Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chodzi mi o otwór centrujący.

Może inaczej. Jaką średnicę powinien mieć dystans (żeby przylegał na całej piaście)?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
34 minuty temu, jolley napisał:

Nie chodzi mi o otwór centrujący.

Może inaczej. Jaką średnicę powinien mieć dystans (żeby przylegał na całej piaście)?

Piasta ma 130

wiec 130

Opublikowano
W dniu 5.08.2018 o 23:43, H4mm3R napisał:

Ustawisz na auto i xenon się zapali jak trzeba będzie. 

Dobra sprawa jest z tym ale kurde u mnie mam taki problem ze przod ładnie sie swieci na auto i funcja działa,tylko jak przekrece na AUTO to problem jest z tyłem wgl mi on nie swieci. Dopiero jak przekrece na postojowki to swieci sie tył caly i aby z przodu led.

Opublikowano
3 godziny temu, Mizur138 napisał:

Dobra sprawa jest z tym ale kurde u mnie mam taki problem ze przod ładnie sie swieci na auto i funcja działa,tylko jak przekrece na AUTO to problem jest z tyłem wgl mi on nie swieci. Dopiero jak przekrece na postojowki to swieci sie tył caly i aby z przodu led.

Kodowanie

Opublikowano

Co polecicie do postojówek? kupiłem za 2zł z allegro, ale są dwie różne barwy i do tego jeden zaczął mi mrugać po 2 tygodniach.

Opublikowano
17 minut temu, Norbas napisał:

Kodowanie

Zapomniałem dodac ze mam lampy chinczyki z ledem,idzie to zakodowac?

Opublikowano
8 minut temu, Marcin Lipiński napisał:

Co polecicie do postojówek? kupiłem za 2zł z allegro, ale są dwie różne barwy i do tego jeden zaczął mi mrugać po 2 tygodniach.

Ja mam zakiar uderzyc do nich odnosnie zarowek. Podobno nie wywalaja bledu. 

956733FA-5D32-4CE4-8CE3-E40D9486CD2E.png

Opublikowano
22 minuty temu, Marcin Lipiński napisał:

Co polecicie do postojówek? kupiłem za 2zł z allegro, ale są dwie różne barwy i do tego jeden zaczął mi mrugać po 2 tygodniach.

Kupiłem ostatnio Osram Cool Blue intense, kpl coś 25zł. Barwa może nie biała jak zapewnia producent, ale z xenonem dobrze się komponuje i wygląda o niebo lepiej od zwykłych żółtych w5w :)

Opublikowano
14 minut temu, muunv napisał:

Ja mam zakiar uderzyc do nich odnosnie zarowek. Podobno nie wywalaja bledu. 

956733FA-5D32-4CE4-8CE3-E40D9486CD2E.png

Napisałem do nich. Zobaczę po ile i przetestuję najwyżej. Niedługo przegląd i trzeba coś zrobić żeby nie mrugnęło. Najwyżej włożę na czas przeglądu zwykłe.

Opublikowano
5 minut temu, Marcin Lipiński napisał:

 Zobaczę po ile 

Drl po 80zl/szt, w5w 25zl/szt.  

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Marcin Lipiński napisał:

Co polecicie do postojówek? kupiłem za 2zł z allegro, ale są dwie różne barwy i do tego jeden zaczął mi mrugać po 2 tygodniach.

To zaszalałeś :grin:

Opublikowano

  :decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, H4mm3R napisał:

To zaszalałeś :grin:

?????

Opublikowano
2 godziny temu, H4mm3R napisał:

To zaszalałeś :grin:

Jak te za  2zł to są najlepsze na rynku ???

Opublikowano

Chociaż kupił człowiek i się na własnej skórze przekonał :D Spróbuję te osramy.

Opublikowano

Pany jak ściąga się listwy górne z drzwi? One są jakoś klejone czy jak? Da się je zdemontować bez uszkodzenia i zamontować ponownie? 

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
15 minut temu, Damianq napisał:

Pany jak ściąga się listwy górne z drzwi? One są jakoś klejone czy jak? Da się je zdemontować bez uszkodzenia i zamontować ponownie? 

dekor?

 

Opublikowano

Koledze Damianq raczej nie chodzi o dekory :)

Opublikowano

Chodzi mi o zewnętrzne listwy na drzwiach :) Te górne, dolne to wiem ze są na dwie sruby i się wysowa. Chce zdemontować te górne bo chce fajnie auto wymyć ale nie wiem jak się za to zabrać. Patrząc po zdjęciach z Allegro to tam chyba są zatrzaski. Ale wolałbym żeby ktoś Mo napisał czy klej tez jest i czy da się to ściągnąć bez uszkodzenia listwy. 

Opublikowano
23 minuty temu, Damianq napisał:

Chodzi mi o zewnętrzne listwy na drzwiach :) Te górne, dolne to wiem ze są na dwie sruby i się wysowa. Chce zdemontować te górne bo chce fajnie auto wymyć ale nie wiem jak się za to zabrać. Patrząc po zdjęciach z Allegro to tam chyba są zatrzaski. Ale wolałbym żeby ktoś Mo napisał czy klej tez jest i czy da się to ściągnąć bez uszkodzenia listwy. 

Znalazłem ogłoszenie i wychodzi na to, że taśma też jest.

https://allegro.pl/audi-a4-b7-listwa-drzwi-sline-s-line-lewy-tyl-i6949173642.html#thumb/1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.