Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .


CZIKITA

Jak się podoba CZIKITA ?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się podoba CZIKITA ?



Rekomendowane odpowiedzi

z zewnatrz moze byc, ale srodek kupa popraw go i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chłop się załamał chyba, fala krytyki go przerosła. Zamiast zrozumienia i ogólnej fascynacji dostał po jajkach krytyką największego kalibru :)

P.S. Ja dałem neutralnie bo tak jak zewnętrznie przełknę to wewnątrz można dostać chu...jozy :)

Ale o gustach się nie dyskutuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze sie wylal na slowa krytyki??

Nie znaczy ze po naszych komenatrzach odrazu auto w stodole pozuci. Jego koncepcja i jego wykonanie,co najlepsze koledze sie tak podoba i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem,chlopak napewno sobie zdawal sprawe ze moze uslyszec slowa krytyki,chcial by oceniac tak wiec oceniajmy.

Ale jak juz pisalem nie oznacza ze od teraz audika kocem przykryje i bedzie jezdzil komunikacja miejska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic miejmy nadzieje ze teraz siedzi w garazu i robi ori rs4 look ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i puki co To się przymierzam do zawieszenia sportowego i malowania progów pod kolor a no i kierownice 3 ramienną. Wnętrze miałem okazje po znajomości zrobić je za 100 złotych w tych kolorach więc nawet się nie zastanawiałem . Co do krytyki itp to serdecznie mi koło d.. lata co kto o tym myśli nie chowałem się i nie będę się chował . Zderzak laminat jakbyście nie zauważyli jest spory IC i bardzo wystawał poza seryjny zderzak dla tego jest laminat Ska też go nie kryła a RS jest za droga to tyle w tym temacie .

A sonda jest po to żeby było ciekawiej na forum pozdro

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty tutaj za farmazowny gadasz że ic pod eski zderzak nie wchodzi(porzeźbisz to wejdzie):facepalm:

rs4 w tej samej cenie jest praktycznie:facepalm:

widziałem Twoje projekty stron www to nic dziwnego że auto tak wygląda

takie strony to robią na poziomie podstawówki 5/6 klasy, przypomniały mi się początki stron internetowych aż:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki "tjuning" to był modny kilka lat wstecz.... Teraz to wieś i tyle. Za 100zł? Jakby mi ktoś dopłacił, to bym tak auta nie zj***ł...:facepalm: Dzwońcie do Tedego, niech przyjeżdża z TVNem :polew:

Jedyną słuszną rzeczą w tym aucie to kolor :thumbup1:

---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ----------

Kolega jeszcze młody pewnie jest, trochę mu zejdzie aż zrozumie swoje błędy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncepcja na czikite

10x963b.jpg

maluj progi w kolor i nie będzie źle bo teraz pieją, ładuj jakąś skórke do wnętrza i zrób coś z tymi żółtymi nawiewami:whistling: auto diametralnie sie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech prawdziwa RSka cudeńko :hi:

Taka prawdziwa i ori, ze w sedanie nie bylo rs:polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...