Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

wyciągnij radio bo cos tam jest namieszane z podłaczeniem , porobisz foty i zobaczymy czy da sie to ogarnac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moduł w wersji Q, telefon sajszung - rozmowy przychodzące wyświetla się tylko numer na RNSE- też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki fis?? czerwony?? książkę ci ładuje? jak nie to wykasuj historię połączeń

wszystko dobrze zakodowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z tym mostkowaniem wtyczki od BNS po przesiadce na RNS bo również cisza podczas rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem, że po podłączeniu RNSE nie słychać nic w głośnikach podczas rozmowy na zestawie (moduł fabrycznie był już w aucie), obecnie mam RNS, a wcześniej był BNS 4, ktoś coś pisał o mostkowaniu kabli w bagażniku, znowu ktoś inny, że w przejściówce jest błąd jak to dokładnie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów

mam problem z połączeniem bluetooth do mojego autka B7 2008; z moim telefonem(HUWAWEI G510), inne telefony normalnie pozwalają na połączenie tzn, odbieram/wykonuje połączenia. Jak próbuje to zrobić ze swoim smartfonem nie wyszukuje mi tego tel. Czego brakuje?, musze cos wgrać? Jeżeli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc. Autko ma fabryczną Nav-i RNS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów

mam problem z połączeniem bluetooth do mojego autka B7 2008; z moim telefonem(HUWAWEI G510), inne telefony normalnie pozwalają na połączenie tzn, odbieram/wykonuje połączenia. Jak próbuje to zrobić ze swoim smartfonem nie wyszukuje mi tego tel. Czego brakuje?, musze cos wgrać? Jeżeli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc. Autko ma fabryczną Nav-i RNS.

nie ma możliwości wgrania nowego softu do starszego modułu BT...

jedyne co możesz zrobić, to wymienić moduł na nowszy, może on chwyci twój tel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no allegro allegro, moze trafi ci sie cos nowszego, jakis 8P1, zaytaj zreszta Siemiana moze ma jakies, ale na cos w okolicach 500zl powinienes sie szykowac, jak nie wiecej co jest bardzo mozliwe, nie wiesz jaki tam teraz modul siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprawdzę jaki mam moduł, jak cos to napiszę. mam pytanko czy to prawda ,że mogę coś zadziałać w swoi telefonie tz cos wgrać tzn zmienić ... jeden elektronik samochodowy mi tak powiedział, ale wydaje mi się ,że szybciej będę musiał wymienić tel . Nawet będzie chyba taniej. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie dał gwarancji że jakiś moduł będzie działał z HUWAWEI. Ale możesz spróbować (na początek najlepiej u kogoś kto ma jakiś nowy moduł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie dał gwarancji że jakiś moduł będzie działał z HUWAWEI. Ale możesz spróbować (na początek najlepiej u kogoś kto ma jakiś nowy moduł).

a czemu ma nie działać jak to smartfon jak każdy inny chinol czy koreańczyk. ja podłączyłem ostatnio smartfona lenovo bo znajomy przywiózł jak w chinach był i też załapał :D przecie te wszystkie układy scalone z jednej fabryki wyjeżdżają :D tylko w innych obudowach dostajesz do reki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś podłączał blutka pod Concerta na kablu do lutowania od Navika?? Mam problem wszystkie wolne przewody są opisane, dodatkowo jest 12 pinowa wtyczka, która do radia nie pasuje. Do tej wtyczki są wpięte dwa przewody zielony i czarny i nie mam pojęcia gdzie maja przyjść. Opisane przewody to:

- tel mute

- 2 pod mikrofon

- linia K

- Can L

- Can H

- 12 V

- GND

Może ktoś po tej rozpisce dojdzie do tego co to są te dwa przewody. Mam oryginalny uchwyt Cullman. Czy te dwa kabelki nie maja iść czasem pod tel+ i tel-??

i jeszcze jedno pytanko, gdzie jest podłączony oryginalny mikrofon, żeby podłączyć się blutkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz culmana to wloz blutka zamiast modulu culmana i doloz 3kabelki bedzie chyba latwiej i bardziej elegancko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...