Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A ile tego chcesz ? Tak z 500? ;)

chodzi mi o komplet żarówek do kabiny

czy mowisz o modulach ledowych ?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie czym najlepiej przykleić lotkę ori do B7

jaką taśmą ??? proszę o jakiegoś linka jaka najlepiej ma być

i jak usunąć starą taśme - czym ?

Opublikowano
Panowie czym najlepiej przykleić lotkę ori do B7

jaką taśmą ??? proszę o jakiegoś linka jaka najlepiej ma być

i jak usunąć starą taśme - czym ?

Miałem taśmą i na bokach odchodzi dlatego teraz użyje kleju do szyb. Ale... Miałem czerwoną taśmę 3m i 2lata miałem na niej przyklejona rejestrację. Co do odklejania to uzywalem ipa dłuta.

Opublikowano
  • Autor
Panowie czym najlepiej przykleić lotkę ori do B7

jaką taśmą ??? proszę o jakiegoś linka jaka najlepiej ma być

i jak usunąć starą taśme - czym ?

A z czego chcesz tą starą taśmę odklejać?

Na kleju do szyb przyklej i nigdy nie odpadnie :decayed:

Opublikowano

Pewnie z nowej-starej lotki chce usunąć resztki kleju. Co do montażu to też użyłem kleju do szyb. :wink:

Opublikowano

Ja używałem do tego zmywacza silikonowego i później w miejsce taśmy klej do szyb :wink:

Opublikowano

o i to jest konkretna odpowiedz

Opublikowano

Jak ktoś szuka to leży mi przedni zderzak Sline pod spryski, zderzak jest goły w kolorze czarnym LZ9Y i nadaje się do malowania :wink:

Opublikowano

ile $$$???

mam co prawda ale trochę po przejściach o krawężnik :kwasny:

Opublikowano
Jak ktoś szuka to leży mi przedni zderzak Sline pod spryski, zderzak jest goły w kolorze czarnym LZ9Y i nadaje się do malowania :wink:

Gdyby tak jeszcze miał pdc to bym pomyślał. ; )

Opublikowano

Panowie mam takie pytanko . Pod kierownicą mam 2 takie jakby pułki jedna mniejsza a druga większa i do tej większej z prawej strony idą dwa kable a ja mam tam pusto :eusathink: czy coś tam mogło być , co tam sie znajduje ?

Opublikowano

Moze ktos mial kiedys cb? Ja tam wlasnie wsadzilem swoje radio. Zobacz jakie to przewody. + i -?

Opublikowano

Też obstawiam CB :wink:

Opublikowano

zdecydowanie najlepsze miejsce na CB w modelu B6/B7 nawet go nie widac a gruszke wieszasz na manetce od tempomatu :thumbup1:

Opublikowano

dokładnie panowie tam było CB i nawet fajnie zrobione bo te kabelki ida do zapłonu a ja :doh: nie wiedziałem gdzie umieścić CB :facepalm:

Dzięki śliczne za podpowiedź :wink:

Wcześnie jeździłem borą i tam miałem tak ustawione ryglowanie drzwi że jak ruszyłem i przekroczyłem 20km/h to się ryglowały czy w B7 2006 też można to ustawić ? a może jeszcze jakieś fajne funkcje można uruchomić :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.