Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Załóżcie sobie temat kreatywna księgowość i tam dalej rozmawiajcie:decayed:

+1.

via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok, dzięki. Czyli od osobowych sedanów typu np S8 też będzie można odliczać 50% naliczonej kwoty VAT :eusathink:

Koledzy bez nerw :wink: jak już temat ruszył, no chyba, że Szymek ma coś przeciwko :wink:

Bo jeśli będzie możliwość odliczania 50% vatu bez żadnej homologacji to Państwo będzie w plecy jeszcze bardziej niż przy 100% vatu z homologacją N1, no bo jeśli tak to można zakładać, że wszyscy, którzy kupią auta czy to kombi czy sedany będą odliczać 50% vatu, a moim zdaniem takich aut będzie zdecydowanie więcej niż do tej pory z kratką. Nie każdy prezes chciał jeździć suvem, kombi czy inną ciężarówką. Teraz będą odliczać nawet od porsche czy innych lambo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, plany były przeróżne ale stanęło w końcu na tym, że S6 na razie pozostaje w rodzinie. Otrzymałem przy okazji dzisiaj propozycję nie do odrzucenia. Szczegóły opowiem przy okazji, pokrótce Adam chce zrobić z mojej S6 wizytówkę Sportmile'a dla wersji C7 od razu stage III. W przyszłym tygodniu samochód trafia na stół operacyjny. Plan jest prosty, zachowujemy totalnie stockowy wygląd zewnętrzny, poza zmianą na 21 calowe felgi i zmieniamy to co pod maską i podłogą.

- kompletny dolot (IC, przewody itp)

- wałki, głowica, turbo, pompa oleju, wtryski

- cały wydech od kolektora

- modyfikacja skrzyni biegów

Szacunkowo 700-750PS i 900-950Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, plany były przeróżne ale stanęło w końcu na tym, że S6 na razie pozostaje w rodzinie. Otrzymałem przy okazji dzisiaj propozycję nie do odrzucenia. Szczegóły opowiem przy okazji, pokrótce Adam chce zrobić z mojej S6 wizytówkę Sportmile'a dla wersji C7 od razu stage III. W przyszłym tygodniu samochód trafia na stół operacyjny. Plan jest prosty, zachowujemy totalnie stockowy wygląd zewnętrzny, poza zmianą na 21 calowe felgi i zmieniamy to co pod maską i podłogą.

- kompletny dolot (IC, przewody itp)

- wałki, głowica, turbo, pompa oleju, wtryski

- cały wydech od kolektora

- modyfikacja skrzyni biegów

Szacunkowo 700-750PS i 900-950Nm

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzając pytania po co ? A no po to żeby nie ruszać RSa on ma być na fabrycznej gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowe turbiny od RS6 jak one nie wystarczą to z nich zrobi się hybrydy, ale najpierew pakujemy standardowe od RSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chce zrobić z mojego CJEB wizytówki firmy? Byłby pierwszy na świecie co napisał program do tego silnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche czarno to widze. S-tronic juz teraz przy 500KM srednio sie zachowuje u Ciebie i potrafi szarpac. Przy 700 moze nie byc za wesolo.

Ale zycze powodzenia bo jak wyjdzie 700+ to bedzie kosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie grubo . A kiedy odbiór RS-a????

W momencie wejścia ustawy o odliczeniu 50% Vatu żeby nie stracić.

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

Troche czarno to widze. S-tronic juz teraz przy 500KM srednio sie zachowuje u Ciebie i potrafi szarpac. Przy 700 moze nie byc za wesolo.

Ale zycze powodzenia bo jak wyjdzie 700+ to bedzie kosa.

Będzie szarpać napewno bo to dwusprzeglowka przy tym niutonie nie ma innej opcji. Ale modyfikacje i tak samego sprzęgła będą.

---------- Post dopisany 14-01-2014 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 19:31 ----------

jako jedyna modyfikacja estetyczna felgi Forgiato 21'

FORGIATO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu :shock3: kolor już wybrałeś? :naughty:

Na razie bawiłem się customizerem. Spoko bo mają rozmiarówkę pod Audi S6 13'. Kolor to będzie raczej coś z tytanem i carbonem pomieszane

---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

o tak chcem :decayed:

The Official Forgiato Wheels Blog ť Forgiato 458 w/ Carbon Dieci ECL Wheels!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to koło moim zdaniem kompletnie nie będzie pasować do S6..

Ale z felgami to tak na ogół jest,każdy zadowolony nie będzie.

Szymek przy takim budżecie to mógłbyś coś lepszego nabyć w kwestii designu pod A6C7

To podrzuć jakieś wzory. Wczoraj jeszcze kilka fajnych znalazłem u Vario. Na razie nic nie kupiłem to można coś doradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymeniu popatrz moze tez tu

iForged Performance Wheels - The next generation in forging technology

( iForged Evolution - Formula Series Wheels <-- sam mam te i naprawde szczerze polecam jesli chodzi o jakosc, wykonanie i wytrzymalosc )

ps. oczywiscie nie ten wzor do twojej S6

i tu

?|? Rotiform Wheels ?|?

i tu

Vossen Wheels | Luxury Rims | Staggered Wheels

np te kolo:

l_Audi_A4_VVSCV3_cce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to koło bądź tego typu o wiele lepiej pasuje niż te Forgiato.

Tak na szybko to mi w oko wpadło:

imgres?start=344&espv=210&es_sm=122&biw=1280&bih=647&tbm=isch&tbnid=y4-80c2iCBez6M%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.customcarsandmore.com%2Fcategory%2Fcool-videos%2Fpage%2F2&docid=WkFBfh7apauhTM&imgurl=http%3A%2F%2Fwww.customcarsandmore.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F05%2Fmaxresdefault-460x261.jpg&w=460&h=261&ei=vPzUUtuiM8fIkAfdlICYAw&zoom=1&ved=0CJIBEIQcMC84rAI&iact=rc&dur=889&page=18&ndsp=19

imgres?start=464&espv=210&es_sm=122&biw=1280&bih=647&tbm=isch&tbnid=4BZsBgbbFjqd8M%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.sub5zero.com%2Fwagon-pr0n-wednesday-audi-a6-avant-looks-delish-on-vossen-wheels-video%2F&docid=o19_e2bnTF33nM&imgurl=http%3A%2F%2Fcdn.sub5zero.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F06%2Fvideo_still_107.jpg&w=837&h=448&ei=5_zUUsmmAdLrkQeuiYDQDQ&zoom=1&ved=0COYBEIQcMEs4kAM&iact=rc&dur=842&page=24&ndsp=19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...