LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

adadur

Sławek jest dla Ciebie za stary :polew:

do :drunk: podobno im starszy tym mocniejszą głowę ma :wallbash::polew: :polew:

wyjąłeś mi to z ust Panie młodszy... :gwizdanie: :naughty:

Norbi wszystkich porozwozi z rańca :decayed:

Chyba po pokojach. Występ artystyczny będzie gratis :polew: :polew:

1) Panie i Panowie na liście puki co jakoś mało zielonych!!!

2) Prośba do osób jadących od strony Warszawy na zlot. Mogę mieć problem z autem jak w warsztacie się nie sprężą z robotą i czy mógłby mnie ktoś zabrać z Elbląga - gotowy będę od godz. 13:30 w piątek.

adadur - jak dla mnie nie ma problemu, jeśli nie będziesz miał lepszej opcji, bo do tej pory nie wiem o której będziemy wyjeżdzać.. Będę się starał jak najwcześniej (ok.12?), ale różnie to może wyjść z pracą.. Reasumując :> Jak będziesz zainteresowany zabrać się taksówką Nosfera :wink4: to śmiało wal na PW :good:

adadur, ja w tych godzinach pewnie bede przelatywal przez ELBLAG, dawaj znac na PW!

Adadur będę sam :evil:

Uprzejmie zawiadamiam, iż w związku z nie wpłynięciem ofert zgodnych z siw ogłoszenia :decayed:

na Zlot jadę sam :tongue4:

Niniejszym proszę o dokonanie korekty na liście i wymazanie "+1" przy moim nicku :dance:

Zołza weck :bicz2::punk:

:polew: :polew: :polew:

Mironku coś właściciele tych S4 w klubie to mało zaradni są...wystarczyłoby żeby się do kolegi z mniejszym silnikiem odezwali :gwizdanie: :kox:

Kochanieńki którą mam przywieżć, brunett, czy blond?? :tongue4:

Na takie imprezki połowek się nie zabiera przyjacielu, tak więc olwejs bede alon :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 18:43 _________________________________________________

Norbi wszystkich porozwozi z rańca :decayed:

Chyba po pokojach. Występ artystyczny będzie gratis :polew: :polew:

KANIIIKUUUŁYYY[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 18:46 _________________________________________________No ogry i ogrzyce prawdopodobnie nie będzie najszybszego autka :tongue4: w klubie na zlocie. Trzeba będzie przygarnąć niestrudzonego piewce "kanikuł" na czas podróży. Wyziew alkoholowy i song wszystkich ulubiony gwarantowany co 6 sek. w czasie całej trasy. Chtóren chentny :kox:

1) Panie i Panowie na liście puki co jakoś mało zielonych!!!

moje pitaczki poleciały wczoraj przelewem a ja nadal niebieski - a słowo "niebieski" kojarzy się wiadomo z kim :polew: mam nadzieję że się szybko zmieni :tongue4:

Abadur ja będę wylatywał z Ostródy nie wcześniej niż o 16, jak masz ochotę zabrać się ze mną to zapraszam

Szykować sie ludzie , po zlocie wasze życie sie zmieni , hyhy :kox:

Będziecie mieli wstęr do gorzałki a wasze wątroby będą wołały o pomoc :polew: :polew: :polew: Spoko ten organ da się przeszczepić :polew: :polew:

Szykować sie ludzie , po zlocie wasze życie sie zmieni , hyhy :kox:

Moje już się bardziej nie zmieni ... widziałem Ciebie w takich sytuacjach, że powinienem być już w białym kaftanie :polew:

Szykować sie ludzie , po zlocie wasze życie sie zmieni , hyhy :kox:

My tym razem nie pijemy :polew:, zawsze Ukcio choruje, a ostatnio nawet ja zaczęłam ;(

Mientole :tongue4:

e tam ....bierz kasę i uciekaj :polew: :polew:

a ty byś się wziął w garść i przyjechał z tą swoją królewną na zlot :gwizdanie: :cool1:

e tam ....bierz kasę i uciekaj :polew: :polew:

Ja w ten weekend co jest zlot to mam zamiar się naje...ć na weselu :kox:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.