Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy filtry?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Krótkie pytanko, jakiej firmy filtrów używacie i polecacie MANN, KNECHT, BOSCH, FILTRON, czy nie ma to znaczenia na jakości?

Opublikowano

Ja tylko MANN już od kilku lat używam.:hi:

Opublikowano

paliwa i oleju MANN Knecht kabina i powietrze mogą być z tańszych choć często są takie różnice w jakości że głowa boli

Opublikowano
ja powietrza mam no name i po 3tys km tak samo jak na ori knecht,a dałem 7zł. innych bym nie ryzykował ale powietrza to co za różnica... paliwa oleju moze byc filtron ,duzo ludu na tym jezdzi i nikt nie nazeka

zdarza sie że powietrza tzw NO NAME nie jest wzmocniony i potrafi go turbo wywinać,

Właśnie dlatego powietrza tez jest ważny, jeżeli przepuści to łopatki turbinki dostają po tyłku,.

kabinowy to mozna tańszy zakadać, ja kupuje wszystkie MANN, kiedyś kupiłem tańszy paliwa to po kilku tys. sie zapchał.

pozdrawiam

Opublikowano

Ja kupuję fitry ori w ASO Skody, te same co do Superba AVF,te same co w Audi tylko ASO Audi ma wiadomo jakie ma ceny

Opublikowano

Kolego komplet filtrów ori 9zł droższy niż Manna w sklepie więc bezsensowny Twój komentarz.

Opublikowano

Ja kupuję manna, chociaz parę razy założyłem filtron i tez nie narzekam....

Opublikowano

Ja kupuję mann paliwa i oleju, a powietrza filtron. Kiedyś kupiłem filtr oleju filtron-a i podciekał dokręcanie nic nie dało jakaś felerna uszczelka była :kwasny:

Opublikowano

wszystkie Mann, tylko kabinowy mi w tym roku przy serwisie klimy bez pytania majster wrzucił filtrona :decayed:

Opublikowano

ja również wszystkie filtry tylko Mann, ostatnio założyłem filtr paliwa Knecht bo akurat w sklepie nie mieli Mann-a. Nie są to jakieś duże koszty żeby oszczędzać i wkładać niesprawdzone tematy żeby później pluć sobie w brodę.

Opublikowano

Mann

Opublikowano

filtry Knecht są w wielu markach montowane serwisowo KNECHT MAHLE używam takich w firmie do Sprinterów i nie narzekam ale wiadomo że najwyższą jakość mają filtry z serwisów jeśli kolega wyżej napisał że cena w zasadzie się dużo nie różni od najlepszych (czytaj najdroższych sklepowych MANN)

Opublikowano
najwyższą jakość mają filtry z serwisów

VW/Audi nie zajmuje się produkcją filtrów tylko zleca produkcje tyle,że nadruk ze swoim logo VW/OOOO ale często mamy podpowiedz bo obok ich logo jest też logo producenta.

kupiłem kiedyś w ASO Audi filtr oleju i było dodatkowo logo PURFLUX

ten sam filtr kupiłem potem w ASO Skody i było logo MANN

Tak samo jest na filtrze paliwa z ASO jest logo Audi/VW i jeszcze BOSCH

Dotyczy to bardzo wielu innych części.

Opublikowano

Filtron, Mann cenowo to samo

Opublikowano

Polski Filtron również produkuje filtry dla VW.

Opublikowano
Polski Filtron również produkuje filtry dla VW.

praktycznie jedną referencje do passata b6 itp. Odpowiednik Mann c35154 i bardzo się tym szczycą:)

Opublikowano

ja kładę Mann albo knecht i nic więcej ale ponoć filtron nie jest zły :decayed:

Opublikowano

ja kiedyś gdzieś spotkałem się z takimi opiniami że filtron to tylko jako kabinowy, no ale to tylko opinie :wink:

Opublikowano

dla mnie jest ważniejsza wymiana filtra i oleju po 10 kołach niż marka filtra

:grin::grin:

Opublikowano
dla mnie jest ważniejsza wymiana filtra i oleju po 10 kołach niż marka filtra

:grin::grin:

To jest najważniejsze, bo co za różnica czy Mann czy Knecht skoro od 20 tys jeździ się bez wymiany.

Należy pamiętać, żeby po 10k wymienić wszystkie filtry przy zmianie oleju, a czy zapłacimy za to 7 czy 700zł to już kwestia kieszeni:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.