Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyślij do Futurum, ogarną Ci profi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 minut temu, Dev napisał:

Wyślij do Futurum, ogarną Ci profi

Nie moje auto. A auto na warsztacie już tylko mam się zorientować czy warte tej ceny-warto zakladac i za robotę chcą 600pln.

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

Taniej raczej ciężko będzie..

Opublikowano
1 godzinę temu, MARCIN607 napisał:

Nie moje auto. A auto na warsztacie już tylko mam się zorientować czy warte tej ceny-warto zakladac i za robotę chcą 600pln.

Ale spokoj na kilka lat

A.jak dasz od 1.9tdi to chu...wo chodzi na wolnych o rotach

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Siema. Ma ktoś sprężyny ręcznego z zacisków 288mm na sprzedaż?

Opublikowano
4 minuty temu, afroo. napisał:

Siema. Ma ktoś sprężyny ręcznego z zacisków 288mm na sprzedaż?

Zgubiłeś czy chcesz zalozyc do 300mm ? :wink:

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał:

Zgubiłeś czy chcesz zalozyc do 300mm ? :wink:

Do zacisków z S4 potrzebuję żeby mniej wystawały.

Opublikowano
W dniu 28.01.2021 o 21:07, Dev napisał:

Ale spokoj na kilka lat

A.jak dasz od 1.9tdi to chu...wo chodzi na wolnych o rotach

 

Potwierdzam! Jestem posiadaczem pompy z 1.9 w dwulitrowym silniku i kultura pracy silnika to dla mnie jakiś może nie dramat, ale za każdym razem jak go odpalam muszę przeklnąć :wallbash:

Opublikowano

Nie ma kto poratować boczkami przednimi w skórze? Mogą być bez klamek, rączek, dekorów.. 

Opublikowano

Potrzebuje schemat podłączenia start engine z rs4 do naszych b7, ma ktoś ? 

Opublikowano

poszukam w Elsie - bez systemu bezkluczykowego to taki trochę zbędny bajer tak mi się wydaje 

Opublikowano
17 godzin temu, Banan napisał:

poszukam w Elsie - bez systemu bezkluczykowego to taki trochę zbędny bajer tak mi się wydaje 

Już nie jeden tutaj to montował i grało :hi:

Opublikowano
20 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Potrzebuje schemat podłączenia start engine z rs4 do naszych b7, ma ktoś ? 

@kaju , miałem u siebie, nie podłączone bo sprzedałem auto zanim do niego dojechałem, ale wszystko już na wozie, miał mi to spiąć i zaadaptować. Działa jak w RS4, nawet bez keyless przyjemna sprawa.

Opublikowano

Kupielm sobie kabel (aliexpress). Dostałem od razu do niego vcds. 

Chciałem pobawić się w zmianę natężenia świateł drl. Znalazłem poradnik na necie lecz gdy klikam kodowanie to nie mam do wyboru opcji kodowania długiego.

Mógłby ktoś podpowiedzieć co zrobić na PW :)?

16124561544903126698653930969306.jpg

Opublikowano
2 minuty temu, Bambr97 napisał:

Kupielm sobie kabel (aliexpress). Dostałem od razu do niego vcds. 

Chciałem pobawić się w zmianę natężenia świateł drl. Znalazłem poradnik na necie lecz gdy klikam kodowanie to nie mam do wyboru opcji kodowania długiego.

Mógłby ktoś podpowiedzieć co zrobić na PW :)?

 

Kup B8, rozwiążesz problem :wink:

Opublikowano

Procent świecenia świateł jest w adaptacjach.

 

@Tkoczu_ w rs4 odpalanie jest sterowane przez ecu , system oparty na dwóch przekaźnikach - wciskasz przycisk , ecu uruchamia rozrusznik 

Ja tylko widzę po schematach jak to jest podpięte fabrycznie - podejrzewam że ecu 2.0tfsi tego nie obsłuży więc trzeba pewno przycisk bezpośrednio podpiąć pod przekaźniki 

 

Opublikowano

Montował ktoś poduszki silnika od Silver Project do 1.8t? 

Opublikowano
W dniu 26.01.2021 o 21:23, michall51 napisał:

na Auto zachowuję się tak samo, przy mniejszych prędkościach dobrze, przy większych przestaje wiać.
Okej, zrobię adaptację jutro przy okazji. 

Błędów na klimatroniku brak. 

Zrobiłem test, nadal brak błędów. Zrobiłem również nastawy podstawowe, adaptacje i przyuczenie vin, vcdsem wszystko według instrukcji z forum. Ciekawe czy pomoże ? 

EDIT: 12.02.2021
Nic nie pomogło... przy szybszej jeździe ( większa prędkość auta ) powietrze przestaje lecieć z nawiewów mimo, ze słychać jak dmuchawa pracuje... gdy zwalniam powietrze zaczyna lecieć... HELP ;(

Nic nie pomogło... przy szybszej jeździe ( większa prędkość auta ) powietrze przestaje lecieć z nawiewów mimo, ze słychać jak dmuchawa pracuje... gdy zwalniam powietrze zaczyna lecieć... HELP ;( 
Ktoś miał taki problem lub coś poradzi? 

Opublikowano

Sprawdź czy klapa od wewnętrzengo obiegu pracuje poprawnie. Jak zdejmiesz schowek to będziesz miał do niej dostęp.

Opublikowano

Witam, pare lat minęło od pierwszych zamienników lamp tylnich ledowych do naszych avantów b7.

Jak sprawa wyglada aktualnie? Są jakiejś warte uwagi ? jak potem z naprawa itp ? 
 

A może w końcu jest jakiś mistrzunio co robi swapa bebechów z A6 C6 oczywiście za opłata ? ? 
 

Pozdrawiam. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.