.

Opublikowano
W dniu 8.03.2021 o 21:55, jedenastka napisał:

ps. Elektryki u nas zasilane są węglem kamiennym.

Dokładnie:decayed: super ekologia.

Ostatnio oglądałem reportaż o Szwecji. Zima była długa i sroga i Szewcja miała deficyty w wytwarzaniu "zielonego" prądu. Musieli zakupić "brudny" prąd z Polski i z Niemiec. Oprócz tego uruchomili kryzysową elektrownię na olej opałowy. W telewizji nawoływali do obywateli, żeby dobrze przemyśleli zanim włączą odkurzacz, czy to oby konieczne. Taka to zielona ekologia :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.