Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na serio to tylko całe zawieszenie i przepływomierz zrobiłem w sumie jakieś 3500 zł w 2 lata użytkowania. Ale felgi zimowe plus opony, alufelgi plus opony, rozrząd ori aso itp. 15 jak drut. Juz nawet nie liczę. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bawi mnie tylko że moja cały czas jeździ a sąsiadów/kumpli Vectry C, Mondeo 2.0 Tdci, Insygnie itp mimo podobnych nakładów finansowych stoją w kółko rozkraczone. ;-)

W konkurencji chyba jest sterownik ustawiony na 200km do następnej naprawy. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że piękne to autko jest, udało mi się kupić naprawdę zadbany! Wnętrze wygląda jak by dopiero z 10000Km zrobił, a ma ponad 200. Lakier super, poza 3 delikatnymi ryskami których praktycznie nie widać. Zawiasy też w OK, żadnych stuków, czy innych odgłosów, trakcyjnie nie ma się do czego doczepić. Teraz czas pokaże, jak bedie dalej! Mam Mondeo MK3 2.0 TDDI z podobnym przebiegiem i nie ma nawet porównania, Audi wyglada jakby dopiero co z taśmy produkcyjnej zjechało, chociaż mondeuszowi niczego nie brakowało, z zawodu jestem mechanikiem sam. i wszystko robiłem na czas i nie lubie nawet najmniejszych defektów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWER-KRIS Dobijasz mnie :wink:, Pany- może chociaż coś optymistycznego na pocieszenie mnie :wink:

Szkoda że nie ma tu Mini Czatu bysmy sobie pogaworzyli!!!!!!

nikt Cie tu nie dołuje.Ale BPW to ma swoje mankamenty.Na początek wywal DPF dopóki wałek jeszcze "żyje":decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWER-KRIS Dobijasz mnie :wink:, Pany- może chociaż coś optymistycznego na pocieszenie mnie :wink:

Szkoda że nie ma tu Mini Czatu bysmy sobie pogaworzyli!!!!!!

Nie martw się!

Ja już dawno przekroczyłem próg 20000 :grin::grin::grin:

Ale przynajmniej auto odgruzowane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że piękne to autko jest, udało mi się kupić naprawdę zadbany! Wnętrze wygląda jak by dopiero z 10000Km zrobił, a ma ponad 200. Lakier super, poza 3 delikatnymi ryskami których praktycznie nie widać. Zawiasy też w OK, żadnych stuków, czy innych odgłosów, trakcyjnie nie ma się do czego doczepić. Teraz czas pokaże, jak bedie dalej! Mam Mondeo MK3 2.0 TDDI z podobnym przebiegiem i nie ma nawet porównania, Audi wyglada jakby dopiero co z taśmy produkcyjnej zjechało, chociaż mondeuszowi niczego nie brakowało, z zawodu jestem mechanikiem sam. i wszystko robiłem na czas i nie lubie nawet najmniejszych defektów !
Będzie dobrze! :decayed: Jak sam sobie wszystko ogarniesz to zaoszczędzisz parę złotych! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tą klimą ? Olej wymienia się w sprężarce oddzielnie od czynnika ? Zagłębiałem temat i znalazłem, że trzeba spuścić olej ze sprężarki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tą klimą ? Olej wymienia się w sprężarce oddzielnie od czynnika ? Zagłębiałem temat i znalazłem, że trzeba spuścić olej ze sprężarki :whistling:

Odpowiednia aparatura pobiera olej wraz z czynnikiem i go uzupełnia. Oddzielnie się nie wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tą klimą ? Olej wymienia się w sprężarce oddzielnie od czynnika ? Zagłębiałem temat i znalazłem, że trzeba spuścić olej ze sprężarki :whistling:

Odpowiednia aparatura pobiera olej wraz z czynnikiem i go uzupełnia. Oddzielnie się nie wymienia.

Robione mialem uzupełnienie czynnika kombajnem, wiec wali wszystko z automatu.

Olej odzyskany: 1cc i tyle samo wprowadzony

Gaz odzyskany: 155g, wprowadzony 500g.

Teraz klima chłodzi aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, dlaczego np w lodówkach, chłodziarkach czy innych tego typu urządzeniach nie trzeba wymieniac czynnika, a w klimach tak, przeciez jest to samo tylko napęd nie jest elektryczny tylko z slinika spalinowego! Co innego odgrzybianie, to trzeba zrobić bo zapachy są nieprzyjemne!:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak u mnie chwile po wlaczeniu klimy, wali z nawiewow jak by cos zdechlo przez kilka sekund to klima do czyszczenia? Filtr kabinowy nowka zalozony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tą klimą ? Olej wymienia się w sprężarce oddzielnie od czynnika ? Zagłębiałem temat i znalazłem, że trzeba spuścić olej ze sprężarki :whistling:

Odpowiednia aparatura pobiera olej wraz z czynnikiem i go uzupełnia. Oddzielnie się nie wymienia.

Robione mialem uzupełnienie czynnika kombajnem, wiec wali wszystko z automatu.

Olej odzyskany: 1cc i tyle samo wprowadzony

Gaz odzyskany: 155g, wprowadzony 500g.

Teraz klima chłodzi aż miło.

Standard, ja wczoraj uzupełniałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tą klimą ? Olej wymienia się w sprężarce oddzielnie od czynnika ? Zagłębiałem temat i znalazłem, że trzeba spuścić olej ze sprężarki :whistling:

Odpowiednia aparatura pobiera olej wraz z czynnikiem i go uzupełnia. Oddzielnie się nie wymienia.

Robione mialem uzupełnienie czynnika kombajnem, wiec wali wszystko z automatu.

Olej odzyskany: 1cc i tyle samo wprowadzony

Gaz odzyskany: 155g, wprowadzony 500g.

Teraz klima chłodzi aż miło.

Wszystko załatwione tak jak należy? :-)

Duża różnica jest? Bo myślę czy zaraz nie zadzwonić do chłopaków żeby podlaczyli przy okazji jak juz stoi u nich autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, córa przespała całą operację uzupełniania w aucie, więc :thumbup1:

W moim przypadku różnica na duży plus, nie mierzyliśmy ile schodzi na max. temp. by śpiocha nie chłodzić, ale poniżej 10st i schodziło.

A jak u mnie chwile po wlaczeniu klimy, wali z nawiewow jak by cos zdechlo przez kilka sekund to klima do czyszczenia? Filtr kabinowy nowka zalozony.

Czeka Ciebie w takim razie gruntowne czyszczenie/odgrzybianie. Wymiana samego filtra nic nie da, teraz do odgrzybiania musisz kupić kolejny nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nie mogę się doszukać, lusterko fotochrom z b6 (mały uchwyt) będzie działało w b7?

mam normalne lustro, narazie nie chce wymieniać szyby pod lusterko z b7 i czujnik deszczu ale chętnie bym ogarnął fotochrom.

czy musi być w b7 usterko z b7 i ewentualnie montaż z czujnikiem w rogu szyby (opis z forum)?

podpowiedzcie jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotochrom z lusterka B6 będzie działał. Jak chcesz mieć czujnik deszczu/światła to musisz go dołożyć, ale w szybie pod mały uchwyt nie ma na niego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, na czujniku deszczu mi nie zależy (chyba, że będę w przyszłości szybe zmieniał pod duży uchwyt), czujnik zmierzchu by mógł być ;) ale to chyba w b6 w lusterku jest? czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...