Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
bardzo ładnie wyjaśnione :good:

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 15:17_________________________________________________

Carrefour ON 4.99zł

już dochodzi do tego że gnoju z marketu trzeba zalać :wallbash:

ewentualnie jeszcze BIO pozostaje bo potem to tylko po pierwszym tłoczeniu :decayed:
Opublikowano

Gadanie... co zrobić jak lałem na Orlenie Verve i zwykłe ON na zmiane tak dalej leje. Wam radze to samo takie czasy :confused4:

Opublikowano

hmm a może zrobić swap z 1.9TDI na 1,6 101KM + jakaś dobra oszczędna sekwencja LPGe :P

Opublikowano

hmm a może zrobić swap z 1.9TDI na 1,6 101KM + jakaś dobra oszczędna sekwencja LPGe :P

To ile byś musiał jeździć, żeby Ci się taka operacja zwróciła :wink4:

Opublikowano

hmm a może zrobić swap z 1.9TDI na 1,6 101KM + jakaś dobra oszczędna sekwencja LPGe :P

przecież to ani oszczędne ani dynamiczne :gwizdanie:

Opublikowano

Przestańcie kombinować, tylko zbierzcie się i obalmy ten rząd :hi:.

Opublikowano

Auchan Częstochowa

pb95 4.99

on 4.94

Opublikowano

Na auchanie zawsze najtaniej ;)

A paliwo z Orlenu nic tylko tam tankować :good:

Opublikowano

Przestańcie kombinować, tylko zbierzcie się i obalmy ten rząd :hi:.

Tak i jak PiS dojdzie do władzy to będzie 3,5 :polew: :polew:

Opublikowano

- dlaczego głosuję na PO?

- bo nie PiS

ludzie ogarnijcie się w końcu - świat to nie tylko PiS i PO.

Opublikowano

ON Statoil 5,03zł

Opublikowano

Jest Palikot, jest SLD, jest Korwin-Mikke i jest PJN :hi: :hi:.

Opublikowano

- dlaczego głosuję na PO?

- bo nie PiS

ludzie ogarnijcie się w końcu - świat to nie tylko PiS i PO.

Wiesz, masz rację. Ja wolałbym zagłosować na SLD ale oni i tak nie wygrają. Istnieje jednak ryzyko , że głosując na SLD osłabisz PO i do władzy dojdzie PIS a wtedy to już nic tylko się za***ać..

Opublikowano

- dlaczego głosuję na PO?

- bo nie PiS

ludzie ogarnijcie się w końcu - świat to nie tylko PiS i PO.

Wiesz, masz rację. Ja wolałbym zagłosować na SLD ale oni i tak nie wygrają. Istnieje jednak ryzyko , że głosując na SLD osłabisz PO i do władzy dojdzie PIS a wtedy to już nic tylko się za***ać..

Na PO zagłosują ogłupieni młodzi, wykształceni z wielkich miast, spokojnie :wink4:

Śmieszy mnie to, że tak ludzie na PIS narzekają (dla zasady), spytani o powód nie są w stanie odpowiedzieć :cool1:

Ja głosuje na SLD :good:

Opublikowano

Panowie to nie wątek polityczny :wink4:

Opublikowano

Racja. Sorry za zaśmiecanie tematu.

Kto by nie wszedł i tak będzie syf.

Pozdro

Opublikowano

5,19 Shell ON Poznań :gwizdanie:

Opublikowano

- dlaczego głosuję na PO?

- bo nie PiS

ludzie ogarnijcie się w końcu - świat to nie tylko PiS i PO.

Wiesz, masz rację. Ja wolałbym zagłosować na SLD ale oni i tak nie wygrają. Istnieje jednak ryzyko , że głosując na SLD osłabisz PO i do władzy dojdzie PIS a wtedy to już nic tylko się za***ać..

I to jest właśnie myślenie przez które nikt inny niż PO nie wygra po raz kolejny. Przestańcie w końcu patrzeć na sondaże wyborcze :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.