Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jedno małe pytanko. Do ksiazki na FISie niezbedna jest kiera z multi tak? (przynajmniej tak by wskazywala logika)

Oczywiście. Inaczej to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

drobne pytanko... czy moduł blutooth z końcówką A można podłączyć pod kierownicę Multi? bo nie bangla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś relikt. Najstarszy z jakim miałem do czynienia to D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś relikt. Najstarszy z jakim miałem do czynienia to D.

03.2004 :mysli: ... i koniec marzeń o telefonie z multi ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do kwestii telefonu to w nowyszym symbianie poprawili cos i ksiazka sie w calosci zassysa do RNS. Przez te rozkminy musialem sie przesiasc z ukochanego n95, ale teraz przynajmniej bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś relikt. Najstarszy z jakim miałem do czynienia to D.

03.2004 :mysli: ... i koniec marzeń o telefonie z multi ;(

Nie przesadzaj. Po prostu kup moduł przynajmniej z literką D i będzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś relikt. Najstarszy z jakim miałem do czynienia to D.

03.2004 :mysli: ... i koniec marzeń o telefonie z multi ;(

Nie przesadzaj. Po prostu kup moduł przynajmniej z literką D i będzie działał.

D działa pięknie :) kupuj bez obaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D działa pięknie :) kupuj bez obaw ;)

Wyrezała Ci babcia tego SDS'a w końcu czy nie? :decayed::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie niediząła i mam go w nosie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak by go pani z SDS nie rozumiała :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Czytam ten temat długi czas i mam do was takie pytanie:

Jak się ma kodowanie 8P0 862 335 (bez literki), czy będzie w tym module działał bluetooth?

Mam bowiem taki u siebie w A3 8P i kodowałem go chyba na wszelkie możliwe sposoby a bluetooth jak milczał tak milczy ;(

Bardzo będę wdzięczny za każdą informację o tym sterowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się spotkałem z takimi opiniami :

- moduły bez 'A' i z 'A' nie działają dobrze z BT

- wszystkie moduły w A38P działają z BT :)

Widziałem, że moduł z 'A' działał z BT (u GRaznego w a4ce), więc może ten bez 'A' też będzie działał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim Audi A4 '05 niestety nie posiadam fabrycznej "nawigacji" tylko "zwykłe" radio z odtwarzaczem CD tzw. Audi Concert. Czy jeżeli kupię moduł bluetooth to jest szansa, że będzie to działało z takim radiem? Czy konieczne jest abym miał "nawigację"? Dodam jeszcze, że mam wielofunkcyjną kierownicę i fabrycznie zamontowany zestaw głośnomówiący z przystawką do telefonu nokia 6230. Jako, że posiadam nokie 6300, a przystawka oryginalna cullmanna (innych nie ma ;) ) kosztuje w audi 800 zł a na ebay 100 euro pomyślałem o zamontowaniu bluetootha. Moje pytanie jest czy będzie moduł bluetooth współpracował z radiem Audi Concert?? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam forumowiczów :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim Audi A4 '05 niestety nie posiadam fabrycznej "nawigacji" tylko "zwykłe" radio z odtwarzaczem CD tzw. Audi Concert. Czy jeżeli kupię moduł bluetooth to jest szansa, że będzie to działało z takim radiem? Czy konieczne jest abym miał "nawigację"? Dodam jeszcze, że mam wielofunkcyjną kierownicę i fabrycznie zamontowany zestaw głośnomówiący z przystawką do telefonu nokia 6230. Jako, że posiadam nokie 6300, a przystawka oryginalna cullmanna (innych nie ma ;) ) kosztuje w audi 800 zł a na ebay 100 euro pomyślałem o zamontowaniu bluetootha. Moje pytanie jest czy będzie moduł bluetooth współpracował z radiem Audi Concert?? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam forumowiczów :)

tak, ori bluetooth będzie działał z tym radiem concert. Ale najpierw sprawdź czy nie jest już zamontowany ten moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a czy ktoś z forumowiczów łączył bluetootha z Iphonem?

Chodzi mi dokładnie czy miał równiez pobierane przez navi połaćzenia odebrane i nieodebrane. Jeśli tak to w jakiej wersji Iphona i w jakiej wersji softu. Z gory dzieki za info.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iphon działa i zczytuje kontakty :) na fis sprawdzałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakty u mnie również ale co z lista połączeń? Czy zczytuje nieodebrane i wybierane numery???

tak z Iphone wszystko smiga az milo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakty u mnie również ale co z lista połączeń? Czy zczytuje nieodebrane i wybierane numery???

tak z Iphone wszystko smiga az milo :)

To powiedz jeszcze jaka masz wersje softu. Bo u mnie chodzi tylko ksiazka a polaczenia mam tylko te, ktore wykonalem korzystajac z navi.

A i jeszcze jedno pytanko mam czy wie ktos jak sciszyc dzownek, ktory pojawia sie wtedy kiedy ktos do nas dzwoni. U mnie jest on cholernie glosny i nie raz juz mnie przestraszyl :) Nie pomaga nic sciszenie podczas dzwonienia dzwonka. Scisza sie tylko na chwile a przy nstaepnym polaczeniu znow jest głośny jak diabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...