Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18


Matek

Rekomendowane odpowiedzi

To klasa. Licze, ze do końca tyg już będzie wszystko wystrojone :kox: a na przyszły rok polece z dalszymi modami

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 13:01 ----------

No i nareszcie, stało się.. :kox: Autko wkońcu odebrane, teraz tylko na korekte i lecimy dalej.. Na pokład wpadło turbo AWX :wink:

Autko zalane Motulem 5W40, wymieniony filtr oleju i paliwa także.. atak :decayed:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

I jakąś jesienną sesje trza yebnąć.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, nie zależy mi na tym by wyżyłować autko tylko zrobić coś bardzo bezpiecznego :wink: Także te 155-160 powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, nie zależy mi na tym by wyżyłować autko tylko zrobić coś bardzo bezpiecznego :wink:Także te 155-160 powinno być OK.

na pierwsze 3 dni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, styknie.. :whistling: Choć na tym programie co był na 145 kuca już też czułem się jakbym jechał bez koxu z przyzwyczajenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, styknie.. :whistling: Choć na tym programie co był na 145 kuca już też czułem się jakbym jechał bez koxu z przyzwyczajenia :grin:

Każdy tak mówi, w końcu robi sie mało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, styknie.. :whistling: Choć na tym programie co był na 145 kuca już też czułem się jakbym jechał bez koxu z przyzwyczajenia :grin:

skąd znam to uczucie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudy jakoś dzisiaj kilka zdjęć cykniętych, plany na najbliższe dni : wyrzucić gwint na zime, wrzucić zimówki i jechać wkońcu na korekte programu. Na nic czasu nie ma.. A musze kompletnego FIS'a założyć:whistling:

audiol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka, dobrze się prezentuje :decayed: Kolor wręcz idealny :naughty:

Nie zapomnij emblematow z klapy zdjac :P

a tak by to wyglądało :kox: pozwoliłem sobie przerobić :banan:

audiol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyyebie je przy najbliższej okazji bo wygląda dużo lepiej, na przyszły rok auto do polerki daje bo juz mnie z obydwu stron dziabli na parkingach z polibudy i z pod kopalni.. :facepalm: Znalazłem starą Audiole na starym dysku..

DSC00023wlasna.jpg

DSC00032koz.jpg

leciala.jpg

Mój pierwszy samochodzik, :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyyebie je przy najbliższej okazji bo wygląda dużo lepiej, na przyszły rok auto do polerki daje bo juz mnie z obydwu stron dziabli na parkingach z polibudy i z pod kopalni.. :facepalm: Znalazłem starą Audiole na starym dysku..

http://s12.postimg.org/lfcsky9nt/DSC00023wlasna.jpg

http://s12.postimg.org/miwwwwuax/DSC00032koz.jpg

http://s23.postimg.org/ss24ohadz/leciala.jpg

Mój pierwszy samochodzik, :kox:

prawie jak mój obecny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, 225/40.. Po cięższym okresie gdzie nie było na nic czasu pora na autko.. W planach fotele w skórze , FIS, dekory w folii i może wymiana głośników na coś konkretniejszego:wink:

---------- Post dopisany 17-02-2014 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 15:10 ----------

Plany planami, wyszło coś innego.. Fotele ciężko znaleźć, jak uda mi się coś wyszukać to raczej wezmę. Narazie w planach FIS, wpadnie chyba licznik z A6 C5 :whistling: Ostatnio kilka kłopotów w ślicznotce, prędkościomierzr wariował a później całkowicie przestał działać, tak samo wskazówka z paliwa no i wycieraczki, które zatrzymywaly sie na środku szyby i włączały same kiedy chciały.. Na szczęście wszystko ogarnięte, ktoś mi wmawiał ze jak jest taki problem z predkosciomierzem to pada procesor - na przyszłość polecam obejrzeć kabelki, bo to one zrobiły u mnie tyle krzyku. A z racji tego, że jestem na L4 postanowiłem sobie troszeczke poprawić humor i po dzisiejszej kilkugodzinnej wojnie wyszło coś takiego.. Jutro wpadną nowe klocki na tył, a ostatnio wpadła nowa przepływka filtr przeciwpyłokwy i powietrza :wink:

matek_b5_awx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek, czym malowałeś felgi (wiem że farbą ale jaką :decayed:) ?

to mat?

Jesli mat to powiedz jak to sie sprawdza na co dzień, chciałbym biały mat ale boje sie że nie nadążę ich czyścić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o przeglądam forum i widzę że nie znalazłeś tego licznika a tutaj masz nr do gostka z gorzyc który ma bardzo dużo rzeczy do audi :) [607-764-029] konkretny gosc. Autko jakos tydzien temu bylo u mnie na warsztacie od razu sie nim zainteresowalem :) jest bardzo zadbane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecim dalej z modami, jak dla mnie będzie grubo.. Ale narazie jeszcze pozostawiam to w tajemnicy aż fanty do mnie dojdą :kox:

W planach polerka i zerwanie folii z szyb, moze sciemnie na nowo w raz z przednimi a moze nie.. Czas pokaże. Póki co ciesze sie jeszcze setupem zimowym,ale to juz chyba ostatki bo pogoda taka ze pora na letnie opony i gwint, który będzie ustawiony niżej niz w ubiegłym sezonie :whistling:

matek_b5_awx.jpg

---------- Post dopisany 31-03-2014 at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 08:15 ----------

Żeby nie było że nic się nie dzieje.. Na pokład wpadły podgrzewane białe skóry :kox: flokowane boczki:kox: grill al'a RS4 :kox:- W kwietniu kolejne mody :kox: Gwint ustawiony niżej niż w tamtym sezonie, ale chyba jeszcze z tyłem zejde troszke w dół.. :whistling:

DSC00025_zpsafbad870.jpg

DSC00021_zps3b7bca7d.jpg

DSC00027_zpse29c24dd.jpg

DSC00031_zpsa0edfcb7.jpg

DSC00024_zpsfee05663.jpg

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Po cichutku tak sobie myślę, jakby dokładka z Cupry wyglądała.. :whistling: Plany na kwiecień - Dekory, polerka i co tam jeszcze wpadnie w ręce..

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

No i mile widziana opinia na temat białego OOOO z przodu.. Bo różne opinie już słyszałem :whistling:

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

A może i halo na żółto.. W najbliższym czasie ściema szyb idzie do kosza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...