Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W 2008 barylka 140$ 2015 barylka 28$ a na cpn nie widze obnizki 5krotnej ;) sprzedaja nam "rezerwy" haha

to jeszcze sprawdz jaki byl w 2008 kurs dolara ;) odejmij podatki które są stałe i policz ile sie zmienila cena samego surowca

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kiedyś słyszałem, że gdyby paliwo kosztowało 1 centa, to u nas przez podatki i akcyzę byłoby 3 PLN

tylko państwo zabiera z każdego litra

Mozemy isc po bandzie i powiedziec ze gdyby paliwo bylo za darmo to przez podatki bysmy za to placili

Opublikowano

kiedyś słyszałem, że gdyby paliwo kosztowało 1 centa, to u nas przez podatki i akcyzę byłoby 3 PLN

tylko państwo zabiera z każdego litra

Mozemy isc po bandzie i powiedziec ze gdyby paliwo bylo za darmo to przez podatki bysmy za to placili
Oczywiście że tak [emoji2]
Opublikowano

W 2008 barylka 140$ 2015 barylka 28$ a na cpn nie widze obnizki 5krotnej ;) sprzedaja nam "rezerwy" haha

to jeszcze sprawdz jaki byl w 2008 kurs dolara ;) odejmij podatki które są stałe i policz ile sie zmienila cena samego surowca

Zdaje sobie sprawe ze kurs $ jest inny przez chiny teraz. Tylko zauwaz ze nasza zlotowka spada a wiekszosc walut sie umacnia wzgledem pln;)

Opublikowano

I pewnie gdyby było za "darmo" to i tak byłoby droższe niż gdyby było sprzedawane, bo doj**ali by podatek do darowizny albo idąc rozumowanie lewactwa to bogatsi by płacili(przez kolejne podatki ) by reszta miała "za darmo " benzynę :)

Opublikowano

148x3.1*=x

28x4.2=y

X>Y

*najwieksza cena dolara w 2008r

Edytowane przez Karolwnik

Opublikowano

wczoraj verva on za 3,99 ;)

Opublikowano

3.97 Verva ON Zamość ul. Sadowa, zazwyczaj Orlen zmienia ceny w każdy wtorek bądź środa przynajmniej w Zamościu, ciekawe czy dalej będą spadki :)

Opublikowano

Krzepice, woj. śląskie LPG 1.62 :kox:

Opublikowano

W radiu mówili że ida podwyżki.

A juz było tak pieknie

Opublikowano

on Łódź 3.58 zł .... aż zal nie tankować

Opublikowano

Iława Warmińsko-Mazurskie na Orlenie i Lotosie LPG 1,69 ale to było 20 sycznia

Opublikowano

W Słupcy Wielkopolskie ON ostatnio za 3.62 wlewałem :decayed:

Jak ktoś z okolic Poznania, polecam zajrzeć w Swadzimu koło Auchana, tam to dopiero ceny.. :naughty: Czasem różnice po 30gr, dlaczego pojęcia nie mam..

Edytowane przez enczu

Opublikowano

Ja mam Auchan Swadzim 4 km od domu, jakoś unikam, zatankowałem 2.0tdi 2 razy, miałem wrażenie ciut głośniejszej pracy motoru. Kawałek dalej jest Shell 2 Orleny i cena max 10-20 gr więcej, bardziej im ufam.

Opublikowano

Ceny lecą w dół :)

Chyba trzeba się powoli przyzwyczajać do stawki 3,50zł za litr ekodiesla :)

Opublikowano

Zyc nie umierac ,moj eko driving dawno zdechl przez te ceny ;)

Opublikowano

Piszą w internecie, że w lutym będą podwyżki cen ale dla ON będą stabilne, ciekawe...

Opublikowano

W grudniu straszyli, że ceny paliw będą rosły. A tu sytuacja zupełnie odmienna.

Opublikowano

bda255b73cb954b7aa3baeb18caaf9c4.jpgdzisiejsze ceny z Gibraltar

Ceny wciąż spadają

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wczoraj lałem ON po 3.41 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.