Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu


MichalGTI

Rekomendowane odpowiedzi

no pozazdorscic a silnik to nie ahl?? witam Lodziaka :) kolor lakieru lz3l czy lz3n :) taki jak mojego brata lz3l :) pozazdrosic dbaj o ni i uwazaj na nia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu serwisowałbym to auto w ASO, olej i filtry nie będą jakimś majątkiem, a zawsze będzie kontynuacja niskiego przebiegu w historii :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik to faktycznie AHL coś namieszałem seriws mam już bardzo dobry, który prowadził mojego mk2 gti i 6n zreszta znany w Łodzi tyle, że nie autoryzowany i będę miał książkę serwisową z wszystkimi wpisami. W czerwcu w Niemczech był pełny serwis łącznie z wymienionymi płynami filtrami i innymi pierdołami. Auto ma praktycznie nowe opony wymienione w 2011r Continental SportContact2 mają jeszcze pełno włosków. W oparciu tylnej kanapy chyba oryginalna apteczka. Jak byłem na przeglądzie w Łodzi to Diagnosta się pytał czy to auto w muzeum stało czy było odrestaurowywane w jakimś programie:grin:Ale tak na poważnie oprócz kilku rysek dosłownie ze 3 to wszystko w stanie idealnym. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia od spodu bo dosłownie żadnych zacieków syfu itd silnik suchy ani plamy oleju. Olej to Castrol Magnatec b4 5w-40 i chyba taki zostawię?

29bdc22f5bd27a2dmed.jpg

50c464e040e6a12cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd wymieniony był przy 29 tyś. km ale to było 5 lat temu i rozrząd razem z pompą wody właśnie wymieniłem dla swojego spokoju. I generalnie wszystko jest ok z autem lać i jeździć.

---------- Post dopisany 07-01-2013 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2012 at 06:24 ----------

Czytając na forum od dłuższego czasu różne wątki Użytkowników szczególnie dział Moja A4 zapadły plany co do mojej A4. Auto użytkuje również moja Żona tak więc będzie -40/-40 ewentualnie -60/-40 i felgi 18 albo 19 najchętniej Avusy jakoś mi się najbardziej podobają. Silnik mocą nie grzeszy ale z racji stanu auta nic więcej nie będzie raczej grzebane. Stuknęło mi 48 tyś kilometrów i odpukać nic się nie dzieje zawias nadal oryginalny. Planuję jeszcze zmianę lamp tylnych na poliftowe przednie zostaję bo nie chcę przerabiać błotników.

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze lepiej z wygladu zostaw ori przedlifta :wink: Kolo i obnizenie jak najbardziej na tak :wink: Piekna furka, pozazdroscic. Bezawaryjnosci zycze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzyłem na foto licznika w pierwszym poście to myślałem, że coś Ci nie bangla :decayed:, trafić taką sztukę...bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura z takim stanem technicznym to diamencik. Widzę po podjeździe że jest mi znajomy a jakiś czas temu miałeś pasta b5 do sprzedania i ze zdj też ładnie wyglądał jednak za późno się nim zainteresowałem. Same perełki z tych niemiec targasz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie od czasu do czasu chodzi mi po głowie sprzedanie i kupno A4 w TDI bo trochę słaby silnik na to auto. Ciężko mi się przesiąść po poprzednim MK2 1.8 16v KR i Polo 6n 1.6 ale nie lubię zmieniać aut bo różnie można trafić:grin: Dlatego może będzie delikatnie "liźnięta" jak dobrze pójdzie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie od czasu do czasu chodzi mi po głowie sprzedanie i kupno A4 w TDI bo trochę słaby silnik na to auto. Ciężko mi się przesiąść po poprzednim MK2 1.8 16v KR i Polo 6n 1.6 ale nie lubię zmieniać aut bo różnie można trafić:grin: Dlatego może będzie delikatnie "liźnięta" jak dobrze pójdzie w tym roku.

nikt nie uwierzy w przebieg i nie doceni go - więc sprzedałbyś za cenę szrotów z allegro - nie opłaca się ...no chyba że komuś znajomemu kto wie co to za auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stan swietny. W mojej tez pachnie nowoscia a ma 104tys przbiegu. Wyposazenie takie same, silnik tez, tazke wiem, ze to fajnie chodzi. Ja mam 19 lat, ale tez nie zamierzam zbytnio modyfikowac. Identyczne sa nasze, masz inny kolor nadwozia i wnetrza, reszta to 100% to samo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swap silnika i po sprawie buda zadbana jedynie silnik kupic w miare stanie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...