Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ehh i znowu nie trafiłem z urlopem w spota :/ Szkoda że nie robicie 29 bo bym się na pewno zjawił :D

zapraszamy na następny 13-ego maja

będę w ten weekend szkoda, że nie zrobiliście 29 kwietnia bo później znowu cieke na obczyzne

Muszę się trochę pochwalić i zadać jedno pytanie;)

Ostatnio jak byłem w Pl kilka dni to sobie zapodałem wirusika w EcuProject. Oto co wyszło:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232703-AWX-by-EcuProject

przyjedź, będziesz mógł porównać z innymi jak jedzie

A teraz pytanie:

Będę potrzebował pomalować czujniki parkowania w kolor nadwozia, znacie kogoś w Wieluniu kto mi taką operację przeprowadzi z odpowiednim rezultatem?

jeśli tylko czujniki to pikuś, do wykonania samemu

No tak ale nie chce pędzelkiem żeby to jakoś wyglądało, znasz kogoś kto kolor dobierze i mi to pięknie pomaluje??

Opublikowano
dlaczego cię nie było na zlocie ??????:jerk::banan:

Jeżeli o mnie chodzi to mam trochę pilnych spraw i obowiązków.Po EURO 2012 na pewno się zjawie :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

muszę powiedzieć że na zlot dojechałem ja i nowy kolega A4 z Sololnik .:banan:

Opublikowano
muszę powiedzieć że na zlot dojechałem ja i nowy kolega A4 z Sololnik .:banan:

qrde, goście mi się niespodziewanie pojawili i nie mogłem być.

Opublikowano

Kiedy następny spot? :decayed: Matura się kończy, więc raczej się pojawię nareszcie :decayed:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Jak ktoś potrzebuje jakiś części do b5 to na spota będę mógł podrzucić :good: Mam praktycznie wszystko, bo nowe auto kupiłem na części :wink:

Opublikowano
NASTĘPNY SPOT 03.06.2012r, UL.PODWALE GODZ 16.00

WSTĘPNIE BĘDĘ :decayed:

Opublikowano
muszę powiedzieć że na zlot dojechałem ja i nowy kolega A4 z Sololnik .:banan:

Rafał, kto odliczył się w niedziele?

Opublikowano

MARKU BYŁONAS DWÓCH :facepalm:

Opublikowano
MARKU BYŁONAS DWÓCH :facepalm:

To jakaś mobilizacja na następny spot, bo chcę wszystkich poznać :naughty:

Opublikowano

narescie jakieś pozytyw , trzeci króremu się chce:banan: jeżdzić na spoty .

Opublikowano
narescie jakieś pozytyw , trzeci króremu się chce:banan: jeżdzić na spoty .

Trzeba to trochę rozkręcić :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam kolegów:)

Od razu pójdę z grubej rury i napiszę że potrzebuję pomocy.A ta pomoc to logi bo mi furka zaczyna się buntować.

Na razie jeżdżę ale troszkę strach bo jak mi kiedyś przy wyprzedzaniu przerwie to dzwon pewny.

Znajdzie się ktoś kto mnie jeszcze pamięta :) i zrobi ze mną sumiennie te logi?

Pozdrawiam serdecznie.

Jaro

Opublikowano
Witam kolegów:)

Od razu pójdę z grubej rury i napiszę że potrzebuję pomocy.A ta pomoc to logi bo mi furka zaczyna się buntować.

Na razie jeżdżę ale troszkę strach bo jak mi kiedyś przy wyprzedzaniu przerwie to dzwon pewny.

Znajdzie się ktoś kto mnie jeszcze pamięta :) i zrobi ze mną sumiennie te logi?

Pozdrawiam serdecznie.

Jaro

Na 90% będę na spocie następnym to wezmę lapka, możesz wpaść. W sobotę przed spotem mam grubą imprezę, ale myślę, że dam radę być.

Opublikowano

Witam.

A kiedy macie następny spocik?

Opublikowano

info jest w topie 11.03.2012 :grin:

Opublikowano

No to nie wiem czy dam radę :)

Opublikowano
NASTĘPNY SPOT 03.06.2012r, UL.PODWALE GODZ 16.00:thumbup1:

stronę wcześniej.

Opublikowano

Jutro raczej nie dam rady wpaść chyba że w ostatniej chwili coś się zmieni.

Ale demontuję turbinę i daję do regeneracji.Ale na pewno wpadnę Was odwiedzić gdy dmuchawka będzie uszczelniona i czysta :)

Opublikowano

Napiszcie czy ktoś w ogóle będzie, bo nie wiem czy jechać. Sam mam auto w rozsypce :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.