Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawia mnie co ma stabilizator do akumulatora. Możesz rozwinąć temat?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie poszukuję nr części przezroczystych szkiełek do kierunkowskazów lamp przednich, wiem że gdzieś to na forum było ale moje poszukiwania nie przyniosły rezultatów

:)))))))

Życzę powodzenia!

( z tego co wiem to taki numer VAG - czesci nie występuje)

Opublikowano
:)))
Opublikowano
Zastanawia mnie co ma stabilizator do akumulatora. Możesz rozwinąć temat?

Jest zaraz przed akumulatorem, ja dałem rady bez odkręcania rozpórki wyjąć aku więc to nie problem:wink:

Opublikowano
Zastanawia mnie co ma stabilizator do akumulatora. Możesz rozwinąć temat?

Jest zaraz przed akumulatorem, ja dałem rady bez odkręcania rozpórki wyjąć aku więc to nie problem:wink:

Wymieniałem aku pół roku temu i nie zauważyłem żadnej rozpórki, albo po prostu nie zwróciłem na to uwagi bo aku wyszedł bardzo łatwo. Macie to na jakimś foto jak to wygląda?

Człowiek głupi i może ma coś takiego a nawet nie zauważył. :decayed:

Opublikowano

kurcze jeszcze się nie spotkałem z czymś takim jak stabilizator pod maską :eusathink: może to była rozpórka kielichów górnych ale przecież to i tak by szła ta rozpórka przed grodzią a akumulator jest za grodzią :eusathink:

Opublikowano
kurcze jeszcze się nie spotkałem z czymś takim jak stabilizator pod maską :eusathink: może to była rozpórka kielichów górnych ale przecież to i tak by szła ta rozpórka przed grodzią a akumulator jest za grodzią :eusathink:

Właśnie idzie za grodzią koło aku

rozporka.jpg

Opublikowano
kurcze jeszcze się nie spotkałem z czymś takim jak stabilizator pod maską :eusathink: może to była rozpórka kielichów górnych ale przecież to i tak by szła ta rozpórka przed grodzią a akumulator jest za grodzią :eusathink:

Właśnie idzie za grodzią koło aku

http://s9.postimg.org/ifif0ezxn/rozporka.jpg

I to jest ori? W etce nie znalazłem a przeglądam z ciekawości.

Opublikowano

moim zdaniem to nie jest ori tylko dokładana widać na pierwszy rzut oka

Opublikowano

Też mi to na Ori nie wygląda

Opublikowano

Panowie wyżej twierdzą, że ori dlatego tez pytam. :wink:

Opublikowano

Audi A4 94-99r rozpórka przednia górna TaTechnix (3920129094) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tu masz coś podobnego więc możesz sobie porównać wzrokowo

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

a tak poza tym zdjecie powyżej nie przedstawia B7 tylko B5 i to chyba o ile się nie myle z silnikiem AFN

a rozpórka kielichów to

036RG74 - Sparco

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

a pomijając temat to jeżeli była by taka rozpórka w originale to na pewno mega rezacze :decayed:tego forum Hammer Akjam i shakal :naughty:i cała banda z pierwszego posta na pewno by już je miała na pokładzie :whistling:

Opublikowano

a pomijając temat to jeżeli była by taka rozpórka w originale to na pewno mega rezacze :decayed:tego forum Hammer Akjam i shakal :naughty:i cała banda z pierwszego posta na pewno by już je miała na pokładzie :whistling:

:polew::polew: Się uśmiałem hehe. Do mega reżaczy takich jak np. H4mm3r, akjam itp. to mnie brakuje tyle co z Warszawy do Chin :grin:

Ale dziękuje za wyróżnienie :grin:

Opublikowano

już nie bądź taki skromny :grin:

Opublikowano

Nie widzę sensu dla rozpórki w B6/B7 - ścianka dzieląca przedział silnikowy i podszybie powinna wystarczyć- łączy oba kielichy i w sumie spełnia taką samą funkcję jak rozpórka.

Opublikowano

Pany potrzebował bym numer guziczka z rs4 b7 co był koło esp i pdc, sluzyl chyba do ustawiania trybu sport w zawieszeniu :> ? pomoze kto ? przy okazji potrzebowal bym tez numer guziczka podnoszenia tylnej roletki ;> ?

Opublikowano

Dzięki Tomku muszę to wymienić bo wkurza mnie ta widoczny zapalnik :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.