Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Harry Brown

http://www.filmweb.pl/f501097/Harry+Brown,2009

Klasyk gatunku. Jak dla mnie film roku. Cain przeszedl samego siebie

A to z Cainem widziałeś :?:

http://www.filmweb.pl/f375787/Pojedynek,2007

ou jea. Harry lepszy

Opublikowano

Nie wiem czy było ale polecam:

Miasto ślepców (2008)

http://www.filmweb.pl/f385852/Miasto+%C5%9Blepc%C3%B3w,2008

kozak żadna komercha

:notworthy::good:

i collector też fajny :good:

Couples retreat

:mysli: taki trochę hit polsatu ale z żoną, dziewczyną, kochanką, można obejrzeć :)

dobrze że temat odżył bo kuruję się w domu i całe dnie zamuła a wyjść nie mogę :decayed:

Opublikowano

Polecam "Prawo Zemsty" jeden z lepszych filmów jaki oglądałem w tym roku :good: :good: :good:

Potwierdzam... jeden z lepszych ostatnio... ale koncowka mnie totalnie rozbiła. Odnioslem wrazenie, ze nie mieli pomyslu na koncowkę filmu i wyszło do bani. Zawiodlem się nie lada.

Opublikowano

Polecam film "The Hurt Locer" (W pułapce wojny). Film godny obejrzenia.

Opublikowano

Polecam "Prawo Zemsty" jeden z lepszych filmów jaki oglądałem w tym roku :good: :good: :good:

Potwierdzam... jeden z lepszych ostatnio... ale koncowka mnie totalnie rozbiła. Odnioslem wrazenie, ze nie mieli pomyslu na koncowkę filmu i wyszło do bani. Zawiodlem się nie lada.

zgadzam się, końcówka do bani :thumbdown:
Opublikowano

No prawo zemsty jest :kox: koles niezle ma wszystko przemyslane :kox: ale faktycznie koniec taki :kwasny:

Opublikowano

28 weeks later (kontynuacja serii)

Opublikowano

Spirit - nawet, nawet

Pociąg z mięsem - dla zabicia czasu...

Opublikowano
  • Autor

Ktoś oglądał Sherloka H..? :naughty:

Opublikowano

Ktoś oglądał Sherloka H..? :naughty:

ME :cool1: very nice
Opublikowano

Ktoś oglądał Sherloka H..? :naughty:

ME :cool1: very nice

Naprawde dobry film, świetne efekty, ciągła akcja, itp :good:

Opublikowano

Stare wygi (Old Dogs) - porządna dawka humoru :> Polecam :good:

Opublikowano

byłem dziś na "pozdrowienia z paryża" taka fajna śmieszna komedia sensacyjna, nie spodziewajcie się niewiadomo czego, ale ogólnie fajnie się oglądało :wink4:

Opublikowano

1266853970_by_Tengron_500.jpg

Często przeglądam ale jakoś ten mnie wyjątkowo poruszył.

Zdecydowanie moja pierwsza 8ka.

Opublikowano

Stare wygi (Old Dogs) - porządna dawka humoru :> Polecam :good:

ja również polecam :decayed:

Edge of darkness (2010) z Gibsonem również ok :good:

Opublikowano

Armored - żaden super hit ale przy piwku i chipsach całkiem ok

Opublikowano

The Crazies - Opętani - byłem wczoraj na przed premierze... Dziękuję, dobranoc :thumbdown:

Opublikowano

The Crazies - Opętani - byłem wczoraj na przed premierze... Dziękuję, dobranoc :thumbdown:

dzięki za warning :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.