Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dzieki juz mam

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

Panowie czy w b7 podczas nagłego ostrego hamowania powinny się automatycznie same zapalać światła awaryjne??? Pytam bo u mnie sie nie zapalają i nie wiem czy coś mi sie posypało czy poprostu ten model tego nie mial?

Opublikowano

Panowie czy w b7 podczas nagłego ostrego hamowania powinny się automatycznie same zapalać światła awaryjne??? Pytam bo u mnie sie nie zapalają i nie wiem czy coś mi sie posypało czy poprostu ten model tego nie mial?

Chyba "U NAS" tego nie ma a szkoda w Passacie B6 z 2005 r to mam przydatna rzecz ( według mnie )

Opublikowano

Ok dzieki za wyjasnienie, faktycznie dziwne ze u mnie w aucie z 2006 roku tego nie ma a kumpel w starszym reanault ma :(


Panowie jeszcze pytanko, na co najlepiej podkleić listwe drzwi ale nie ta dolną tylko te środkowa? Odchodzi mi jakieś 15cm i chyba jeden zatrzask szlak trafił. klej do szkła pewnie będzie za mocny i za sztywny? może zwykly silikon by utrzymal? macie jakies patenty?

Opublikowano

Panowie czy w b7 podczas nagłego ostrego hamowania powinny się automatycznie same zapalać światła awaryjne??? Pytam bo u mnie sie nie zapalają i nie wiem czy coś mi sie posypało czy poprostu ten model tego nie mial?

w b7 podobno nie da się tego zaprogramować... a w starszych autach bez problemu. chociaż przy ostrym hamowaniu wolałbym jakby migały światła hamowania niż awaryjne...

Opublikowano

Ok dzieki za wyjasnienie, faktycznie dziwne ze u mnie w aucie z 2006 roku tego nie ma a kumpel w starszym reanault ma :(

Panowie jeszcze pytanko, na co najlepiej podkleić listwe drzwi ale nie ta dolną tylko te środkowa? Odchodzi mi jakieś 15cm i chyba jeden zatrzask szlak trafił. klej do szkła pewnie będzie za mocny i za sztywny? może zwykly silikon by utrzymal? macie jakies patenty?

Jak w listwie się nie ułamało gniazdo to kup zatrzask i po problemie. Można też taśmą dwustronną.

Opublikowano

Tzn jak odchyle listwe to widze ze jest jakis bolec czy cos co wchodzi w drzwi i domyslam sie ze po drugiej stronie od wewnatrz drzwi bedzie cos zeby to zablokowac tak? jakas wpinka czy cos?


Miałem pod ręką tasme dwustronną z firmy 3M. na chwile obecna podkleiłem tą listwe i zdziwiony jestem jak ładnie trzyma. Zobaczymy jak będzie po kilku dniach lub tygodniach oraz po myciu auta :)

Opublikowano

Taśma bedzie trzymać :wink:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Witam,

Mam takie pytanie do Was a mianowicie czy ten zderzak jest kompletny do zamontowania sprysków do niego czy brakuje mu jeszcze jakiegoś uchwytu albo nie wiem czego bo widziałem prawdopodobnie dwa rodzaje uchwytów na spryski ( miejsce na sprysk w kształcie takiego jajka i ten teraz prostokąt) .

Czy może mi się coś wydaje?

Bo zbieram graty na moda bo xenon będe wkładał a zderzak i tak będzie malowany wiec cena była by dosyć odpowiednia ( jeszcze będę prosił o wiecej zdjęć).

Link do aukcji: http://allegro.pl/zderzak-przod-przedni-audi-a4-b7-04-i5571940992.html

Opublikowano

Szukaj od razu s-line to jest zwykły.

Opublikowano

Wiem że zwykły i myśle jeszcze nad s-line ale znowu do niego bym musiał jeszcze grill kupić bo od zwykłej nie pasuje podobno i kolejne stóweczki lecą. A potem jeszcze listwy na drzwi lotka na klape a właśnie zderzak tylni jest inny w s-line czy taki sam jak w zwykłej?

Opublikowano

Z tyłu masz tylko inną dokładke. Zderzak taki sam.

Pytanie. Koledzy wiecie może kto ma na sprzedaż a4b7 z 3.0tdi? Poszukuje takowego ale nic nie ma...

Opublikowano

Byle Rdzewka a4 jest na sprzedaż kolega powymianial wtryski , turbo , górne wachacze itd tak jak stoi cena 45 tys

Opublikowano

Dzieki za info. Szukam asb z 2007, ale pw poszło do Ciebie

Opublikowano

Chłopcy :) błotniki przednie od A4 B7 Cabrio będą pasowały do Avanta B7?

Opublikowano

Nie, inne progi są.

Opublikowano

Gad demet :)

Opublikowano

Chłopaki macie może numery części poniżej:

osłona podszybia do Audi B7

osłona akumulatora do podszybia Audi B7
nakładki na pedała z podstopnicą do RS4 B7
gałka zmiany biegów RS4 B7
nakładka ręcznego RS4 b7
i jeszcze dekory carbon RS4 B7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.