Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sławek jest dla Ciebie za stary :polew:

do :drunk: podobno im starszy tym mocniejszą głowę ma :wallbash::polew: :polew:

wyjąłeś mi to z ust Panie młodszy... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Norbi wszystkich porozwozi z rańca :decayed:

Opublikowano

Norbi wszystkich porozwozi z rańca :decayed:

Chyba po pokojach. Występ artystyczny będzie gratis :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

1) Panie i Panowie na liście puki co jakoś mało zielonych!!!

2) Prośba do osób jadących od strony Warszawy na zlot. Mogę mieć problem z autem jak w warsztacie się nie sprężą z robotą i czy mógłby mnie ktoś zabrać z Elbląga - gotowy będę od godz. 13:30 w piątek.

Opublikowano

adadur - jak dla mnie nie ma problemu, jeśli nie będziesz miał lepszej opcji, bo do tej pory nie wiem o której będziemy wyjeżdzać.. Będę się starał jak najwcześniej (ok.12?), ale różnie to może wyjść z pracą.. Reasumując :> Jak będziesz zainteresowany zabrać się taksówką Nosfera :wink4: to śmiało wal na PW :good:

Opublikowano

1) Panie i Panowie na liście puki co jakoś mało zielonych!!!

dzis rano poszedł przelew, popołudniu bedzie kasa na twoim koncie :good:

Opublikowano

adadur, ja w tych godzinach pewnie bede przelatywal przez ELBLAG, dawaj znac na PW!

Opublikowano

1) Panie i Panowie na liście puki co jakoś mało zielonych!!!

Adadur będę sam :evil:

Uprzejmie zawiadamiam, iż w związku z nie wpłynięciem ofert zgodnych z siw ogłoszenia :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/letni_zlot_2008_sobieszewo_2931_sierpnia_2008-t32798.0.html;msg462056#msg462056

na Zlot jadę sam :tongue4:

Niniejszym proszę o dokonanie korekty na liście i wymazanie "+1" przy moim nicku :dance:

Zołza weck :bicz2::punk:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mironku coś właściciele tych S4 w klubie to mało zaradni są...wystarczyłoby żeby się do kolegi z mniejszym silnikiem odezwali :gwizdanie: :kox:

Kochanieńki którą mam przywieżć, brunett, czy blond?? :tongue4:

Na takie imprezki połowek się nie zabiera przyjacielu, tak więc olwejs bede alon :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 18:43 _________________________________________________

Norbi wszystkich porozwozi z rańca :decayed:

Chyba po pokojach. Występ artystyczny będzie gratis :polew: :polew:

KANIIIKUUUŁYYY[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 18:46 _________________________________________________No ogry i ogrzyce prawdopodobnie nie będzie najszybszego autka :tongue4: w klubie na zlocie. Trzeba będzie przygarnąć niestrudzonego piewce "kanikuł" na czas podróży. Wyziew alkoholowy i song wszystkich ulubiony gwarantowany co 6 sek. w czasie całej trasy. Chtóren chentny :kox:
Opublikowano

1) Panie i Panowie na liście puki co jakoś mało zielonych!!!

2) Prośba do osób jadących od strony Warszawy na zlot. Mogę mieć problem z autem jak w warsztacie się nie sprężą z robotą i czy mógłby mnie ktoś zabrać z Elbląga - gotowy będę od godz. 13:30 w piątek.

moje pitaczki poleciały wczoraj przelewem a ja nadal niebieski - a słowo "niebieski" kojarzy się wiadomo z kim :polew: mam nadzieję że się szybko zmieni :tongue4:

Abadur ja będę wylatywał z Ostródy nie wcześniej niż o 16, jak masz ochotę zabrać się ze mną to zapraszam

Opublikowano

Poleciało :)

Szykować sie ludzie , po zlocie wasze życie sie zmieni , hyhy :kox:

Opublikowano

Poleciało :)

Szykować sie ludzie , po zlocie wasze życie sie zmieni , hyhy :kox:

Będziecie mieli wstęr do gorzałki a wasze wątroby będą wołały o pomoc :polew: :polew: :polew: Spoko ten organ da się przeszczepić :polew: :polew:

Opublikowano

Szykować sie ludzie , po zlocie wasze życie sie zmieni , hyhy :kox:

Moje już się bardziej nie zmieni ... widziałem Ciebie w takich sytuacjach, że powinienem być już w białym kaftanie :polew:

Opublikowano

Poleciało :)

Szykować sie ludzie , po zlocie wasze życie sie zmieni , hyhy :kox:

Będziecie mieli wstęr do gorzałki a wasze wątroby będą wołały o pomoc :polew: :polew: :polew: Spoko ten organ da się przeszczepić :polew: :polew:

My tym razem nie pijemy :polew:, zawsze Ukcio choruje, a ostatnio nawet ja zaczęłam ;(

Mientole :tongue4:
Opublikowano

adadur zrob update listy platnosci :)

Opublikowano

adadur zrob update listy platnosci :)

no własnie :naughty:

Opublikowano

e tam ....bierz kasę i uciekaj :polew: :polew:

Opublikowano

e tam ....bierz kasę i uciekaj :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

e tam ....bierz kasę i uciekaj :polew: :polew:

a ty byś się wziął w garść i przyjechał z tą swoją królewną na zlot :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

e tam ....bierz kasę i uciekaj :polew: :polew:

a ty byś się wziął w garść i przyjechał z tą swoją królewną na zlot :gwizdanie: :cool1:

Ja w ten weekend co jest zlot to mam zamiar się naje...ć na weselu :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.