Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poleci ktoś jakiś ciekawy Led do Drl? 

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Testuj drl od nich

93E24398-69AE-4BAE-A499-3D73EF0DEB66.png

Opublikowano

Pany, reklamował ktoś z Was poduszki silnika? Chodzi o drgania i stuk przy odpalaniu.

Udało się komuś pozytywnie sprawę załatwić? (Mam corteco...)

Opublikowano

Jak to wygląda z kodowaniem kierunków na USA?

prawdopodobnie mam MCE w wersji low i jedno kodowanie jest, że trzeba wejść w mce zakładka 09 i coś tam dalej... ale u mnie to nie trybi

Słyszałem, że Jest jeszcze jakieś inne kodowanie i trzeba dać na sedana? 

Opublikowano

Avanta musisz po przejściu  na USA zakodować na sedana bo bedzie ci migać lampa tył jako kierunek. Ponadto włącz tryb skandynawski bo beda sie kierunki świecić tylko na pozycji i w trybie nocnym z ksenonem, a w trybie skandynawskim tez z drl w dzien.. 

Opublikowano
2 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Avanta musisz po przejściu  na USA zakodować na sedana bo bedzie ci migać lampa tył jako kierunek. Ponadto włącz tryb skandynawski bo beda sie kierunki świecić tylko na pozycji i w trybie nocnym z ksenonem, a w trybie skandynawskim tez z drl w dzien.. 

A na skandynawskim kodowaniu nie jest tak, że automatycznie lampy się odpalają z zapłonem? 

Edytowane przez niwet

Opublikowano
4 godziny temu, niwet napisał:

A na skandynawskim kodowaniu nie jest tak, że automatycznie lampy się odpalają z zapłonem? 

Nie, zapalają sie jedynie pozycje dodatkowo do drl, jedyny minus to ciagle palenie sie pozycji z tylu niezaleznie od pory dnia. 

Opublikowano

Panowie gdzie dostanę tunel bez uchwytu na tel w ładnym stanie ? Poza Allegro bo tam szroty 

Opublikowano
10 minut temu, Adam87 napisał:

Jakoś nie jestem za USA bo tam trzeba przerabiać rączkę ręcznego i wiązkę chyba zapalniczki a do tego ta cena 

Opublikowano
1 godzinę temu, WydRos napisał:

Jakoś nie jestem za USA bo tam trzeba przerabiać rączkę ręcznego i wiązkę chyba zapalniczki a do tego ta cena 

No to fakt... ale plus tego, że są dodatkowe miejsca na kubki zamiast mało użytecznej wnęki na ... nawet telefon nie pasuje ?

 

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
50 minut temu, Adam87 napisał:

No to fakt... ale plus tego, że są dodatkowe miejsca na kubki zamiast mało użytecznej wnęki na ... nawet telefon nie pasuje ?

 

Na śmieci ??

 

??

Opublikowano

Witam  błagam o podanie nr czujnika g89 i czujnika od biegu wstecznego padły mi o mam Meksyk z ten na fisie brak tilta w lusterku oraz lampki wsteczenego... 

 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Czy ktoś orientuje się gdzie najbliżej w okolicy włącznika świateł znajdę sygnał hamulca ręcznego?

Czy sygnał trafia do MCE?

Edytowane przez komoornik

Opublikowano
W dniu 7.09.2018 o 11:35, komoornik napisał:

Czy ktoś orientuje się gdzie najbliżej w okolicy włącznika świateł znajdę sygnał hamulca ręcznego?

Czy sygnał trafia do MCE?

Moduł komfortu.

Opublikowano
W dniu 2.09.2018 o 16:27, bartekzks napisał:

Witam  błagam o podanie nr czujnika g89 i czujnika od biegu wstecznego padły mi o mam Meksyk z ten na fisie brak tilta w lusterku oraz lampki wsteczenego... 

 

Pozdrawiam 

Czujnik wstecznego mam od B6 to jest to samo co B7. Mogę Ci sprzedać.

Opublikowano

Pany, Podświetlenie przycisków w kierze pali się bez załączenia stacyjki podczas włączonej pozycji ? ?

Opublikowano
46 minut temu, Norbas napisał:

Pany, Podświetlenie przycisków w kierze pali się bez załączenia stacyjki podczas włączonej pozycji ? ?

U mnie nie

Opublikowano

U mnie też nie, bo nie mam przycisków ?

Opublikowano

Podlokietnik szmaciany?

Edytowane przez muunv

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.