Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hoh dawno wiekszego shitu nie widziałem :blink:

obejrzyj Wojnę polsko-ruską, to dopiero shit...

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hoh dawno wiekszego shitu nie widziałem :blink:

obejrzyj Wojnę polsko-ruską, to dopiero shit...

Właśnie to zassałem i dzisiaj będę oglądał :naughty:

Piątek 13-ego - powiem że mimo słabych opinii - podobał mi się.

Bez mojej zgody - bardzo dobry dramat, obyczaj

Opublikowano
hoh dawno wiekszego shitu nie widziałem :blink:

obejrzyj Wojnę polsko-ruską, to dopiero shit...

to wbrew pozorom nie jest zły film. książkę czytałeś?

ten film zrozumieją doskonałe (i uznają za arcydzieło) - Dającywżyłę i Wachaczebirolu :cool1:

Opublikowano

this is it = this is shit

nie polecam ale jest moda tak jak na filmy z papieżem po jego śmierci więc ludzie oglądają - hipokryci

Opublikowano

Sweo czasu mi się podobał "Ostatni żywy bandyta". Dawne czasy.

Opublikowano

this is it = this is shit

nie polecam ale jest moda tak jak na filmy z papieżem po jego śmierci więc ludzie oglądają - hipokryci

tego typu filmu ciężko oceniać...

Opublikowano
to wbrew pozorom nie jest zły film. książkę czytałeś?

nie czytałem :gwizdanie: wytrzymałem 40 min tego filmu, zdecydowanie nie polecam

Opublikowano

rock'n'rolla

Opublikowano
to wbrew pozorom nie jest zły film. książkę czytałeś?

nie czytałem :gwizdanie: wytrzymałem 40 min tego filmu, zdecydowanie nie polecam

Zgadzam się, ten film to dno.

Dobrze, że nie byłem na tym w kinie :)

Opublikowano
  • Autor

Ja zrobiłem sobie listę filmów do obejrzenia :

Fame ( :dance: + dupeczki :kox: )

Fighting

Solista

Opublikowano

Ja zrobiłem sobie listę filmów do obejrzenia :

Fame ( :dance: + dupeczki :kox: )

Fighting

Solista

Fighting to straszna bajeczka :disgust: Skojarzyło mi się z trylogią Goal.

Opublikowano

wlasnie wrocilem z przedpremierowego seansu "Paranormal Activity" polecam ten film, troche za duzo sie po nim spodziewalem po przeczytaniu tekstow reklamujacych go jako horror dekady, ale byl spoko :kox: czas i kasa nie zmarnowana, po gaciach nie sralem, ale moja dziewczyna to dzisiaj nie zasnie :decayed:

Opublikowano

o w morde sory nie widzialem to niech ktos to wyjwali

Opublikowano

polecam "Doghouse". cos dla prawdziwego szowinisty :evil:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 22:50_________________________________________________Wróciłem z "2012". co za gniot. bardziej sztampowy nie mógł być. liczyłem zdecydowanie na coś wiecej niz efekty. film sra amerykanckim patosem z kazdego otworu. chcecie efektów? obejrzyjcie trailer - wcale nie trzeba isc do kina :sick3:

Opublikowano

Wróciłem z "2012". co za gniot. bardziej sztampowy nie mógł być. liczyłem zdecydowanie na coś wiecej niz efekty. film sra amerykanckim patosem z kazdego otworu. chcecie efektów? obejrzyjcie trailer - wcale nie trzeba isc do kina :sick3:

Można było się domyśleć, film twórców "Pojutrze" też gniota.

Opublikowano

Kurde szkoda, bo chciałem dzisiaj iść, ale się zastanowię... :confused4:

Opublikowano

panowie a wybiera sie ktos z was na zmierzh 2,premiera juz za pare dni,powiem ze jedynka byla w miare

Opublikowano

Wróciłem z "2012". co za gniot. bardziej sztampowy nie mógł być. liczyłem zdecydowanie na coś wiecej niz efekty. film sra amerykanckim patosem z kazdego otworu. chcecie efektów? obejrzyjcie trailer - wcale nie trzeba isc do kina :sick3:

kórwa , też mialem sie wybrać :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.