Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowwa Audi


Śmierć z nieba

Rekomendowane odpowiedzi

No witam, wczoraj byłem w aso w toruniu, jak oddawałem auto to pan powiedział że sprawdzanie wtrysków potrwa ok 1h i jeżeli trzeba bedzie wymienić jakieś to max to potrwa 4h, za nic nie miałem płacić. Auto oddali po 40min z diagnozą że wszystko jest za***iste i nic nie trzeba wymienić. Dodam że auto rok 2007 kupione właśnie w tym aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcje wymiany robiłem w ASO Palmowski w Olsztynie jako, że tam spotkała mnie ta nieprzyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżę trochę temat.

W sobotę jestem umówiony na wizytę w serwisie w związku z akcją wymiany pompowtrysków. Pomimo tego, że wymienione są już 4 szt. w ciągu ostatnich 2 lat zapraszają na kontrolę i jeśli będą kwalifikować się do wymiany to będzie zrobione to bezpłatnie. Auto serwisowane w jednym serwisie od 3 lat i pomimo to nie są w stanie z dokumentacji stwierdzić czy niedawno wymienione pompki są ok, czy podlegają wymianie. Auto musi przyjechać do serwisu, muszą ściągnąć kapę i sprawdzić na żywo. Jeśli nie stawię się do serwisu na akcję to przy kolejnej wizycie będą i tak musieli to sprawdzić ponieważ system im nie przepuści auta be weryfikacji przez serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwońcie koledzy do ASO i pytajcie o akcje, ja byłem na wymianie wtrysków,oczywiście się Umówiłem telefonicznie,pani sprawdziła i umówiła mnie sama na dany termin,a jak się wymienia to nie robią żadnej aktualizacji wymienili wszystkie cztery sztuki bez problemu,mam BRD z 2007 .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś stronka co można sprawdzić po Vinie czy mojego klekota dotyczy jakaś akcja serwisowa?

Najlepiej zadzwoń i zapytaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto jezdzić do ASO i serwisowac autko :wink:

yyyyyy nie zgodzę się :) gdyby sami nie dali ciała to by nie było żadnej akcji..

Strasznie długo zajęło im stwierdzenie że coś jest nie tak.. przez ten czas większość aut zmieniła już właściciela.

Kto z osób (która nie jest w temacie) posiadających auto po gwarancji zleci naprawę ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam BRD nie serwisowana od 2 lat zadzwoniłem do ASO powiedziałem co sie dowiedziałem, porosili mnie o numer VIN i po 30s pan powiedział ze dla mojego auta jest akcja i na kiedy chciałbym sie umówic. pojechałem wczoraj i wymienieli 3 PD przy przyjeciu auta nawet nie było mowy na temat czy była serwisowana czy cos czy przebieg oryginalny itd. auto wjeżdzą sciagaja pokrywe patrza na numery PD jesli numeracja jest ta która podlega wymieanie to wymieniaja razem z listwa elektryczną. wkładaja PD z koncówką MX. zadnego programowania sterownika nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kur... jakaś paranoja z tymi wymianami pompek w BRD. Mi akurat przy przebiegu 260tyś nie chcieli wymienić dwóch pozostałych pompek który nigdy nie były wymieniane. A Ostatnia poleciała właśnie przy tym przebiegu. Auto było serwisowane oraz zjechało lawetą do ASO.... paranoja... jak zwykle POLSKA - są równi i równiejsi, a zrobiliby wymianę jak w VW bez patrzenia na poglądy polityczne oraz kolor skóry...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co z tego ze to siemensy? Poprzednie mialy wade, usuneli ja wiec jest OK. Nie sprzedaja przeciez tych wadliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnej numeracji PD nie znam, ale wkładają z końcówka numeru MX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek w moim BRD z 2007 Roku bez żadnych problemów w ASO Rzeszów wymienili cztery pompowtryski continental.autko pochodzi z Niemiec i w Polsce nie było serwisowane.Całkowity koszt naprawy to 470 zł za nową wiązkę elektryczną i uszczelkę pokrywy zaworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...