Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jestem "fanatykiem" Sandlera i jego ekipy. Jakoś nie wywarło to na mnie takiego wrażenia jak pierwsza część

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oglądał ktoś?

Warto?

Opublikowano

Warto ! :thumbup1:

Opublikowano
masz zwiastun.Na faktach oparty.

:D:D:D:thumbup: to bedzie dluga noc :D:D:D

Wysłane z telewizora Note2

ja pier....juz po zwiastunie ma dosc :shock3:

Nooo dobry zwiastun... zachęca do odpalenia filmu :thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

byłem na tym w kinie ze znajomymi i przez to trochę klimat się zepsuł, wg mnie jak by iść samemu do jakiegoś kina studyjnego gdzie było by z 5-10 osób na seansie można by się trochę przy tym filmie obsrać :decayed:

Opublikowano
Oglądał ktoś?

Warto?

stary film, sobowtór syna Saddama

ale w/g mnie 8/10

Opublikowano

Obecność faktycznie godny polecenia ale trzeba sobie zrobic odpowiedni klimat ... ciemno głośno i jest OK :thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
Obecność faktycznie godny polecenia ale trzeba sobie zrobic odpowiedni klimat ... ciemno głośno i jest OK :thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

Jezu człowieku nie ma takiej opcji nawet zwiastuna nie luknołem do konca :shock3:

Opublikowano

Nie znacie się, to jest dopiero kino...

4epu4yda.jpg

Plus kadr z filmu

yvaqa6ed.jpg

Normalnie scenarzyści ćpią jak dzicy... :decayed::grin:

Wczoraj oglądałem Oldboya, jakoś do mnie nie trafił... Za to kontrabanda nawet nawet.

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: nie emitowany w kinach (+18)
Opublikowano

Wczoraj fajne filmy leciały w TV, ja akurat wybrałem najgorzej - Oldboy, był jeszcze Tańczący z wilkami, Zaklinacz koni i Wrogowie pubilczni...

Czekam aż ktoś się wypowie na temat 2Guns bo zapowiada się ciekawie :wink:

Opublikowano
Wczoraj fajne filmy leciały w TV, ja akurat wybrałem najgorzej - Oldboy, był jeszcze Tańczący z wilkami, Zaklinacz koni i Wrogowie pubilczni...

Czekam aż ktoś się wypowie na temat 2Guns bo zapowiada się ciekawie :wink:

Cofnij sie jakiś miesiac. Pisalem jyz o 2Guns

Opublikowano

Nie pisałeś o 2Guns tylko o Agentach :decayed::grin:

Na wieczór polecam Projekt Monster - dla tych co lubią filmy kręcone z ręki :wink:

@down - dev, trochę dystansu :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Nie pisałeś o 2Guns tylko o Agentach :decayed::grin:

Tapnięte z SGS III

:facepalm:

Opublikowano

Ruszacie w następny week na Wyścig??:kox:

Opublikowano
  • Autor
Ruszacie w następny week na Wyścig??:kox:

Niedawno wróciłem z kina..i powiem, że jest mega za***isty ! Polecam każdemu wypad do kina na ten film :kox:

Opublikowano

alez sa zajawki ....

trailery swietne!

Opublikowano
Ruszacie w następny week na Wyścig??:kox:

Niedawno wróciłem z kina..i powiem, że jest mega za***isty ! Polecam każdemu wypad do kina na ten film :kox:

Kurfa jak to przecież 8 dopiero premiera:co:

Gdzieś można sobie ogarnąć bilet do CC na weekend?

Opublikowano
  • Autor

No ja byłem na pokazie przedpremierowym w CC w Lublinie :decayed:

Film za***isty, ale dosłownie garstka ludzi była w kinie.

Opublikowano

Od kilku lat jestem pod wrażeniem "Siedem Dusz" no i oczywiście "K-Pax" ;)

Kiedyś oglądałem kolejny już raz K-Paxa z sąsiadem, On po 30 min. wstał i powiedział:

Ida do dom, bo tu, w tym filmie nie ma akcji :D:D:D

Opublikowano

K-pax tez zrobil na mnie zayebiste wrazenie 10/10. Kevin jest the Best :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.