Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ma któryś bazę VW do elsy? Chciałbym się dowiedzieć jak są podłączone lampki w drzwiach w Polo 9N :)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ma któryś bazę VW do elsy? Chciałbym się dowiedzieć jak są podłączone lampki w drzwiach w Polo 9N :)

mam, podaj rocznik tej polówki, zerknę jak będę w garażu.
Opublikowano

Był dzisiaj moduł na forum ale się spòźniłem i sìę sprzedał :(

Ledy zakładał grzopi sa to te ledy http://sklep.oemtuning.pl/pl/p/Lampy-tylne-AUDI-A4-B7-11.04-03.08-AVANT-RED-WHITE-LED/269 jak dla mnie świeci to bardzo mocno, wygląda jak ori, spasowanie bardzo dobre i nie wieje wieśtuningiem :)

Można prosić o więcej zdjęć na aucie tych lamp.

Na pierwszy rzut oka za***ista alternatywa do dłubania z A6.

Opublikowano

Nie ma sprawy jutro wstawie foty :)

Opublikowano

Nie ma sprawy jutro wstawie foty :)

Gdzie te foty :baseball::decayed:

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Widzę ze jest więcej chętnych, też nie mogę doczekać się na zdjęcia i oczywiście komentarzy fachowców

Szukam lamp które wyglądają jak oryginał z włożonymi ledami z A6.

Opublikowano

Ja już wożę miesiąc w bagażniku, mam nadzieję, że na dniach założę :)

Opublikowano

Widzę ze jest więcej chętnych, też nie mogę doczekać się na zdjęcia i oczywiście komentarzy fachowców

Szukam lamp które wyglądają jak oryginał z włożonymi ledami z A6.

Ponoć depo robi tylne światła ledowe :wink:

Ja już wożę miesiąc w bagażniku, mam nadzieję, że na dniach założę :)

Wytrzymały jesteś :decayed: Jak założysz foty mile widziane :)

Opublikowano

Nie ma sprawy jutro wstawie foty :)

Gdzie te foty :baseball::decayed:

Widzę ze jest więcej chętnych, też nie mogę doczekać się na zdjęcia i oczywiście komentarzy fachowców

Szukam lamp które wyglądają jak oryginał z włożonymi ledami z A6.

Wybaczcie zwłokę czasową ale robota zjada mnie ostatnio od rana do wieczora :( Wstawiłem kilka zdjęć w swoim temacie więc zerknijcie -> zapraszam :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354853-a4-b720tqavanteu-manuals-line19hrekwv1hydrografikakierab8carbons4/page-2

Opublikowano

Koledzy pytanie , posiadam w swojej a4 b7 avant zawieszenie 1BV. Pytanie odnośnie stabilizatora przód. Jakiego szukać? 3.0 TDI byłby lepszy ? Na tył będę szukał s4/rs4 .

Opublikowano

Nie ma sprawy jutro wstawie foty :)

Gdzie te foty :baseball::decayed:

Widzę ze jest więcej chętnych, też nie mogę doczekać się na zdjęcia i oczywiście komentarzy fachowców

Szukam lamp które wyglądają jak oryginał z włożonymi ledami z A6.

Wybaczcie zwłokę czasową ale robota zjada mnie ostatnio od rana do wieczora :( Wstawiłem kilka zdjęć w swoim temacie więc zerknijcie -> zapraszam :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354853-a4-b720tqavanteu-manuals-line19hrekwv1hydrografikakierab8carbons4/page-2

fajne to mosz :)

Edytowane przez stanley

Opublikowano
  • Autor

Koledzy pytanie , posiadam w swojej a4 b7 avant zawieszenie 1BV. Pytanie odnośnie stabilizatora przód. Jakiego szukać? 3.0 TDI byłby lepszy ? Na tył będę szukał s4/rs4 .

Innej opcji jak 3.0TDI/RS4 nie ma

Opublikowano

Nie ma sprawy jutro wstawie foty :)

Gdzie te foty :baseball::decayed:

Widzę ze jest więcej chętnych, też nie mogę doczekać się na zdjęcia i oczywiście komentarzy fachowców

Szukam lamp które wyglądają jak oryginał z włożonymi ledami z A6.

Wybaczcie zwłokę czasową ale robota zjada mnie ostatnio od rana do wieczora :( Wstawiłem kilka zdjęć w swoim temacie więc zerknijcie -> zapraszam :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354853-a4-b720tqavanteu-manuals-line19hrekwv1hydrografikakierab8carbons4/page-2

fajne to mosz :)

dyć wiym :D :D :D :D Panowie czemu nie nabijają mi się posty w profilu? Od kąd jestem na forum ciągle mam 2 posty a napisałem ich dużo, dużo więcej

Opublikowano

Tylko w technicznym się nabijaja

Opublikowano

Tylko dział techniczny nabija


szybszy :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sprawy jutro wstawie foty :)

Gdzie te foty :baseball::decayed:

Widzę ze jest więcej chętnych, też nie mogę doczekać się na zdjęcia i oczywiście komentarzy fachowców

Szukam lamp które wyglądają jak oryginał z włożonymi ledami z A6.

Wybaczcie zwłokę czasową ale robota zjada mnie ostatnio od rana do wieczora :( Wstawiłem kilka zdjęć w swoim temacie więc zerknijcie -> zapraszam :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354853-a4-b720tqavanteu-manuals-line19hrekwv1hydrografikakierab8carbons4/page-2

fajne to mosz :)

dyć wiym :D :D :D :D Panowie czemu nie nabijają mi się posty w profilu? Od kąd jestem na forum ciągle mam 2 posty a napisałem ich dużo, dużo więcej

Bo się w działach technicznych nie udzielasz :whistling:

Opublikowano

Dzięki za info, to ja jednak pozostane z 2 postami :D

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Lipa jest tylko jak chcesz jakies ogloszenie dac w dziale kup i sprzedam :/

Opublikowano

Dzięki za info, to ja jednak pozostane z 2 postami :D

Zawsze możesz dużo pytac w dzialach technicznych [emoji6]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.