Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak się awaryjnie otwiera maskę w B7...? :facepalm:

Jest takie urządzenie na kątówka :P:naughty::grin:

też Cie kocham :buziak:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

jakiego oleja zamówić do mojego gnojowozu ? ostatnio miałem motula

moze taki zestaw ?

http://allegro.pl/olej-liqui-moly-top-tec-4200-5w30-6l-plukanka-i6170553782.html

a filerki takie?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-1-9tdi-2-0tdi-zestaw-filtry-knecht-i5565042932.html

Edytowane przez oprych

Opublikowano

siema :hi:

jakiego oleja zamówić do mojego gnojowozu ? ostatnio miałem motula

moze taki zestaw ?

http://allegro.pl/olej-liqui-moly-top-tec-4200-5w30-6l-plukanka-i6170553782.html

a filerki takie?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-1-9tdi-2-0tdi-zestaw-filtry-knecht-i5565042932.html

Ja polecam

http://www.ats-oleje.pl/

Dobre ceny ja kupuje tylko tam, to jest jak zajmujesz od kato do myslowice po lewej , dużo rzeczy ma na miejscu.

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

jakiego oleja zamówić do mojego gnojowozu ? ostatnio miałem motula

moze taki zestaw ?

http://allegro.pl/olej-liqui-moly-top-tec-4200-5w30-6l-plukanka-i6170553782.html

a filerki takie?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-1-9tdi-2-0tdi-zestaw-filtry-knecht-i5565042932.html

Ja polecam

http://www.ats-oleje.pl/

Dobre ceny ja kupuje tylko tam, to jest jak zajmujesz od kato do myslowice po lewej , dużo rzeczy ma na miejscu.

Zadzwoń do dzika z forum, następnego dnia paczka u Ciebie.

Opublikowano

Dzik Wandej i tom każdego śmiało mogę polecić :) !

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

siema :hi:

jakiego oleja zamówić do mojego gnojowozu ? ostatnio miałem motula

moze taki zestaw ?

http://allegro.pl/olej-liqui-moly-top-tec-4200-5w30-6l-plukanka-i6170553782.html

a filerki takie?

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-1-9tdi-2-0tdi-zestaw-filtry-knecht-i5565042932.html

Ja polecam

http://www.ats-oleje.pl/

Dobre ceny ja kupuje tylko tam, to jest jak zajmujesz od kato do myslowice po lewej , dużo rzeczy ma na miejscu.

Zadzwoń do dzika z forum, następnego dnia paczka u Ciebie.

Potwierdzam, zamówienie złożyłem o 12 i juz następnego dnia paczka była u mnie, ceny też bardzo fajne :wink:

Opublikowano

Oprych, ja oliwe kupiłem od oficjalnego dystrybutora Liqui Moly

W Kato np

LUCART

Graniczna 61
40-018 Katowice

Opublikowano

Hammer - masz pozdrowienia od dzika

rozmowa trwała 2,22 najszybsze zakupy przez telefon :grin:

Opublikowano

Hammer - masz pozdrowienia od dzika

rozmowa trwała 2,22 najszybsze zakupy przez telefon :grin:

ja potrafiłem szybciej z nim zakupy zrobić, ale potem jak się rozgadaliśmy o życiu i kobitach, to 40minut pękało niewiadomo kiedy :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Hammer - masz pozdrowienia od dzika

rozmowa trwała 2,22 najszybsze zakupy przez telefon :grin:

Dzięki :decayed: dzik jest konkret :good:
Opublikowano

Panowie skoro mowa o oliwie to jakieś firmy brac filtry mowa tu o oleju, paliwa,powietrza i pyłkowy? Czy firma ma znaczenia czy też nie?

Dodam tylko ze przeważnie brałem mana lub knecht.

Opublikowano

Dodam tylko ze przeważnie brałem mana lub knecht.

No i tego się trzymaj :)

Opublikowano

Panowie skoro mowa o oliwie to jakieś firmy brac filtry mowa tu o oleju, paliwa,powietrza i pyłkowy? Czy firma ma znaczenia czy też nie?

Dodam tylko ze przeważnie brałem mana lub knecht.

I wszystko robiłeś OK. Nie ma co psuć, jak jest dobrze :)

Opublikowano

Na pierwszy montaż leci też Kengst i Filtron :wink:

Jakiś czas temu Filtron połączył się z Mann

Opublikowano

Nieśmiało spytam. Co sądzicie o Castrolu i filarach Boscha

Opublikowano

Panowie pytanko o płyn hamulcowy jaki najlepszy do 1.8t bfb

Opublikowano
  • Autor

Panowie pytanko o płyn hamulcowy jaki najlepszy do 1.8t bfb

ATE

Nieśmiało spytam. Co sądzicie o Castrolu i filarach Boscha

Nie od dziś wiadomo że Castrol to sik..
Opublikowano

Panowie potrzebuję orginalne nakładki na pedały i podnóżek (czarny) do audi a4 b7

czy ktoś posiada takie coś :)

Opublikowano

Gdzie dostanę laser do rns a??? Do kogo uderzyć?

Mowa o nowym

Opublikowano

Panowie pytanko o płyn hamulcowy jaki najlepszy do 1.8t bfb

ATE

Nieśmiało spytam. Co sądzicie o Castrolu i filarach Boscha

Nie od dziś wiadomo że Castrol to sik..
Ate 5.1? Ile litrów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.