Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj w wiadomościach podawali, że w Rosji po niecałe 3zł ale na stacjach brak paliwa bo wszystko idzie na export. Lepiej im sie opłaca sprzedać w Polsce czy innym kraju gdzie cena przekracza 5zł niż u siebie. W wywiadzie Rosjanie strasznie narzekali, że drogo sie zrobiło.

Co ciekawe pokazywali stacje i była tylko benzyna 92 i 95 oktanów :polew: Gdzie oni te swoje maybachy tankują.

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ropa tanieje dolar idzie w dół a ceny jakie były takie są, u mnie nawet poszły do góry z 5,09 na 5,16...

Swoją drogą myślałem że popyt spadł, bo patrząc na najbliższą rodzinę/znajomych to każdy jakoś oszczędza, dwóch przerobiło auta na gaz, paru do pracy zaczęło jeździć na rowerze, a mi bak starcza już na 3tygodnie a nie na 2 jak dotychczas, bo nie wożę już wszędzie d*py i tak często. Ale jak widać muszą dalej mieć taki sam popyt skoro opłaca im się cały czas podnosić ceny... A jeszcze dwa lata temu tankowałem Hondzinę za 3,50/litr :rolleyes:

Opublikowano

mi bak starcza już na 3tygodnie a nie na 2 jak dotychczas, bo nie wożę już wszędzie d*py i tak często.

Jestem za niech do kosmetyczki i fryzjera jeżdżą ikarusami :polew: Jest kryzys na babach też trzeba oszczędzać.

Opublikowano

Ostatnio tankowałem u siebie w Mysłowicach V-Powera za 5,54zł/L. W M-cach paliwo tanie nie jest, w Katowicach jest taniej. :)

Opublikowano

U nas stoi cena cały czas 5.24zł Verva 95...

Opublikowano

Dziś Rybnik Shell Diesel Extra 4.99 PLN

Opublikowano

Kurde a w Lublinie najtaniej co znalazłem to 4.99 na Leclercu, cena z wczoraj

Opublikowano

Kurde a w Lublinie najtaniej co znalazłem to 4.99 na Leclercu, cena z wczoraj

Najtaniej w Lublinie na dzień dzisiejszy masz na dwóch niezrzeszonych stacjach na ul Bursaki 6 i 17. Cena ON tam to 4,86zł

Opublikowano

w Pruszkowie ON 5,12 na Orlenie.

Opublikowano

w Pruszkowie ON 5,12 na Orlenie.

grosz drozej w Rykach :wallbash:

Opublikowano

Ja nie wiem skąd wy takie cenny macie:

BP Trakt Brzeski Warszawa

On 4.99

Ultimate 5.19

tylko tam tankuję :good:

Opublikowano

dzisiaj zanawiałem 5 ton ON to cena 4,62 netto

babka u której zamawiam, mówiła, że w hurcie ceny spadają od pona tygodnia i nadal pomału lecą

tydzien temu kupowałem 1,5 tony to cena wynosiła 4,95 netto

Opublikowano

Ja nie wiem skąd wy takie cenny macie:

BP Trakt Brzeski Warszawa

On 4.99

Ultimate 5.19

W okolicach tych stacji miesci sie Lukoil ktory sprzedaje po 4.92 i to wlasnie on konkuruje cenowo z okolicznymi stacjami (Orlen i BP), stad takie ceny wlasnie tam. Z reguly w Wawie cena ON w BP to jakies 5.19 albo i wiecej...
Opublikowano

Suwałki statoil ON. 4.85 :)

Opublikowano

dzisiaj zanawiałem 5 ton ON to cena 4,62 netto

babka u której zamawiam, mówiła, że w hurcie ceny spadają od pona tygodnia i nadal pomału lecą

tydzien temu kupowałem 1,5 tony to cena wynosiła 4,95 netto

Dziś w radiu mówili że ceny na świecie spadają na łeb na szyje.

A nasi eksperci mówią że u nas ceny nie spadną za bardzo, bo zbliżaja sie wakacje, i ktoś przecież musi na tym zarobić. :wallbash:

Chyba z bronami wyjde na droge nie długo. :wallbash:

Opublikowano

4,6zl brutto na fakture ale trzeba minimum 1000l

Opublikowano

bialystok orlen ON 5.04 i tak juz od 2 tygodni jest....

Opublikowano

bp górczewska ON 5.02....pierwszy raz zalalem bak za ponad 300zł :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.