Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro


kolunio1

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak dobrze świeci to teraz zamawiać hurtowo i montować :naughty:

---------- Post dopisany 10-09-2012 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 22:17 ----------

małe zakupki :) komplet filtrów, olej, łożysko przód, i kompletny rozrząd z pompą wody itp :)

dsc0072zi.jpg

a tu kilka fotek z wczoraj :) dolne listwy oklejone folią 3M na próbę :) czy będzie ładnie wyglądało :)

dsc0762fr.jpg

dsc0763q.jpg

dsc0764ww.jpg

dsc0765hs.jpg

dsc0772x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powinno fajnie wygladac bo teraz ta listwa nie ma sie z czym zlapac i troszke kiszka jest:wink:

ale moje zdanie jest takie ze jak juz dajesz czarny to nie powinno byc chromu a jak jest to wywal czarny czyli zostaw listwy czerwone kolo normalne srebrne z ranetem w polysku+lusterka od s4 + grile S4 z pionowym chromem i bedzie pieknie wygladac:jerk: jedno z dwoch opcji i bedzie git malinka moim skromnym zdaniem oczywiscie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już robić czarne listwy to tylko w mat. Bo połysk średnio wygląda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy w black mat, tak samo grill i jest petarda. Jeszcze gdybyś czarne koło założył to papę z dachu zrywa fura:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o moje skromne zdanie to tak jak napisał pablo - jeśli idziesz w czarny to przede wszystkim relingi, ramki szyb, grile - wszystko w czerń - trochę z tym roboty Cię czeka - ale jest warto bo już widzę jak efekt zmiażdzy :decayed:

co do dupki i tylnego zderzaka to moje zdanie się nie zmienia od lat :tongue: nie widzi mi się jakoś to ori malowanie zderzaka a konkretnie te wywijasy nad wydechem ale to tylko moje zdanie :doh: nie zastanawiałeś się jakby wygladała cała ta dokładka wokól wydechu w czerń? może byłby efekt:kox: a może byłoby za dużo czerni :eusathink:

najważniejsze że dzieje się z furką :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram sevesa czrny "dyfuzor" na pupce powinien być oki + oczywiście pakiet czerń. Powstało by coś na kształt bajk'owego B7 tyle, że to był sedan ale moim skromnym i tak był piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacny kolorek :wink: bardzo psuje do avanta

osobiście jestem przeciwny listwami w chromie ale ....

super autko :oklasky::oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PacNW Photog Mike Kippen Produces Video Feature of Mark Lambert's Stanced B6 A4 - Blogs - VWVortex.com

tak delikatnie pakiet czerń można sobie zobrazować

kolega trochę wyszedł z serii ale generalnie tylko o wyobrażenie czerwieni bez chromów chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PacNW Photog Mike Kippen Produces Video Feature of Mark Lambert's Stanced B6 A4 - Blogs - VWVortex.com

tak delikatnie pakiet czerń można sobie zobrazować

kolega trochę wyszedł z serii ale generalnie tylko o wyobrażenie czerwieni bez chromów chodzi :wink:

Ja też jestem za pakietem czerń, do tej czerwieni aż się prosi

3700396308_82ea72857f_o.jpg

3699586755_98f1667521_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj Plasti Dip i maluj, a jak się znudzi to zawsze można powrócić do chromu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony kolor rzuca się w oczy (jechałeś dzisiaj z rana radzymińską :P Czarne listwy na drzwiach za mocno się błyszczą. Ogólnie piękne audi :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...