Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Cyrk K  dziś we Lublinie dizel 5,37 .  :facepalm:

 

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj na Orlenie 5,49 Diesel Verva :thumbdown:

Opublikowano
W dniu 23.03.2021 o 19:40, Michu1996 napisał:

Wczoraj na Orlenie 5,49 Diesel Verva :thumbdown:

Mada faka  w tym tempie  bedzie 6,00 na wielkanoc !    :kwasny:

Opublikowano
W dniu 23.03.2021 o 19:40, Michu1996 napisał:

Wczoraj na Orlenie 5,49 Diesel Verva :thumbdown:

Ta Verva  to nic innego jak ON bez dodatków Bio.

Taką samą, tyle że z Lotosu (B-0) mam po 5,29

Zapraszam.

Opublikowano
23 minuty temu, Fido napisał:

Ta Verva  to nic innego jak ON bez dodatków Bio.

Taką samą, tyle że z Lotosu (B-0) mam po 5,29

Zapraszam.

Mam rozumieć że Orlen Verva Diesel i Lotos Dynamic Diesel są B-0. Jak to potwierdzone info to super bo zawsze nie wiedziałem gdzie mogę kupić B-0.

Opublikowano

Oj będą niedługo solidne podwyżki paliwa i zasadzie wszystko zdrożeje co się ociera o logostykę.

 

Opublikowano

@Fido Wg karty charakterystyki na stronie orlenu dodatków FAME może być do 7%.

WWW.ORLEN.PL

Jesteśmy jedną z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Zajmujemy się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy, paliwo lotnicze...

 

Opublikowano
W dniu 26.03.2021 o 23:40, dekiel 13 napisał:

Mada faka  w tym tempie  bedzie 6,00 na wielkanoc !    :kwasny:

W sobotę PB98 na Orlenie - 5,67, różnica 5-6 groszy w stosunku do 3-4 dni wstecz :facepalm:

Opublikowano
1 godzinę temu, Michu1996 napisał:

W sobotę PB98 na Orlenie - 5,67, różnica 5-6 groszy w stosunku do 3-4 dni wstecz :facepalm:

Nowy interes prezesa bez majtek .  :kwasny:

Opublikowano
3 godziny temu, Michu1996 napisał:

W sobotę PB98 na Orlenie - 5,67, różnica 5-6 groszy w stosunku do 3-4 dni wstecz :facepalm:

Gdańsk BP sobota 5,69, gdzie BP jest droższe od Orlenu zazwyczaj, chociaż mogło się zmienić. Miejsce stacji też ma znaczenie.

Edytowane przez george

Opublikowano

ja wczoraj tankowałem Vervę ON za 5,49..

Opublikowano
5 godzin temu, jedrekx napisał:

ja wczoraj tankowałem Vervę ON za 5,49..

W kujawsko-pomorskim bywa drożej. Mam porównanie Grudziądz i Gdańsk, to na niekorzyść Grudziądza jakieś 20 gr na litrze.

Opublikowano

Grudziądz to w ogóle ewenement.. miasto generalnie biedniejsze niż np. Bydgoszcz, a paliwo droższe. raz mi się zdarzyło tankować za prawie 15gr więcej niż w Bydgoszczy.

Opublikowano
13 godzin temu, jedrekx napisał:

Grudziądz to w ogóle ewenement.. miasto generalnie biedniejsze niż np. Bydgoszcz, a paliwo droższe. raz mi się zdarzyło tankować za prawie 15gr więcej niż w Bydgoszczy.

Za Łasinem przy DK 16 jeszcze drożej... mniej stacji = mniejsza konkurencja,

Opublikowano

A ja tankowałem dzisiaj na Circle K LPG po 2,33, także może być jeszcze w miarę normalnie i na pewno nie dokładają do interesu.

Opublikowano
13 godzin temu, pelonek1 napisał:

A ja tankowałem dzisiaj na Circle K LPG po 2,33, także może być jeszcze w miarę normalnie i na pewno nie dokładają do interesu.

Bo gaz zimowy miał być do końca marca więc może zeszli już z ceny bo letni gaz w butli.

Opublikowano
4 godziny temu, k232 napisał:

Bo gaz zimowy miał być do końca marca więc może zeszli już z ceny bo letni gaz w butli.

Bo powstała nowa stacja i obniżyli ceny wszystkich paliw o około 30 gr/litrze.

Opublikowano
W dniu 2.04.2021 o 16:31, pelonek1 napisał:

Bo powstała nowa stacja i obniżyli ceny wszystkich paliw o około 30 gr/litrze.

No, potwierdza się kolejna rzecz, że jesteśmy waleni bez mydła bo da się zejść z ceny..

Opublikowano

Dzisiaj na trasce do Sosnowca najtaniej w Zawierciu dizel  5,09 ale za to na BP w Zwoleniu 5,42 . Rozrzut jak u zezowatego celowniczego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.