Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)


pompon60

Rekomendowane odpowiedzi

mi też ich brak słów, może a3 wybije jej z głowy jeśli dojdzie do sprzedaży , a pozostaniemy przy a4 b8, przynajmniej ja tak będę celował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: Ja bym jej kupił jakiegoś Opla Corsa B i problem z głowy, A6 C6 to kawał luksusowej limuzyny dla mnie to niepojęte żeby jeździć Golfem IV jak w garażu stoi A6 3.0tdi q :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no widzicie jakie te kobity są ;) ostatnio się pytała czy nie mogliśmy kupić takiej co sama parkuje bo gdzieś w necie zobaczyła asystenta parkowania , to jej powiedziałem że jak dołoży drugie 65 koła to kupimy i było po temacie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie do końca z tymi warunkami, ma mocne argumenty ona też me swój wkład finansowy w to auto ;/ i tu jest cały zonk , no ale cóż nie będziemy tu pisać scenariusza brazylijskiego tasiemca. Sprzeda się to szkoda i tyle. Pójdę do salonu Audi z moją częścią pieniędzy i wezmę sobie nową a4 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, marzy mi się taka A6 i mojej kobiecie też

mam propozycję

możemy się zamienić,

ja dam ci b6 i zamontuje tyle LEDów ile będzie chciała a ty mi oddasz C6 :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się na alledrogo jest pełno ofert takich C6-tek za 50 tys a czasem i mniej więc jeszcze trochę nia pojeździsz, a teraz niestety każdy tylko na cenę patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się na alledrogo jest pełno ofert takich C6-tek za 50 tys a czasem i mniej więc jeszcze trochę nia pojeździsz, a teraz niestety każdy tylko na cenę patrzy.

Święte słowa. Ostatnio koleś mi wyskoczył że widział taką jak moja za 43.000 :facepalm:

A sprzedawać bo kobieta tak chce -hmm tego nie będę komentował :wink: to chyba się zwie "pantofel" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pantofel nie pantofel" gdyby pieniądze które za nią zapłaciliśmy były tylko moje to nie było by gadki ;) , dlatego mam nauczkę żeby w żadne spółki nie wchodzić nawet z narzeczona hehe ;)

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

nowy link do ogłoszenia Audi A6 Quattro 3.0 TDI Tiptr. 233KM, 2006r., 2967cm3, 233 KM - otomoto.pl cena dla klubowiczów 62.000zł infor. priv. lub tel 607-391-997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompon60 - pomęcz kobietę, wytłumacz, że w A3 ciasno i niewygodnie, pupcia będzie obolała, nie to co w A6:kox: A co do spółek, to jak to się mówi: "mówiły jaskółki...":decayed:

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Za ta kase nie bata ze ja sprzedasz:/ to tyle prawie co moja...

Marecki - tylko, że to sedan i zawsze chętniej na to patrzą kupujący (chociaż w przypadku C6 sedan to chyba nie pierwyj sort:kox: Avant C6 forever)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie cena dla klubowiczów do oddania za 60.000 i ani złotówki mniej, jeśli się nie sprzeda do końca stycznia to zostawiam ja w rozliczeniu w salonie i biorę nowa a3. dziś byłem na wycenie i takie pieniądze mi zaproponowali w Audi gdy ja zostawię w rozliczeniu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ale to jest tak śmieszne, że aż tragiczne :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ale to jest tak śmieszne, że aż tragiczne :polew::polew::polew:

Nie wiem co by mi musiała obiecać albo dać laska żebym zmienił A6 C6 3.0tdi na dużo mniejsze i słabsze A3, co z tego że nowe... to się tak jakoś nazywało, aaa już wiem, pantoflarz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: zmień kobietę ...marnie to widzę ale zmieniać na A3 z A6 C6 z Quattro :doh: Szkoda auta . Ciekawe jak będzie dziecko , to gdzie wózek i toboły włożysz ?? bo A3 to raczej za małe auto ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...