Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szymeniu od wczoraj wisi na Joe :D

Znajomi mi podsyłają linki o tajemniczym S6 :grin: bo nikomu się nie chwaliłem że będę robił auto

komenty poczytajcie to jest ubaw po pachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gnój na Joe Monster już :grin: ja jebie co się dzieje

ja już nawet nie czytam tych gimbazjalistów, niektóre wypowiedzi są tak zabawne, że aż załosne - zrezygnowałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa, ale tu się dzieję :grin: Fura marzenie, rwie suty pod każdym względem :kox: Śledzę na bieżąco w necie i też tych komentarzy nie mogę zdzierżyć :doh: Nie wiem czy się śmiać, czy płakać z inteligencji co niektórych :facepalm:

Tak czy siak, subscribe ON i teraz jeszcze tutaj będę zaglądał :decayed::decayed::decayed: Mam nadzieję, że usłyszę na żywo w Ostrowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na necie wyczytałem że to S8 i to w kombi :polew: tak, że ten... specjalistów w internecie od zaj...... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek rozjebał mi system:

"jest nawet taka piosenka baj lambo, baj lambo, adios, adios ... " hehehehehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek rozjebał mi system:

"jest nawet taka piosenka baj lambo, baj lambo, adios, adios ... " hehehehehe :grin:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek wbijaj w piatek na spota Gliwickiego ... wyprowadz potwora na spacer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymon

31907_a97a71c3153aa61e734e0e500f9768f7.jpg

hahahahah

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

ludzie maja wyobraźnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przeczytałeś moj opis ?

ludzie wlasnie tak postrzegają nagranie s6 vs lambo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje swietnego auta! marzenie... sledze temat juz od dluzszego czasu i na prawde mozna sie usmiac z tych komentarzy :D moj faworyt:

@arky - Gallardo wykręca wyższe obroty niż to, co tu słychać. Lambo jest pół tony lżejsze, na optymalnie wysokich obrotach ma podobny moment obrotowy i ponad 100 moich małych kucyków więcej pod maską niż S6. Żeby S6 tak ładnie pyknęło Gallardo, to trzeba przestroić silnik na taki jak w S8 (teoretycznie dałoby się, bo to ta sama baza z v10) - tylko bardziej by się facetowi opłacało kupić S8 niż kupić S6 i rzeźbić, więc jest to nierealne.

Jedyne dwie opcje - kierownik Gallardo d*pa albo sobie odpuścił, bo nie jego liga. No i jeszcze trzecia, czyli polskie drogi, na których S6 jest zdecydowanie przyjemniejsze. :D

Sportmile takiego chipa Ci założy, że 2 cylindry wyrosną gratis haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mi się Szymon podoba, że w końcu zacząłeś się śmiać z tych komentarzy i już Cię tak nie podk*rwiają... :grin::grin::grin: Tak trzymaj i ciesz się mocą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ... jak Adam się urządzi w nowej siedzibie, będzie jeszcze lepiej

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Ziomki weźcie ktoś kupcie ode mnie te felgi, bo jak kupię 4 komplet to mnie żona :kox: a już mam takie śliczne upatrzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ... jak Adam się urządzi w nowej siedzibie, będzie jeszcze lepiej

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Ziomki weźcie ktoś kupcie ode mnie te felgi, bo jak kupię 4 komplet to mnie żona zayebie a już mam takie śliczne upatrzone

do garów ją wyślij :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ... jak Adam się urządzi w nowej siedzibie, będzie jeszcze lepiej

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Ziomki weźcie ktoś kupcie ode mnie te felgi, bo jak kupię 4 komplet to mnie żona zayebie a już mam takie śliczne upatrzone

Daj dobrą cenę to wezmę chociaż i tak nie będą pasowały do mojej padliny:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ... jak Adam się urządzi w nowej siedzibie, będzie jeszcze lepiej

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Ziomki weźcie ktoś kupcie ode mnie te felgi, bo jak kupię 4 komplet to mnie żona zayebie a już mam takie śliczne upatrzone

do garów ją wyślij :grin:

To tak nie działa, jak ona się dowie że ja kupiłe 4 komplet felg za dajmy na to 8k to pojedzie na zakupy i sobie coś sprawi, że z szafy się wysypuje jak ja mogę mieć 4 komplety felg to ona może mieć kilkanaście par butów, torebek i uj wi co jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ... jak Adam się urządzi w nowej siedzibie, będzie jeszcze lepiej

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Ziomki weźcie ktoś kupcie ode mnie te felgi, bo jak kupię 4 komplet to mnie żona zayebie a już mam takie śliczne upatrzone

do garów ją wyślij :grin:

To tak nie działa, jak ona się dowie że ja kupiłe 4 komplet felg za dajmy na to 8k to pojedzie na zakupy i sobie coś sprawi, c**j że z szafy się wysypuje jak ja mogę mieć 4 komplety felg to ona może mieć kilkanaście par butów, torebek i uj wi co jeszcze

jak chcesz, to Ci przechowam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...