Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie a wybiera sie ktos z was na zmierzh 2,premiera juz za pare dni,powiem ze jedynka byla w miare

ja planuje, 20 listopada premiera :)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wróciłem z "2012". co za gniot. bardziej sztampowy nie mógł być. liczyłem zdecydowanie na coś wiecej niz efekty. film sra amerykanckim patosem z kazdego otworu. chcecie efektów? obejrzyjcie trailer - wcale nie trzeba isc do kina :sick3:

kórwa , też mialem sie wybrać :confused4:

film miał mieć przekaz. nie bezmózgie Transformersy gdzie rzeczywiscie chodzilo tylko o efekty.

liczylem na chociaz minimalne wysilenie sie pana Emmericha. Niestety poza efektami (dobrymi) nie ma w nim nic ciekawego.

Opublikowano

ja tez bylem na 2012 i mi się podobal. Ludzie to normalne, jednym sie spodoba drugim juz nie :)

Polecam :)

Opublikowano

ja tez bylem na 2012 i mi się podobal. Ludzie to normalne, jednym sie spodoba drugim juz nie :)

Polecam :)

jesli ktoś lubi efekciarskie filmy to pewnie że sie podoba , mi sie transformersy bardzo podobały , szedłam na ten film tylko dla efektów , bo było z góry wiadomo że fabuła bedzie płaska i płytka :kox:

acha , jeszcze jedno : APATOR MISTRZ :decayed::kox:

Opublikowano

Polecam 2012 :good:

Mi się spodobał :wink4:

Opublikowano

Dystrykt 9 daje rade :good:

Opublikowano

ja tez bylem na 2012 i mi się podobal. Ludzie to normalne, jednym sie spodoba drugim juz nie :)

Polecam :)

Polecam 2012 :good:

Mi się spodobał :wink4:

Morał z 2012 - "Uratuj Świat, a dziecko przestanie ci lać w pieluchomajtki"

Opublikowano

Pewnie zaraz będzie :decayed:w sieci

Opublikowano

Pewnie zaraz będzie :decayed:w sieci

powiem tak. na kompie nie ma co ogladac tego filmu. nie ma sensu tez na Full HD. efektów w domu nie doświadczysz. a nic innego film nie oferuje. takze sensu zadnego.

z kina z kolei wyjdziecie z przeswiadczeniem, ze rezyser traktuje was jak ćwierćinteligentów...

Opublikowano

z kina z kolei wyjdziecie z przeswiadczeniem, ze rezyser traktuje was jak ćwierćinteligentów...

W końcu film dla jankesów. Nie ma się co śmiać.

Opublikowano

Czyli kolejny przereklamowany film katastroficzny :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Jestem po seansie " Fame" :naughty:

Jedna scena jest w dechę :kox: :kox: :kox:

Ogólnie można obejrzec :naughty:

Opublikowano

Jestem po seansie " Fame" :naughty:

Jedna scena jest w dechę :kox: :kox: :kox:

Ogólnie można obejrzec :naughty:

też słyszałem że daje radę :good: trzeba będzie się wybrać

Terminator: Ocalenie

ktoś widział? jak dla mnie najgorszy z serii terminatorów, pokręcona fabuła+żenująca przewidywalność, Bale nijak mi nie pasował do tej roli, muzyka też raczej słaba... chociaż efekty na plus :wink4:

Opublikowano
  • Autor

też słyszałem że daje radę :good: trzeba będzie się wybrać

Tylko wybierz się w taką porę najmniej uczęszczaną prze małolaty przesiąknięte " Tańcyma z gwizdami " ect. Bo średnia wieku 16 lat - czyli wiek clamaczy popkornowych i siorbaczy kokakolowych..pomijam strzelających z słomkami :evil:

Jest taka jedna scena gdzie panny tańczą w takich porno pończochach :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

też słyszałem że daje radę :good: trzeba będzie się wybrać

Tylko wybierz się w taką porę najmniej uczęszczaną prze małolaty przesiąknięte " Tańcyma z gwizdami " ect. Bo średnia wieku 16 lat - czyli wiek clamaczy popkornowych i siorbaczy kokakolowych..pomijam strzelających z słomkami :evil:

Jest taka jedna scena gdzie panny tańczą w takich porno pończochach :kox: :kox: :kox: :kox:

kolego jak oczekujesz odpowiedzi na PW to opróżnij skrzynke bo masz przepełnioną i nie da się do Ciebie nic wysłać :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

kolego jak oczekujesz odpowiedzi na PW to opróżnij skrzynke bo masz przepełnioną i nie da się do Ciebie nic wysłać :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

A ja polecę coś z kina brytyjskiego :

Clubbed ,Cass ,The Crew.

No i ostatnio zakupiłem boxa Małej Brytanii - :polew::kox:

Opublikowano

Wczoraj byłem na tym 2012, tato zarezerwował bilety, to poszedłem :tongue4: Ogólnie film nawet fajny, ale efekty specjalne przesadzone i zero w tym realizmu. Kolejny film, w którym nasi bracia z USA bohatersko ratują świat.

Opublikowano

Kolejny film, w którym nasi bracia z USA bohatersko ratują świat.

W tym filmie to akurat nie ratowali świata , tylko ratowali własne du.. :decayed:

Opublikowano

Właśnie obejrzałem "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia".

Ale badziew :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.