Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dylemat po chipie w renomowanym zakladzie


tomcrack27

Rekomendowane odpowiedzi

Panwie ja tylko powiem ze powinno pojawić się pytanie czy zgrywano program z auta i ile razy był wgrywany program i hamowane auto a nie jak długo był modyfikowany ale tu faktycznie wykres wygląda jak gotowiec lub tak ci zrobiliśmy i koniec:)

Oprócz synchronizacji wałka warto sprawdzić ustawienie popychaczy pompek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto było najpierw hamowane potem zgrywany stary potem wgrywany nowy i znowu hamowane nic wiecej czyli gotowce?

A ile czasu było miedzy zgraniem a wgraniem? 10min?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm to strasznie szybcy są:) chyba robią import map z innego pliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tegego wykresu widać ze jest jakies niemilosierne jebniecie a potem w dol, lepiej zamiast tej gorki pociagnac rowno i nizej, bo po co to miedzy 22000 a 24000 jak potem nagle leci jak skoczek spadochronowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest touran BKD mojego kumpla z hybrydą GT18/20, ciśnienie o ile pamiętam 1,35 albo 1,40. To wykres po korektach z 204KM/430Nm bo wyrywało mu poduszkę skrzyni biegów, było 1,7bara o ile pamiętam.

wykres.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taki program to ja dziekuje :facepalm: lpiej boxa z allgro, taniej a jeden wuj

ten komentarz nie dotyczy postu mcgaivra tylko v-tech lowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle ze ta wyzyna jest wcale niepotrzebna na sofcie z łowicza , tak jak kolega wyzej pisał , lepiej bardziej płasko ale wyciagnac przebiek nm ,na takim sofcie to tylko sprzegło w d....e dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jestem teraz na wakacjach dosłownie jakieś 700m od V-tech Pomorze. Nudzi mi się straszelnie, więc zajadę powq............. trochę ich jak będą się mądrzyć :) Jak wrócę to zdam wam relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość wgrywa gotowce i robi poprawki. Kilka "osób" robi jak trzeba. Za taką robotę powinni oddać kasę albo poprawić i zrobić jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku w Dynosofcie wyglądało to tak, że Wojtek wjechał na rolki, podpiął pod kompa, trochę pojeździł i później hamowanie. Po sprawdzeniu serii poszedł do kanciapy na ok 2godz i pisał program, później było jeszcze ok 6 hamowań i było gotowe. Całość zajęła ponad 3 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Gdyńskim V-techu to całkiem są motarzyści box-ów tylko :kwasny:

To co mogę napisać po wizycie to tyle, że pan wyjechał mi z ceną 1600zł plus zhamowanie 150zł, nabąknąłem mu że coś już tak ktoś grzebał to kolejne 450zł za wgranie serii i sprawdzenie czy wszystko OK i dopiero robienie programu z oryginalnego softu, jak się dowiedział że to 190KM seria i szwajcar z EURO4 to cena podskoczyła do 1800, jak zobaczyłem że gościowi wydawało się, że wie wszystko najlepiej to mu powiedziałem co jest poprzerabiane w silniku i jaki chce mieć wynik, to mu papieros z ręki mało co nie wypadł i powiedział że cena będzie indywidualnie liczona około 2500-3000 bo nie wiedział ile czasu im to zajmie i ile będzie korekt. To mu wtedy powiedziałem jaki mam teraz wynik i ile mnie kosztował program i pożegnałem się z panami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

a czego sie spodziewałeś ?????

że zrobia Ci lepszy wynik ????

to gamonie, "kopiuj-wklej" najlepiej im wychodzi

brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

a czego sie spodziewałeś ?????

że zrobia Ci lepszy wynik ????

to gamonie, "kopiuj-wklej" najlepiej im wychodzi

brak słów...

Ja tam pojechałem z nudów:) i podenerwować ich :) a przy okazji byłem świadkiem ciptjuningu A6C6 2,0TDI i z tego co widziałem to jedyne co klepał na klawiaturze to ctrl-c i ctrl-v, a właściciel samochodu to już w nim spał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im więcej korekt tym lepiej, tym bardziej tunerowi zależy na zrobieniu dobrze, za pierwszym podejściem zrobić idealnie nie każdy potrafi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pierwszym podejściem zrobić idealnie nie każdy potrafi:)

A ja myślę ze jeśli za pierwszym razem wyjdzie idealnie to jest tylko zbieg okoliczności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...