Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i cisza..... to AP czy Vogtland ??????????????????????????????????????????????? :decayed: :cool1:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 minuty temu, FroS-t napisał:

No i cisza..... to AP czy Vogtland ??????????????????????????????????????????????? :decayed: :cool1:

AP :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Vogtland, widziałem już AP z wylanymi tylnymi amorami w B7... 

Opublikowano

I wez tu coś wybierz :grin:

Opublikowano

dokładnie ja mam kolegę w sklepie z takimi rzeczami ale aktualnie już nie mają na stanie Vogtland  ale sprzedaż była na równym poziomie a reklamacji AP bardzo dużo także sam jak bym brał to Vogtland  większość kupuje na ebay , Shakal też tam brał tak samo pewny gość tam tym handluje wysyłkę masz moment a reklamacje 2dni dłużej by szła i na pewne lepiej tam się dogadać z tym niż u nas ..

Opublikowano

Jaki płyn stosujemy do wspomagania w A4B7? Febi zielony 6162? Sprawdzałem stan i na zimnym mam na "MIN" płyn ma kolor bursztynowy. Korek szary G002000, czytałem że obecnie stosowany jest G004000M2. 1L w ASO G004000M2 ok 40zł

Opublikowano
Dnia 12.12.2016 o 09:50, szeryf napisał:

Koledzy, dzisiaj zauważyłem, że prawy ksenon kilka razy mrugnął :/ Żarnik do wymiany, czy to może też być przetwornica?

Żarniki wymienione, nic nie mruga :) Całe szczęście że to nie przetwornica :)

Ale mam pytanie, czy na nowym żarniku snop światła powinien taki jasno czerwony cień na górze?

 

20170206_210545.jpg

Edytowane przez szeryf

Opublikowano
Dnia 15.02.2017 o 21:38, H4mm3R napisał:

Vogtland, widziałem już AP z wylanymi tylnymi amorami w B7... 

Kumpel ma w B6 AP i dość szybko tylne amory zaczęły sie pocić :/ 

Opublikowano

Panowie w swoich b7 macie tylko czujnik niezapietych pasów po stronie kierowcy czy też u pasażera? 

Opublikowano

po obu stronach sa. Możesz chyba wykodowac to , ale nie jestem pewien bo nie próbowałem tego robić nigdy

Opublikowano

W fotelu pasażera dodatkowo jest czujnik zajęcia fotela

Opublikowano

No właśnie nie po obu stronach.  Zakodowałem dla obu stron ale trąbi tylko u mnie kierowcy u pasażera nic. Oglądałem przed chwilą uchwyty pasów i u kierowcy wychodzi kabel u pasażera nie.

Opublikowano

Jak coś to gdzieś mam elementy z foteli, jak coś potrzebujesz to pisz

Edytowane przez LChris

Opublikowano

w b7 która miałem było po obu stronach. Może coś grzebanie było albo ktoś sobie przy konfiguracji zaczyczyl bez czujnika na stronie pasażera

Opublikowano
18 minut temu, TOM3K napisał:

w b7 która miałem było po obu stronach. Może coś grzebanie było albo ktoś sobie przy konfiguracji zaczyczyl bez czujnika na stronie pasażera

Pewnie tak, no nic trudno.

Opublikowano

Ja mam tylko po stronie kierowcy...

Opublikowano

u mnie było na 1000% bo jak nie raz coś cięższego położyłem ma fotel to się gotowałem przez to piszczenie

Opublikowano

U mnie nic nie piszczy tylko kontrolka świeci na desce :(

Opublikowano

może ktoś mi wsadził fotel pasazera z Anglika :grin:

Opublikowano

ja też miałem tylko ze strony kierowcy, póżniej wkładałem fotele od angola to też tylko w jednym był czujnik 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.