Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktos podpowie gdzie dorwe biale szkielka do kierunkow przednich lamp?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Ktos podpowie gdzie dorwe biale szkielka do kierunkow przednich lamp?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam. Pw jak cos

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ma ktos na aucie pomalowane wklady lamp na czarno?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
9 minut temu, muunv napisał:

Ma ktos na aucie pomalowane wklady lamp na czarno?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też chętnie bym zobaczył. Szczególnie przy ciemnym kolorze

Opublikowano

Ponawiam pytanie. Czy ma ktos biale szkielka kierunkow przednich lamp do sprzedania?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano
27 minut temu, muunv napisał:

Ponawiam pytanie. Czy ma ktos biale szkielka kierunkow przednich lamp?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zobacz sobie w temacie u shakala..

On ma białe szkiełka.

A na ciemnym aucie ma blade13.

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
45 minut temu, jolley napisał:

Też chętnie bym zobaczył. Szczególnie przy ciemnym kolorze

Kiedyś wstawiałem, tak wygląda u mnie przy zwykłej bidzie :) pomalowane tylko to co się dało w halogenie. Całe wnętrza przy bixach ma pomalowane @danielstol

2.jpg1.jpg

Opublikowano
8 godzin temu, cysiek18 napisał:

Kiedyś wstawiałem, tak wygląda u mnie przy zwykłej bidzie :) pomalowane tylko to co się dało w halogenie. Całe wnętrza przy bixach ma pomalowane @danielstol

2.jpg1.jpg

U mnie to wygląda tak :-)30906050_197520727641223_297493048221656

Opublikowano
Też chętnie bym zobaczył. Szczególnie przy ciemnym kolorze
Kazdy milosnik rezania ma czarne srodki :)
Ja też mialem. 10d655350e4d1dd3a13edb47f496cbc6.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

5e8e58312bcce90bc7c09a6d60c30b8d.jpg

Tak u mnie w jasnej budzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie powie mi ktoś za co odpowiada rurka zaznaczona na zdjęciu? Jest ona przerwana, auto pracuje normalnie bez żadnych niepokojących objawów. W prawdzie jest to z A4 B6, zdjecie z auta kolegi. 

 

received_1734860896607023.jpeg

Opublikowano
5e8e58312bcce90bc7c09a6d60c30b8d.jpg

Tak u mnie w jasnej budzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ale Ty nie masz na czarno ich pomalowanych?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Nie. Stwierdziłem ze przy tej jasnej budzie wszystko zostaje na jasno, póki co, bo tez ładnie sie wszystko szkli o nie kręci mnie Shadow line. Moze mi sie zmieni po przyciemnieniu szklarni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Można kupić gdzieś grill ala rs do s-line ?

Opublikowano
34 minuty temu, andrzej104513 napisał:

Można kupić gdzieś grill ala rs do s-line ?

a'la rsa nie ma do grilla s-line, jak już tylko ori.

stanley sprzedaje na forum

Opublikowano
Można kupić gdzieś grill ala rs do s-line ?
Mam ori od ręki, zarówno satyna jak i czarna ramka ;)
Opublikowano

Siema. Miał ktoś taki przypadek w sedanie - nie świeci tablica i lampy w klapie bagażnika, dodatkowo nie otwiera się bagaj ani z klamki, ani z pilota, ani też z przycisku w tapicerce drzwi kierowcy. Na liczniku pokazuje błąd spalonych żarówek przeciwmgłowych i oświetlenia tablicy, w mce te same błędy. Wiązka, żarówki, przelotka, bezpieczniki, kostki sprawdzone i wszystko jest ok. Możliwe, że mce broi? Bo już tylko to mi przychodzi na myśl.

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, afroo. napisał:

Siema. Miał ktoś taki przypadek w sedanie - nie świeci tablica i lampy w klapie bagażnika, dodatkowo nie otwiera się bagaj ani z klamki, ani z pilota, ani też z przycisku w tapicerce drzwi kierowcy. Na liczniku pokazuje błąd spalonych żarówek przeciwmgłowych i oświetlenia tablicy, w mce te same błędy. Wiązka, żarówki, przelotka, bezpieczniki, kostki sprawdzone i wszystko jest ok. Możliwe, że mce broi? Bo już tylko to mi przychodzi na myśl.

Moduł komfortu pewnie zalany...

Opublikowano

Chłopaki! Potrzebuję książki w pdf " Sam Naprawiam A3 8L ".  Czy ktoś posiada? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.