Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja na moja nie narzekam

RS:hi:, a ty czytasz czasami to co wcześniej napisałeś w swoim wątku ?:decayed:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"JUZ" nie narzekam :))))

...Ale Fakt, nie wierzyłem ze nadejdzie taki dzień ze to powiem ;)

Opublikowano
:grin::thumbup1:
Opublikowano

Pany ma ktoś jakiś namiar na Proszkowanie felg? Mam 3 komplety do zrobienia, w tym 2 FOR SALE

Opublikowano

u mnie w mieście, koło Poznania, za w miarę normalne pieniądze wedle mnie. jak dobrze pamiętam to mi kasowali za OZ 18" 80zł od sztuki chyba, dużo kolorów do wyboru mają

SERAFIN - Malowanie Proszkowe - Stolarka - Ślusarstwo

Opublikowano

Rozbieral ktos z was RNSa? Musze przednia ramke wymienic ale nie wiem jak mam sie do tego zabrac :decayed::facepalm:

Opublikowano
Rozbieral ktos z was RNSa? Musze przednia ramke wymienic ale nie wiem jak mam sie do tego zabrac :decayed::facepalm:

Kupiłeś RNS-E? :naughty:

Opublikowano

No kupilem kupilem ale mam dosyc mocno uszczerbiona ramke i musze ja jakos wymienic bo strasznie to wyglada :decayed:

Opublikowano

@Blutucz: Widzę, że ostro modujesz :) Kiedy robimy spota na Makro? :)

Opublikowano

Ja na spota jestem zawsze chetny :D musi byc spelniony tylko jeden warunek a mianowicie musze miec wolne :decayed:

Opublikowano

Ja mam jeszcze setup zimowy, a na zimówkach w połowie maja, to już lipa się pokazywać :P ale myślę, że do weekendu już powinno być ok i 18-stki powinny już siedzieć :)

Opublikowano

Panowie jakby komuś przeszkadzała lub leżała i kurzyła się lotka s-line do B7 avant to niech da znać :decayed:

Opublikowano

Chyba nie ma takiego ktosia co by mu przeszkadzala lotka od s-line :decayed:

Opublikowano

Jak nie chciałem jeszcze kupić to było tego może nie pełno, ale parę sztuk na allegro, ebay, wisiało. Na forum tez były na sprzedaż. Teraz jak bym chciał kupić to nie ma, albo z laminatu.

Opublikowano

Witam

Jestem świeżym posiadaczek A4 B7. Jak na razie podoba mi się pełna parą. Może przyjmiecie do klubu?:slina:

Opublikowano
Witam

Jestem świeżym posiadaczek A4 B7. Jak na razie podoba mi się pełna parą. Może przyjmiecie do klubu?:slina:

Postawisz browara i jestes w klubie! :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Witam

Jestem świeżym posiadaczek A4 B7. Jak na razie podoba mi się pełna parą. Może przyjmiecie do klubu?:slina:

Pierwszy post czytałeś?

Opublikowano

ostatnio zapala mi sie kontrolka świeć,vag pokazuje błąd położenia pedału hamulca,więc pewnie czujnik walnięty,nie byłoby w tym nic dziwnego,ale gdy kontrolka miga,auto traci moc,przestaje migać,wszystko wraca do normy,możliwe,żeby ten czujnik miał jakiś wpływ na silnik?

jak objawia sie uwalony potencjometr w pedale gazu,jakis błąd wyskakuje? jak go sprawdzić vagiem?

Opublikowano

Jak wejdziesz w silnik - bloki pomiarowe to chyba jakoś grupa 6 czy 7 jest % naciśnięcia gazu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.