Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black


AmadeuszA4

Rekomendowane odpowiedzi

[/color]

Wygląda ciekawie, a jak boki wyglądają ? :)

może do tego pas (ten niebieski) w podobnym stylu

no co Ty Chłopie :thumbdown::thumbdown: ale Pani fajna :naughty:

Haaa wiedziałem że i tak coś się spodoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy jak wyglada w całej okazałosci , wtedy sie wypowiem , nie widze ani boku , ani tyłu auta kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i panie takze ;) troszke malo czasu ale mam nadzieje ze dokoncze wklejanie fotek w tym tygodniu , auto zapewniam ze ma klape tak jak i drzwi boczne ;) szukam fajnej felgi na lato do pomalowania oczywiscie na black -orange ;) ale to spokojnie powolutku ... idzie zima i czarne kola itak beda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie lampy są mega i te pomarańczowe akcenty :jerk:

Duża różnica jest w świeceniu lamp? Chociaż przy Bixach chyba większej różnicy nie robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekamy sie fotek w pełnej okazałości?

btw. malowanie znaczków było już dawno na forum wiec nie jest to jakis innowacyjny pomysł:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tez myslisz o nizszymzawiasie , no bo co z tego ze bedzie fela inna jak bedzie piac :P powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o furka z rejonu :wink: ten pomarancz na drodze rzuca sie w oczy :decayed: powodzonka z doborem felg. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz takie dodatki w orange to ja bym jeszcze pomyślał nad listwami s4 w kolor i takie bentleye w kolor i będzie :kox:

BENTLEY CONTINENTAL/FLYINGSPUR ORYGINALNE 19" (2862543591) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że te Bentleye bez deklów są, bo cały urok jest własnie w nich :wink:. A do tych 4k za felgi trzeba byłoby doliczyć jeszcze pare skarbonek na dekle :decayed:. Fajnie by auto wyglądało jakby była duża gleba przynajmniej, a tak trochę od pupy strony zacząłeś, ale rozumiem, że wszystko w swoim czasie :naughty:. Proponuje wywalić pomarańcz w kierunku :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...