Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3 miesiące temu za 98 przy autostradzie zapłaciłem równe 2€/l, to oczyściło portfel ?

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i lpg juz po ponad 3 zl tak drogiego gazu jak zyje to raczej nie widzialem ale to i tak taniej niz pb.:decayed:

Opublikowano
1 godzinę temu, Kali 4444 napisał:

No i lpg juz po ponad 3 zl tak drogiego gazu jak zyje to raczej nie widzialem ale to i tak taniej niz pb.:decayed:

W 2012r było w Kołobrzegu również lpg po 3 zł,ale wówczas pb 95 kosztowała jakieś 3,75zl.... 

Edytowane przez pila24

Opublikowano
26 minut temu, pila24 napisał:

W 2012r było w Kołobrzegu również lpg po 3 zł,ale wówczas pb 95 kosztowała jakieś 3,75zl.... 

Nie zdziwię się jak niedługo cena LPG zbliży się podobnie do ceny benzyny.

Opublikowano
33 minuty temu, pelonek1 napisał:

Nie zdziwię się jak niedługo cena LPG zbliży się podobnie do ceny benzyny.

Jestem pewien że niebawem lpg będzie po 4 zł a pb po 8zl (95). Oczywiście nadal będą rosły ceny,plan "fit for 55" musi być wykonany.

Opublikowano

Orlen zbiera mamonę na elektrownię w Ostrołęce, dolar 4 zł, robi się kumulacja.

Opublikowano
4 godziny temu, pila24 napisał:

Jestem pewien że niebawem lpg będzie po 4 zł a pb po 8zl (95). Oczywiście nadal będą rosły ceny,plan "fit for 55" musi być wykonany.

Ja jednak mam nadzieję, że coś w końcu gdzieś jebnie i te parszywe świnie odpowiedzialne za obecny stan zostaną z niczym.
Nie jeden syf mieliśmy w historii i jednak zniewolenie nigdy na dłuższą metę się nie udawało.

Opublikowano
12 godzin temu, pila24 napisał:

W 2012r było w Kołobrzegu również lpg po 3 zł,ale wówczas pb 95 kosztowała jakieś 3,75zl.... 

Nie było takiej ceny.Screenshot 2021-10-01 at 07-08-42 Wskaźniki makroekonomiczne - Gospodarka - Bankier pl.png

 

11 godzin temu, pila24 napisał:

Jestem pewien że niebawem lpg będzie po 4 zł a pb po 8zl (95). Oczywiście nadal będą rosły ceny,plan "fit for 55" musi być wykonany.

Jeśli wejdą zapowiadane propozycje (minimalna wysokość akcyzy w EU względem emisji CO2) to jak najbardziej zobaczymy takie ceny. Nadzieja w tym, że iluzja OZE upadnie. Chociaż z drugiej strony obecna sytuacja to wręcz woda na młyn dla wszelkiej maści ekooszołomów.

Opublikowano

LPG goni benzynę coraz szybciej.

IMG_20211001_085223.jpg

 

Opublikowano

Ta niebieska strzałka wszystko tłumaczy ;)

Wszystko do góry :decayed:

Opublikowano

@pelonek1

 

lpg przewaznie połowę benzyny 95 kosztuje. Zimą bywalo ze troszke wyzej stalo i nie zachowywalo tej polowy ceny. 

ale ceny grube... u mnie jeszcze 95 po 5.69zl za circle k

Opublikowano
6 godzin temu, Antek50 napisał:

lpg przewaznie połowę benzyny 95 kosztuje.

Tutaj już jest więcej niż połowę, nie zdziwię się jak niedługo będzie 3/4 ceny benzyny.

Opublikowano
5 godzin temu, pelonek1 napisał:

Tutaj już jest więcej niż połowę, nie zdziwię się jak niedługo będzie 3/4 ceny benzyny.

3/4 nie bedzie bo nikt nie bedzie kupował

Opublikowano

Nie chcieli gazu od ruskich bo za drogi, monopol itd, to teraz jest po taniości. Paliwa ceny zaporowe, samochody elektryczne ceny zaporowe, elektrownie jeszcze pozamykają bo węglowe i będzie jak w Indiach na rowerku.

Opublikowano

3.04 zł za lpg dziś widziałem

Opublikowano

PB i ON ponad 6 zł w moich rejonach. Coraz lepiej to wygląda 

Opublikowano

Socjal kosztuje  a z polskiego kierowcy zdziera się najłatwiej.

We Francji przy sporych podwyżkach byłyby protesty i blokady dróg

Opublikowano
2 godziny temu, Archiwum napisał:

3.04 zł za lpg dziś widziałem

Mało jeszcze widziałeś :wink:

Opublikowano
3 godziny temu, Archiwum napisał:

3.04 zł za lpg dziś widziałem

Nie tylko widziałem, ale i tankowałem za tyle.

Opublikowano
Godzinę temu, tass napisał:

Nie tylko widziałem, ale i tankowałem za tyle.

Gdzie tak tanio? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.