Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brałem od kolegi @krystianeos jakoś 160zl płaciłem. Chwale sobie do tej pory. 

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, rafiki5 napisał:

Brałem od kolegi @krystianeos jakoś 160zl płaciłem. Chwale sobie do tej pory. 

I chłop ma zapełnioną skrzynkę pw za 3... 2... 1... :ph34r:

Opublikowano
4 minuty temu, kaju napisał:

I chłop ma zapełnioną skrzynkę pw za 3... 2... 1... :ph34r:

Chyba napisze o jakąś prowizję za reklamę ?

Opublikowano

Panowie, jak ktoś potrzebuje żarówek do DRL to pisać. Oczywiście bez oporników i cięcia instalacji ?

Opublikowano

Kupione na ali błędów brak 

20190705_071156-1305x734.jpg

Opublikowano
13 godzin temu, H4mm3R napisał:

Pokaż mi takie sprawdzone, to dostaniesz order.

Orderu nie potrzebuje, ale do klubu możecie mnie przyjać :)

 

Tomek przerobiłem też kupe LED z alie i troche kasy wydałem na metodę prób i błędów, ale efekt uzyskałem. Mam LED do DRL i postojówek które nie generują blędów i świcą już rok bez problemów :) I to wszystko za 80 zł DRL i 45 zł postojówki :) Niech będzie... macie chłopaki... ;) Licze chociaż na jakieś piwko na zlocie :) Jak to świeci możecie zobaczyć u mnie w temacie.

 

 

 

PS. Postojówki to para a DRL trzeba zamówić dwie ;)

PS. Dajcie chociaż like :)

 

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

Nie potrzebuje do siebie takiego zestawu ale masz plusika odemnie:wink4:

Opublikowano

Panowie, interesowałaby kogoś zamiana amortyzatorów? Mam 1bv i chętnie zamienię na 1be. Poniżej jak to wygląda. Przód klasa 10M, tył 9M? (Nie wiem do końca :decayed:) Może ktoś jest w stanie rozszyfrować?

Opublikowano
W dniu 4.09.2019 o 20:43, Damianq napisał:

Orderu nie potrzebuje, ale do klubu możecie mnie przyjać :)

 

Tomek przerobiłem też kupe LED z alie i troche kasy wydałem na metodę prób i błędów, ale efekt uzyskałem. Mam LED do DRL i postojówek które nie generują blędów i świcą już rok bez problemów :) I to wszystko za 80 zł DRL i 45 zł postojówki :) Niech będzie... macie chłopaki... ;) Licze chociaż na jakieś piwko na zlocie :) Jak to świeci możecie zobaczyć u mnie w temacie.

 

 

 

PS. Postojówki to para a DRL trzeba zamówić dwie ;)

PS. Dajcie chociaż like :)

 

Tez mam z Aliexpress niestety z rezystormai i bledu nie ma, Twoja opcja również ciekawa...

Do kompletu brakuje mi tylko i myśle o LEDzie do tylnego swiatłą cofania... może masz tez cos sprawdzonego? Pozdro

Opublikowano

Tam jest chyba P21W wiec ta sama co w DRL ;) Powinno śmigać, tez muszę do wstecznego zamówić do siebie jeszcze :)

Opublikowano
5 minut temu, Damianq napisał:

Tam jest chyba P21W wiec ta sama co w DRL ;) Powinno śmigać, tez muszę do wstecznego zamówić do siebie jeszcze :)

Tak:

image.png

Zastanawiam sie jeszcze czy dało by to jakiś efekt np. w światłach stopu czy nie bedzie zbyt dużej różnicy i innych po oczach nie razić....

Na wsteczne napewno zamówie heheh :)

Opublikowano

Wsteczny tak reszty bym nie ruszał. Ja jeszcze się zastanawiam nad LED kierunkiem świecącym na żółto ale chyba lepiej będzie wyglądać żarówka chrom. 

Opublikowano
3 godziny temu, Damianq napisał:

Wsteczny tak reszty bym nie ruszał. Ja jeszcze się zastanawiam nad LED kierunkiem świecącym na żółto ale chyba lepiej będzie wyglądać żarówka chrom. 

Zamówiłem taki secik od tego Twojego sprzedawcy:

image.png

Można pobrać powyżej 30$ talon za 2$ :D wiec w sumie te kierunki juz tam nie wiele wychodziły wiec sie skusiłem ?
Zobaczym czy bedzie to bez błedów :)

Opublikowano
3 godziny temu, golden87 napisał:

Zamówiłem taki secik od tego Twojego sprzedawcy:

image.png

Można pobrać powyżej 30$ talon za 2$ :D wiec w sumie te kierunki juz tam nie wiele wychodziły wiec sie skusiłem ?
Zobaczym czy bedzie to bez błedów :)

Ze tez żarówki nie daje gwarancji bo obie inne niż moje :) Nie chce Cie stresować, ale wydaje mi się że ta P21W będzie walić blędem, T10 może się uda, że nie.

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
3 minuty temu, Damianq napisał:

Ze tez żarówki nie daje gwarancji bo obie inne niż moje :) 

Wiem wiem, doczytałem tam troche ze te do świateł cofania są inne niż do jazdy dziennej (inaczej zaprojektowane, popisałem z Chińczykiem, i potwierdził ze ma niby działać, patrząc po fotkach powinno być gites...
image.png

Ktoś musi być pierwszy żeby stestować, jak nie mam kolege z Passatem B5 FL i tam nie ma takiego rygoru to może mu wcisne po kosztach hehehe ? 
Ceny mają na tyle duże, że raczej mają właśnie wbudowany rezystor. ?

Edytowane przez golden87

Opublikowano

Maja mniej ledow niż te moje wiec pewnie będzie mniej światła a właśnie na tył by się przydało więcej ;) A droższe są niz te moje. Daj znać jak przyjdą :) 

Opublikowano
1 minutę temu, Damianq napisał:

Maja mniej ledow niż te moje wiec pewnie będzie mniej światła a właśnie na tył by się przydało więcej ;) A droższe są niz te moje. Daj znać jak przyjdą :) 

Niby tak, ale chodzi bardziej o to, ze u Ciebie na DRLu itd sa na odblysniku, a w A4b7 samo "okienko" wstecznego nie jest duże, i chodzi też o to żeby skierować dobrze te światło a nie pół lampy rozjaśnic hehe ?

A cena podobna bo tu za komplet tam za sztuke ?

Edytowane przez golden87

Opublikowano
Teraz, golden87 napisał:

Niby tak, ale chodzi bardziej o to, ze u Ciebie na DRLu itd sa na odblysniku, a w A4b7 samo "okienko" wstecznego nie jest duże, i chodzi też o to żeby skierować dobrze te światło a nie pół lampy rozjaśnic hehe ?

Daj znać co i jak z tym wstecznym, bo i ja skusiłbym się na lepszy wsteczny:wink4:

Opublikowano

Patrzac na fotki w innych autach z recenzji może nie koniecznie tej ale innych żarówek (tego sprzedawcy) wyglada to zachęcająco ? 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.