Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Po zeskanowaniu wyskakuje błąd

00825 - leak air intake system

Za cholerę nie wiem co to jest. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Masz dziurę w dolocie i auto wpada w tryb awaryjny, jest świst jak auto przegazujesz na postoju?

Tak jest świst. Masz propozycje co to może być?? PEwnie jakiś przewód. Wydaje mi się że świst dochodzi gdzieś z okolić intercoolera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hammer nie potrafi wrozyc. Musisz to rozebrać i wymienić uszkodzona cześć dolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko od czego zacząć??

Od wjadu na kanał albo podnośnik, zrzucić osłonę pod silnikiem i poszukać gdzie świszczy. Może wąż rozerwało albo IC się rozszczelnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanał wjade jutro.

Jesli to jakaś rura, lub przewód to znajdę. ALe jak sprawdzić czy IC się rozszczelnił??

Czy w miarę rozsądku można się tym autem poruszać??

W najgorszym wypadku w poniedziałek pojedzie do warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanał wjade jutro.

Jesli to jakaś rura, lub przewód to znajdę. ALe jak sprawdzić czy IC się rozszczelnił??

Czy w miarę rozsądku można się tym autem poruszać??

W najgorszym wypadku w poniedziałek pojedzie do warsztatu.

Przerabiałem to dwa dni temu, sciagnij płyte pod silnikiem i popatrza z prawej strony na waż z turba do belki zderzaka albo z lewej strony z bleki do intercolera, mi strzelił ten z turbo cos takiego AUDI A4 B7 8E0 2.0 TDI WĄŻ RURA TURBO CISNIENIOWA (3143905662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko ja kupowałem waż 8E0145790P bo jest poprawiony i ma dodatkowe metalowe obejmy na oplocie cos jak tutaj WAZ CISNIENIOWY PRAWY AUDI A4 B7 8E0145738D (3134137904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wąż nowy w ASO 602zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u

RS

musisz mieć tempomat torx t8 chyba odpowiednio długi ok 8,5 cm by odkręcić osłonę kolumny kierowniczej, ściągasz poduchę kiere odkręcasz moduł potem wkładasz tempomat walisz go na śrubkę dokręcasz wszystko tak jak odkręcałeś i osłona kolumny albo docinasz albo kupujesz pod tempomat kwestia kaski;)

co do kodowania mogę podać po 14

to tak w skrócie ci napisałem :)

kodowanie zmienisz tam jedna cyferkę w kodowaniu tylko i hula:)

PS pamiętaj by dobrze moduł dokręcić gdyż jest kłopot później bo kierownica obciera

myślę że o to ci chodziło jeśli juz to wiesz to luzik:)

Kiedy wpadasz do pl?

Normalnie w Maju powinnienem, ale z czasem i kasa cienko. Regularnie to smigam na poczatku Lipca na 3 tygodnie- oj bedzie sie dzialo... :D

Musze Helmuta (golf 3 mojej zonki) ogarnac do przegladu. Jeszcze mi tylko szyba przednia brakuje i troche rdzy usunac. ile w pl licza sobie za wymiane szyby w takim Golfie 3?

A co do tempomatu to ogarnalem. Ale wedlug niemieckiego opisu, z tym ze tez to dobrze opisales. Tego torxa musialem sobie dokupic bo nie mialem. Acha, ta srubka ktora jest przykrecony tempomat- to wziolem jedna z tych 4 czarnych ktorymi manetki sa przykrecone. (idzie taka osobno kupic???) A co do kodowania to najpierw kolo kierownicy zresetowalem (nie wiem czy musialem , ale tak bylo w opisie) pozniej zmienilem w kodowaniu 2 cyfre od konca bodajze z 3 na 4, wbilem kod aktywujacy w silnik , wykasowalem bledy i dzialalo.

Ale dokladniejszy opis niz to na forum jest by sie przydal.

A tak jako ciekawostka to strona openobd juz nie dziala. Tworca jej przeszedl do firmy Ross-tech i teraz z nimi pracuje. Informacje od nich dostaniesz, ale tylko jak zapodasz numer produktu u nich zakupionego.[/quote

wiesz co mam dobrego i takiego szklarza mysle ze z 300 stowki trzeba liczyc ja do busa t4 370 bodajze dawalem. to sie odezwij jak cos numer masz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waz_turbo.jpg

Znalazłem jeszcze taki za 300zł ale gość juz ich nie ma bo niby słabo sie sprzedawały ze wzgledu na cene a ta jest połowe niższa jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw zdiagnozujmy co to jest a później będę się martwił o cenę. Ale bardzo dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że nie będę musiał "rzygnąć" 600 PLN.

Majki czy ten wąż co ty kupiłeś to pasuje do każdego modelu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw zdiagnozujmy co to jest a później będę się martwił o cenę. Ale bardzo dziękuję za pomoc. Mam nadzieję że nie będę musiał "rzygnąć" 600 PLN.

Majki czy ten wąż co ty kupiłeś to pasuje do każdego modelu??

Jak faktycznie to wąż to na starym bedziesz miał numer albo sprawdz sobie w Etce jaki ma być do BPW bo na aukcjach allegro do BPW mają inny numer niz ten co ja miałem założony ale ja mam BLB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktoś na zbyciu silniczków do szyb w wersji HIGH za rozsądne pieniądze? :wink: Handlarze na allegro ceny mają prawie jak w ASO :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

Ja się zabiore na majówkę, będzie chwila czasu. Od razu chyba strzelę chrom na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta dokładka z cupry jest montowana ?? :mysli:

Widzę że wszystkich bierze na czarny grill :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom okleisz, a co z reszta? folia zejdzie. Trzeba malowac...

Mam oklejone od roku i nie chce zejść :wink: (ramka chrom + blenda rejstracji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będziesz grila malował czy obklejal? Bo ja się tak zastanawiam :D

Pomaluje, bo i tak w jednym miejscu jest pęknięty :kwasny:, więc trzeba skleić i prysnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była pęknięta + odłaził ten chrom na spodzie. Dodatkowo miałem trochę odprysków- teraz praktycznie nic nie widać. A jak będą odpryski to się zerwie i oklei na nowo (+ wypełni ubytki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melman a jaka folia to oklejales? pokaz jakis link na allegro i jak mozesz to jakies foto z bliska jak to wyglada:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...