Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś wie z czego wynika tak potężny wzrost ceny paliw, a w szczególności LPG?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Europiejski zielony ład. 

Opublikowano

LPG ma jeszcze podrożeć niestety. Przed chwilą patrzyłem w Fuelio i w ciągu 8 dni LPG podrożał o około 35 gr/l, procentowo około 15 %.

Opublikowano

Po 2030r rowery i transport publiczny dla plebsu,dla bogatych elektryki. Spalinowe i hybrydy dla służb zostaną.

Opublikowano
6 godzin temu, Emejcz napisał:

Czy ktoś wie z czego wynika tak potężny wzrost ceny paliw, a w szczególności LPG?

Benzyna podrożała,  stąd wzrost cen LPG. ON trzyma cenę. 

Opublikowano

Jak się cofid zaczął to ceny były mega niskie jak za paliwo, straty trzeba odrobić ?

Opublikowano

OK czyli wszyscy mamy jedynie hipotezy, a nikt nie zna podstaw tych podwyżek :D

Opublikowano

Podstawa to wakacje, od zawsze było drożej w tym okresie, do tego dochodzi dziura w budżecie którą trzeba łatać i masz odpowiedź. Dobrze że LPG jeszcze ma cenę w miarę przystępną bo na 98 to by dopiero bolało.

Opublikowano
26 minut temu, k232 napisał:

Jak się cofid zaczął to ceny były mega niskie jak za paliwo, straty trzeba odrobić ?

Jakie straty, takich nigdy nie było. Dla przypomnienia, jak się zaczął covid to był taki okres, że baryłka ropy kosztowała -37 dolarów, tak minus 37 dolarów. Czy nam też dopłacano za tankowanie na stacjach? Nie przypominam sobie.

Opublikowano
7 godzin temu, pelonek1 napisał:

Jakie straty, takich nigdy nie było. Dla przypomnienia, jak się zaczął covid to był taki okres, że baryłka ropy kosztowała -37 dolarów, tak minus 37 dolarów. Czy nam też dopłacano za tankowanie na stacjach? Nie przypominam sobie.

O czym Ty do mnie rozmawiasz chopie? 

Jak tankowanie było po 4 zł to źle Ci było? 

Z tego co widzę to baryłka ma gówno do gadania, k**wy z rządu chcą się nazrec i cyk ceny kosmos 

Opublikowano
2 godziny temu, k232 napisał:

O czym Ty do mnie rozmawiasz chopie? 

Jak tankowanie było po 4 zł to źle Ci było? 

Z tego co widzę to baryłka ma gówno do gadania, k**wy z rządu chcą się nazrec i cyk ceny kosmos 

1. O tym, że pisałeś że odrabiają straty których nie mieli.

2. Tankowałem po 1.45 zł.

3. O tym samym pisałem.

Tak czy inaczej nie mamy wpływu na ceny paliw, tankować trzeba, tyle w temacie.

Edytowane przez pelonek1

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Hugo jaka część Polski? W Gdańsku Verva 98 po 5,96 zł/l. W ubiegłym tygodniu w Grudziądzu na nowo otwartej Moya 98 po 5,79 zł/l

Opublikowano
7 minut temu, george napisał:

@Hugo jaka część Polski? 

Lublin. Tu zawsze na bogato. W Łodzi tankuję czasami nawet 40gr taniej. We Wrocławiu też zawsze taniej. 

Opublikowano

przedwczoraj tankowałem Vervę ON za 5,62 w Bydgoszczy.. i to już jest moim zdaniem drogo..

Opublikowano

co do ropy to  4.29 - 4.49 

 

;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

skacze jak głupie... 5,79 benzyna 95... :kwasny:

Opublikowano

jak dla mnie może być paliwo po 20zł, byle byśmy tyle samo kupili paliwa za pensję co reszta zachodu 

Opublikowano

Ja ostatnio 1.82€ za litr, i to daaaleko od autostrady, także nie płaczcie ?

Opublikowano
1 minutę temu, Langista napisał:

Ja ostatnio 1.82€ za litr, i to daaaleko od autostrady, także nie płaczcie ?

Kurła, w 18' to było 1,15-1,2.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.